Indonēzija

Indonēzija

Indonēzija ir valsts Dienvidaustrumāzijā un tā ir lielākā valsts pasaulē, kas atrodas uz arhipelāga. Tāpat arī Indonēzija ir viena no lielākajām valstīm pasaulē pēc iedzīvotāju skaita. Valsts atrodas starp Kluso un Indijas okeānu. Valsts ir bagāta ar dabas resursiem un derīgajiem izrakteņiem, taču tajā ir augsts nabadzības un zems dzīves līmenis.

Zinātnieki izstrādājuši pirmo kontracepcijas tableti vīriešiem  (17)
16.decembris 2014 09:39
Vairums sieviešu no grūtniecības izvēlas izsargāties, lietojot hormonālās kontracepcijas tabletes, kas, kā zināms, ne vienmēr ir veselībai un pašsajūtai pilnībā draudzīgas. Nu šajā jomā teju revolūciju ir sarīkojuši Indonēzijas pētnieki, tuvojoties vīriešiem paredzētas kontracepcijas tabletes gala izstrādei un ieviešanai farmācijas tirgū, vēstī magazine.good.is.
Pēc zemes nogruvuma Indonēzijā bez vēsts pazuduši vairāk nekā 100 cilvēki
13.decembris 2014 09:36
Vismaz 11 cilvēki gājuši bojā, bet 108 pazuduši pēc tam, kad zemes nogruvums iznīcinājis kādu ciematu Indonēzijā, vēstī ziņu aģentūra "Reuters".
Video: Vjetnamas futbola izlases vārtsargs pieļauj apkaunojošu kļūdu  (6)
26.novembris 2014 13:50
Vjetnamas futbola izlases vārtsarga Ngujena Mana-Trana rupjā kļūda mačā pret Indonēziju maksāja zaudētus vārtus.
Video: Reportierim pa galvu trāpa skrituļdēlis  (2)
21.novembris 2014 13:28
Austrālijas "Septītā kanāla" reportierim Maikam Eimoram pa galvu trāpījis skrituļdēlis brīdī, kad viņš ASV, Kalifornijā filmējis sižetu.
Dombrovskis: ar peļņas pārnešanu uz zemu nodokļu teritorijām ir jācīnās globāli  (14)
21.novembris 2014 09:08
Ar peļņas pārnešanu uz zemu nodokļu teritorijām ir jācīnās globāli, sacīja Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis (V).
Dombrovskis: G20 līderu samitā panāktas vairākas būtiskas vienošanās  (38)
16.novembris 2014 14:26
Austrālijā notiekošajā G20 līderu samitā panāktas vairākas būtiskas vienošanās, sacīja Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis (V), kurš samitā pārstāv Eiropas Savienību (ES).
Dombrovskis pārstāvēs Eiropas Savienību G20 līderu samitā  (28)
13.novembris 2014 13:32
Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis (V) pārstāvēs Eiropas Savienību (ES) G20 līderu samitā, kas norisināsies 15. un 16. novembrī Brisbenā, Austrālijā. Sanāksmes laikā ES pārstāvji rosinās apstiprināt Brisbenas Rīcības plānu izaugsmei un nodarbinātībai, lai koordinētu ES un G20 valstu darbu pasākumos, kas vērsti uz globālās ekonomiskās situācijas uzlabošanu un jaunu darbavietu radīšanu.
'Jau kopš agras jaunības visu daru citādi - interesantāk'. Saruna ar ilūziju pavēlnieci un latvieti ar itāļu dvēseli Daci Pecolli  (4)
06.novembris 2014 23:13
Ar Daci Pecolli, kuras vārds vairumam latviešu nu jau ir pazīstams, tikāmies Helovīnu priekšvakarā. Runājot ar ilūziju un burvju triku meistari, Dantes mammu, iluzionista Enriko Pecolli sievu un vienkārši dzirkstošo un harizmātisko Daci, nekādas burvestības neatgadījās, tomēr, jāatzīst, viņai piemītošais personības valdzinājums un prasme krāsot dzīvi strīpainu gan mūs pārņēma savā varā.
'Audi A4' svin 20 gadu jubileju  (6)
01.novembris 2014 20:16
" Audi " vidējās klases pārdotākais modelis "Audi A4" leģendārā četru gredzenu zīmola galvenajā rūpnīcā Ingolštatē tiek ražots jau 20 gadus. To pavisam noteikti var saukt par visu laiku veiksmīgāko "Audi" – šobrīd pārdoti jau vairāk nekā seši miljoni modeļa vienību.
