Indonēzija

Indonēzija

Indonēzija ir valsts Dienvidaustrumāzijā un tā ir lielākā valsts pasaulē, kas atrodas uz arhipelāga. Tāpat arī Indonēzija ir viena no lielākajām valstīm pasaulē pēc iedzīvotāju skaita. Valsts atrodas starp Kluso un Indijas okeānu. Valsts ir bagāta ar dabas resursiem un derīgajiem izrakteņiem, taču tajā ir augsts nabadzības un zems dzīves līmenis.

'Waze' novērtējis Latviju kā otro labāko valsti, kur braukt ar auto  (10)
13.oktobris 2015 15:32
Latvija ir otrā labākā valsts, kur būt automašīnas vadītājam, izpētot savu lietotāju atsauksmes, secinājusi lietotnes "Waze" komanda.
Piecas pasaulē dārgākās garšvielas – kas tajās īpašs?  (3)
22.septembris 2015 20:59
Ir skaidrs, ka ēst kvalitatīvi, gardēža cienīgā manierē nav lēts prieks. Kur nu vēl vairāk, ja to dara katru dienu, izvēloties augstas kvalitātes un bioloģiski audzētus produktus. Garšvielas pašas par sevi ir dārgas, ja izvērtējam to cenu pēc svara, dārdzības ziņā pārsteidzot pat biskvīta kūkas. Bet bez melnajiem pipariem , sāls , karija , kurkuma un citām garšvielām, dažas tiek izceltas kā pašas dārgākās pasaulē. Pārsteidzoši ir tas, ka tās ir reizē arī vienas no pazīstamākajām.
OPEC piedāvājusi Krievijai dalībvalsts statusu; Maskava piedāvājumu noraida  (14)
07.septembris 2015 11:40
Naftas ražotājvalstu organizācija OPEC piedāvājusi Krievijai dalībvalsts statusu, taču Maskava piedāvājumu noraidījusi, apgalvo Krievijas valsts naftas kompānijas "Rosņeftj" vadītājs Igors Sečins.
G20: lēti finanšu resursi vien neradīs līdzsvarotu ekonomikas izaugsmi  (5)
05.septembris 2015 21:40
"Lielā divdesmitnieka" (G20) finanšu ministri un centrālo banku vadītāji, sestdien tiekoties Turcijas galvaspilsētā Ankarā, uzsvēra, ka pārāk liela paļaušanās uz centrālo banku monetārās politikas rezultātā pieejamajiem lētajiem finanšu resursiem pati par sevi neradīs līdzsvarotu ekonomisku izaugsmi, un, ka pieaugot ekonomiskajai aktivitātei, ir jāpalielina procentlikmes, ziņo aģentūra "Reuters".
Viesskolēni patīkami satraukti par ziedu dāvināšanu skolotājiem; citviet tādu tradīciju nav
28.augusts 2015 14:52
1. septembrī skolas gaitas Latvijā sāks vairāk nekā 30 "AFS apmaiņas programmas" skolēnu. Jaunieši no Itālijas, Beļģijas, Vācijas, Taizemes, Spānijas, Ungārijas un Turcijas šobrīd ir patīkami satraukti, gatavojoties Zinību dienai, jo vairums skolēnu nav pieraduši, ka pirmā skolas diena ir svinību, dziesmu un ziedu pilna. Citās valstīs šādu tradīciju nav.
'Honda' prezentējusi septiņvietīgu apvidnieku 'BR-V'  (6)
20.augusts 2015 13:06
Kompānija " Honda " autoizstādē Indonēzijā prezentējusi septiņvietīgu apvidus automobili "BR-V". Pagaidām automobilis tika prezentēts prototipa veidolā, bet sērijveida versija tikšot parādīta nākamā gada sākumā.
Indonēzijas glābēji sasnieguši avarējušās pasažieru lidmašīnas katastrofas vietu  (1)
18.augusts 2015 08:43
Indonēzijas glābēji sasnieguši pirms divām dienām avarējušajās lidmašīnas katastrofas vietu, kura ir "pilnībā iznīcināta" un atrasti visu lidmašīnā lidojušo 54 cilvēku līķi, ziņo amatpersonas.
Norvēģijas Valsts pensiju fonds vides dēļ pārdos aktīvus četrās Āzijas kompānijās
17.augusts 2015 21:02
Norvēģijas Valsts pensiju fonds saistībā ar vides aizsardzības apsvērumiem pārdos aktīvus četrās Āzijas kompānijās.
Indonēzijā avarē lidmašīna ar 54 cilvēkiem (plkst. 17:45)  (24)
16.augusts 2015 12:27
Indonēzijā, Papua provincē, kas robežojas ar Papua Jaungvineju, no radariem pazudusi kāda reģionālā pasažieru lidmašīna ar 54 cilvēkiem, vēsta "Reuters". Vēlāk amatpersonas paziņoja, ka lidmašīna avarējusi un atrasta katastrofas vieta.