Latviešu ceļotāji ar močiem teju iesprūst Indonēzijā - 'Ceļā uz brīvību' 11. daļa
24.oktobris 2014 00:38
Piecu mēnešu laikā mērojuši 37 tūkstošus kilometru, divus kontinentus un 12 valstu robežas, latviešu dēkaiņiem - Jānim Kļaviņam un Andim Pikānam - ir atlicis vien pārkāpt pāri pēdējam slieksim. Šajā sērijā ceļotāji gandrīz iesprūst Indonēzijā un trešo reizi brauciena laikā ir spiesti dot naudu policistiem.
Latvija pirmo reizi ievēlēta ANO Cilvēktiesību padomē  (6)
21.oktobris 2014 21:00
Otrdien ANO Ģenerālā asambleja ar 175 balsīm „par” ievēlēja Latviju ANO Cilvēktiesību padomē uz termiņu no 2015. līdz 2017. gadam, portālu "Delfi" informē Ārlietu ministrija .
Indonēzijā šahtu nogruvuma rezultātā gājuši bojā 20 zelta meklētāji  (2)
05.oktobris 2014 14:54
20 Indonēzijas iedzīvotāji, kas nodarbojās ar nelegālu zelta iegūšanu, šahtas nogruvuma rezultātā gājuši bojā Rietumu Kalimantanas provincē, vēsta "RIA Novosti".
Pieci ieteikumi ceļojumiem oktobrī
01.oktobris 2014 11:10
Gaismas un gastronomijas festivāli, iespēja noķert pēdējos saules starus, sērfošana un kultūra - oktobrī ir ļoti daudz ko darīt aktīviem ceļotājiem, un arī tiem, kam atvaļinājums iekritis šajā rudens mēnesī, nav vērts skumt, jo iespēju labai atpūtai netrūkst. Lūk, pieci Turismagids.lv ieteikumi, kurp doties.
Atbildi uz jautājumiem un laimē 'Kawasaki' 70 eiro dāvanu karti
16.septembris 2014 07:00
Portāls "Delfi" saviem lasītājiem piedāvā konkursu sadarbībā ar "Kawasaki" centru un motobraucēju apvienības "Streetfighters.lv" rīkoto piecu gadu jubilejas pasākumu sporta kompleksā "333", kas notiks jau šo sestdien, 20. septembrī.
Indonēzijas studentei draud sešu gadu cietumsods par gaušanos sociālajā tīklā  (7)
02.septembris 2014 20:36
Pēc sūdzēšanās sociālajos tīklos par degvielas uzpildes stacijas servisu Indonēzijas pilsētā Džogjakartā studentei draud sešu gadus ilgs cietumsods, ziņo portāls "Daily Mail".
Noskaidrots, kāpēc pigmeji ir tik maziņi  (13)
27.augusts 2014 10:32
Amerikāņu zinātnieki izpētījuši Āfrikas pigmeju cilšu pārstāvjus, kā arī viņu tuvākos kaimiņus – bakinga un baka tautas, ar kuriem viņi tirgojas un stājas laulībā, un beidzot noskaidrojuši, kāpēc šiem cilvēkiem ir tik mazs augums un neliels ķermeņa izmērs.
Brīnišķīgas vietas, ko aprakuši vulkāni
24.augusts 2014 19:31
Ik gadu 24. augustā tiek atzīmēta Starptautiskā Vezuva diena, jo tieši tad mūsu ēras 79. gadā šis vulkāns iznīcināja Senās Romas pilsētas - Pompejus, Herkulānu un Stabiju. Tas bija viens no pasaules vēsturē briesmīgākajiem vulkānu izvirdumiem, tomēr šajā dienā vērts atcerēties un pieminēt arī citus šausminošus ugusspļāvēju kalnu posta darbus.
Trīs jaunieši dosies ekspedīcijā uz Pita salu pie Jaunzēlandes - tālāko apdzīvoto vietu no Rīgas
13.augusts 2014 16:09
Rīgas centrālajā dzelzceļa stacijā 15. septembrī tiks dots starts biedrības "HOW MANY ROADS" organizētajai ekspedīcijai "Garākais ceļš uz tālāko vietu", kuras ietvaros trīs tās dalībnieki mēros ceļu līdz Pita salai Jaunzēlandē, kas ir uzskatāma par tālāko apdzīvoto vietu no Rīgas. Ekspedīcijā dosies trīs jaunieši, plānojot pēc iespējas vairāk ceļot, neizmantojot aviotransportu – ar vilcienu, autobusu, velosipēdiem, kuģiem un citiem satiksmes līdzekļiem.
Slava vai aizmirstība: kas noticis ar 'Jaunā viļņa' uzvarētājiem  (22)
12.augusts 2014 09:56
Kamēr jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis organizators Igors Krutojs lemj, vai arī nākamgad Jūrmalā pulcēsies jaunie talanti un pieredzes bagātās Krievijas šovbiznes zvaigznes un vai konkurss vispār notiks, DELFI Izklaide piedāvā atskatīties, kas noticis ar tiem, kuri kopš 2002. gada triumfējuši šajā muzikālajā sacensībā.
Desmit dīvainākās lietas, ko pasažieri mēģinājuši ienest lidmašīnā  (1)
10.augusts 2014 19:43
Ikviens, kas kaut reizi lidojis, noteikti zina, ko nozīmē lidostas drošības kontrole un ka tās darbinieki bez žēlastības liek izmest visu, kas ir aizdomīgs vai neatbilst drošības noteikumiem. Tomēr vienmēr atrodas kāds, kas tos grib pārkāpt. Franču ceļojumu piedāvājumu salīdzināšanas portāls Jetcos t apkopojis desmit dīvainākās lietas pasaulē, ko kāds mēģinājis ienest lidmašīnā rokas bagāžā.
Stēns Jakobsens: Ģeopolitiskie riski un to pārspīlētā ietekme uz investīcijām  (7)
04.augusts 2014 00:04
Ģeopolitiskais risks vienmēr ir bijis nozīmīgs investīciju risks, kas tiek ņemts vērā, veicot tirgus novērtējumu. Tas bieži mainās atkarībā no pasaulē valdošās spriedzes, un jo īpaši bieži saistībā ar notikumiem Tuvajos Austrumos. Mana īsā atbilde ģeopolitisko risku nozīmei tirgus situācijas novērtējumā ir – tiem ir nozīmīga ietekme, tomēr šos riskus nevajadzētu uzskatīt par izšķirošiem, kad tiek pieņemti galīgie investīciju lēmumi. Makro līmenī lielāko investīciju risku rada pasaules centrālo banku un politikas veidotāju monetārā politika.
Noskaidrotas teju visu aviokatastrofā bojāgājušo identitātes
18.jūlijs 2014 12:27
Malaizijas transporta ministrija piektdien, 18.jūlijā, precizējusi jaunāko informāciju par bojā gājušajiem, kuri atradās uz Ukrainā notriektās Malaizijas lidmašīnas klāja, vēsta raidsabiedrība BBC .
Soči atkal darbosies - tur notiks nākamā Pasaules koru olimpiāde  (58)
15.jūlijs 2014 15:43
Piektdien, 18.jūlijā, Vācijas kultūras organizācijas "Interkultur Managament" prezidents Ginters Tičs oficiāli paziņos IX Pasaules koru olimpiādes rīkotājpilsētu - 2016. gadā pasaulē lielākais koru konkurss notiks Sočos.
Pasaules koru olimpiādes pirmajā daļā Latvija ir līdere medaļu skaita ziņā  (38)
13.jūlijs 2014 14:56
Noslēdzoties Pasaules koru olimpiādes otrajai apbalvošanas ceremonijai, kurā tika paziņoti vēl septiņu kategoriju uzvarētāji, Latvija ir līdere iegūto medaļu skaita ziņā, informē rīkotāji.
Klausītājiem liela interese par koru olimpiādes konkursiem  (4)
12.jūlijs 2014 17:38
Par Pasaules koru olimpiādes konkursiem ir liela klausītāju interese, un kori uzstājas pilnās zālēs, liecina no konkursu norises vietām apkopotā informācija, informēja olimpiāde sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Salna.
Astoņgadīgais latviešu puika cer Pasaules kausa izcīņas finālturnīra mačā laukumā izvest Mesi  (29)
12.jūlijs 2014 14:52
Astoņus gadus vecais Linards Lazdāns, kurš kā atrās ēdināšanas ēstuvju ķēdes " McDonald's " akcijas "Ieved stadionā zvaigzni!" uzvarētājs svētdien piedalīsies Brazīlijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas finālturnīra izšķirošajā spēlē, cer pie savas rokas laukumā izvest Argentīnas izlases kapteini Lionelu Mesi, informēja "McDonald's" sabiedrisko attiecību konsultante Baltijas valstīs Linda Anaite.
Pasaules koru olimpiāde Rīgā – interesanti fakti un skaitļi  (7)
11.jūlijs 2014 15:01
Trešdien, 9. jūlijā, Rīgā svinīgi atklāta 8. Pasaules koru olimpiāde .
Četri skolēni no Latvijas piedalīsies Starptautiskajā bioloģijas olimpiādē  (9)
05.jūlijs 2014 21:00
Četri skolēni no Latvijas piedalīsies 25.Starptautiskajā bioloģijas olimpiādē, kas no 6.jūlija līdz 13.jūlijam notiks Bali, Indonēzijā, liecina Valsts izglītības satura centra mājaslapā pieejamā informācija.
'Ventspils' papildina sastāvu ar pieredzējušo Ģirtu Karlsonu
04.jūlijs 2014 10:19
Latvijas čempionvienība futbolā "Ventspils" papildinājusi savu sastāvu ar pieredzējušo uzbrucēju Ģirtu Karlsonu, kā arī pussargu Daniilu Ulimbaševu, informē klubs.