Foto: Bali salas lidosta atkal slēgta vulkāna dēļ
06.augusts 2015 10:56
Vulkāna izmestu pelnu dēļ ceturtdien atkal tika slēgta starptautiskā lidosta Indonēzijas Bali salā, radot problēmas tūkstošiem tūristu brīvdienu sezonā, paziņoja Transporta ministrija.
Indonēzijas organizācija Kimam Čenunam grasās piešķirt balvu par miera un taisnīguma veicināšanu  (28)
04.augusts 2015 00:00
Indonēzijas organizācija "Sukarno Izglītības fonds" grasās pasniegt Ziemeļkorejas līderim Kimam Čenunam balvu, kas uzteic "mieru, taisnīgumu un cilvēcību", vēsta izdevums "Huffington Post".
Vasaras, piedzīvojumu un atklājumu pilnas grāmatas kaislīgiem ceļotājiem
07.jūlijs 2015 11:15
Ceļojumā vienmēr atrodas kāda lieka stunda, neatkarīgi no tā, vai esat lidmašīnā, lidojot pāri Klusajam okeānam, uz prāmja, līkumojot starp Grieķijas salām, vai nakts vilcienā, traucoties cauri visai Eiropai. Kā vienmuļu stundu ceļā pārvērst piedzīvojumā? Lūk, 10 lieliskas un iedvesmojošas grāmatas vasaras ceļojumam, ko iesaka "Latvia Tours" direktore un kaislīga ceļotāja Ieva Keiša.
Indonēzijas lidmašīnas katastrofā bojāgājušo skaits sasniedzis 141 cilvēku
01.jūlijs 2015 10:52
Trešdien militārās transporta lidmašīnas "Hercules C-130" katastrofā Indonēzijā bojāgājušo skaits sasniedzis 141 cilvēku, vēsta ārvalstu mediji.
Indonēzijas pilsētā lidmašīna uzkrīt viesnīcai un citām ēkām; vismaz 113 bojāgājušo  (11)
30.jūnijs 2015 14:35
Indonēzijā, Sumatras salas ziemeļos, militārā transporta lidmašīna avarējusi blīvi apdzīvotā Medanas pilsētas daļā, uzkrītot viesnīcai un vairākām dzīvojamajām ēkām, ziņo "The Jakarta Globe". Sākotnēji tika vēstīts, ka bojā gājuši vismaz 30 cilvēki, bet Gaisa spēku pārstāvis atklājis, ka bojāgājušo skaits varētu pārsniegt 113.
'Nemierīgais' Sinabungas vulkāns Indonēzijā
24.jūnijs 2015 18:46
Jūnija sākumā Indonēzijā "pamodies" Sinabungas vulkāns ir kļuvis aktīvāks un Sumatras salas ziemeļos, kur atrodas vulkāns, ir izsludināta augstākā izvirduma iespēju pakāpe.
Iepazīsties! Jāzepa Vītola starptautiskā vokālistu konkursa finālisti  (9)
18.jūnijs 2015 12:49
19. jūnijā tiks noskaidroti Jāzepa Vītola 4. starptautiskā vokālistu konkursa laureātu vārdi. Par godalgotajām vietām cīņu konkursā turpina Kalvis Kalniņš no Latvijas, Marcelīna Beišē no Polijas, Margrēte Frendheima no Norvēģijas, Haiks Tigranjans un Tigrans Ohanjans no Armēnijas, Ivanna Komareviča no Ukrainas. Konkurss noslēgsies ar vērienīgu jauno solistu koncertu "Dārgakmeņi" Latvijas Nacionālajā operā, kad konkursa uzvarētāji dalīs skatuvi ar Latvijas Nacionālās operas orķestri Mārtiņa Ozoliņa vadībā, portālu "Delfi" informē konkursa rīkotāji.
Foto: Atkal 'atmostas' Sinabungas vulkāns; tā pakājē dzīvojošie pamet mājas  (5)
15.jūnijs 2015 21:50
Indonēzijā esošā Sinabungas vulkāna izmesto akmeņu un pelnu dēļ tūkstošiem cilvēku, kuri dzīvo tā tuvumā, spiesti pamest savas mājās, pirmdien vēsta ārvalstu mediji.
Indonēzija lūdz Austrālijai paskaidrojumu par iespējamo maksāšanu cilvēku kontrabandistiem  (7)
13.jūnijs 2015 13:18
Indonēzija lūgusi Austrālijai paskaidrojumu, pēc izskanējušajām ziņām, ka Austrālijas amatpersonas maksājušas cilvēku kontrabandistiem, lai bēgļus nogādātu atpakaļ Indonēzijā, pirms tie sasnieguši Austrālijas krastus, vēsta ziņu aģentūra "Reuters".
Maģiskie Kelimutu ezeri Indonēzijā, kas maina krāsu
04.jūnijs 2015 08:53
Kelimutu ezeri Flores salā Indonēzijā veidojušies vulkāniskos krāteros. Jāsāk ar to, ka ir trīs ezeri netālu viens no otra, kuru ūdens visbiežāk ir sarkanbrūns, zaļš vai zils. Šis fenomens novērojams, paticoties tvaikiem, kas nāk no vulkāna un izraisa ķīmiskas reakcijas ezeru ūdenī, kas ir pārpilns minerālvielām.
Malaizijā atrasts masu kaps ar rohingju imigrantu līķiem  (3)
24.maijs 2015 15:11
Malaizijas ziemeļos atrasts masu kaps ar aptuveni 100 līķiem, domājams, rohingju imigrantiem, svētdien paziņojis iekšlietu ministrs.
Indonēzijā bojā gājis tūrists, kurš centies uzņemt selfiju uz klints  (9)
23.maijs 2015 13:49
Kāds tūrists no Singapūras gājis bojā Indonēzijā, kad centies uz klints uzņemt selfiju, bet iekritis okeānā.
26 interesantas idejas, ko var iegādāties par 1 dolāru dažādās pasaules vietās
20.maijs 2015 11:55
Daudzi uzskata, ka 1 dolārs ir pārāk maza naudas summa un par to nav iespējams neko iegādāties, taču tā nebūt nav. Kā izrādās, par 1 dolāru var nopirkt ne tikai šokolādīti un košļājamo gumiju, bet dažādas interesantas lietas, par ko daudzi pat neaizdomājas, kā arī izmantot dažādus pakalpojumus.
Edgars Voļskis: Kā pasaule izmainīsies 15 gadu laikā – vai mēs esam gatavi 2030.gada izaicinājumiem?  (38)
20.maijs 2015 03:00
Ar ko mums jārēķinās un kas jādara, lai izmantotu pasaules virzību noteicošo tendenču piedāvātās iespējas un novērstu to radītās negatīvās sekas? KPMG eksperti sadarbībā ar Toronto Universitāti un Publiskās politikas un pārvaldības skolas Movata centra speciālistiem ir veikuši pētījumu par pasaules nākotnes izmaiņām – Future State 2030 un izstrādājuši ieteikumus valdības stratēģijām, kā valstīm vislabāk sagatavoties sagaidāmajām nākotnes izmaiņām.
'Aerodium' tuneļu operators pērn cietis zaudējumus; ražotājs audzējis apgrozījumu  (3)
07.maijs 2015 09:31
Vēja tuneļu operators SIA " Aerodium " pērn cieta zaudējumus, tikmēr vēja tuneļu ražotājs SIA "Aerodium Techologies" ievērojami kāpināja apgrozījumu, informē uzņēmumā.
Indonēzijā izpildīts nāvessods astoņiem narkotiku kontrabandistiem; nošauti arī divi austrālieši  (18)
28.aprīlis 2015 22:53
Indonēzijā agri trešdienas rītā pēc vietējā laika izpildīts nāvessods astoņiem par narkotiku kontrabandu notiesātiem cilvēkiem, tai skaitā diviem austrāliešiem, vēsta raidsabiedrība BBC.
Bojāgājušo skaits Nepālas zemestrīcē pārsniedz 4000  (1)
27.aprīlis 2015 09:36
Bojāgājušo skaits postošajā 7,8 magnitūdas stiprajā zemestrīcē Nepālā sasniedzis 4010, ziņo valdība.
Tuvu miljonam vienā reizē: 10 nāvējošākās zemestrīces pasaules vēsturē  (15)
26.aprīlis 2015 17:47
Sestdien spēcīga zemestrīce satricināja Nepālu un apkārtējās valstis, upuru skaits ir pārsniedzis 2000. Tomēr pasaule savā vēsturē ir piedzīvojusi virkni daudzkārt postošāku zemestrīču bojāgājušo skaita ziņā.
Rīgā uzstāsies performanču festivāla 'Diverse Universe' starptautiskā komanda
17.aprīlis 2015 14:17
"Diverse Universe" komanda šogad atgriežas Rīgā. Gaidāmi divi pasākumi - performanču šovs 18.aprīlī, 20.00 bārā "Chomsky", Lāčplēša ielā 68 un lekcija-saruna, 20. aprīlī 17.00 LMS ēkā, 11.novembra krastmalā 35.

VEIKALS

SILVER JEWELRY
Sudraba juvelierizstrādājumu veikals
PARTYSHOP.LV
Viss ballītei
Goldengate
Juvelierizstrādājumu veikals
Vitreum.lv
Juvelierizstrādājumu e-veikals Vitreum.lv
1A.LV
Lielākais interneta veikals Latvijā
Perfect.lv
Oriģinālas dāvanas
LiveActive.lv
Fitnesa preču izpārdošana
Mebelnet.lv
Mēbeļu interneta veikals

TŪRISMS

INDI SIA
TŪRISMA FIRMA
Begonija
Tūroperators un tūrisma aģentūra
MKBC TOUR
Rīgas Maskavas Nama Tūrisma aģentūra

IZGLĪTĪBA