Indonēzija

Indonēzija

Indonēzija ir valsts Dienvidaustrumāzijā un tā ir lielākā valsts pasaulē, kas atrodas uz arhipelāga. Tāpat arī Indonēzija ir viena no lielākajām valstīm pasaulē pēc iedzīvotāju skaita. Valsts atrodas starp Kluso un Indijas okeānu. Valsts ir bagāta ar dabas resursiem un derīgajiem izrakteņiem, taču tajā ir augsts nabadzības un zems dzīves līmenis.

Populārākie raksti
Deviņas brīnišķīgas valstis, kur ceļošana ir ļoti lēta  (5)
27.septembris 2016 19:21
27. septembrī pasaulē atzīmē Tūrisma dienu. Pēdējos gados ceļošana ir strauji attīstījusies un sen vairs nav luksusa lieta, kas pieejama tikai turīgajiem. Lai to pierādītu, metam izaicinājumu tiem, kuri apgalvo, ka ceļošana ir pārāk dārgs prieks, un piedāvājam deviņas izcili skaistas valstis, kur tūristi var atļauties doties arī ar pavisam nelieliem līdzekļiem maciņā.
Valstis, kuras 2030. gadā dominēs pasaules ekonomikā  (145)
24.septembris 2016 19:39
Šobrīd pasaules lielāko ekonomiku pieciniekā atrodama Ķīna , ASV , Indija , Japāna un Vācija . Lai gan vairums uzskaitīto valstu būs atrodamas vadošo sarakstā arī pēc 14 gadiem, Vācijas un Japānas pozīcijas varētu apdraudēt strauji augošās Indonēzijas un Meksikas ekonomikas, kā arī Brazīlija un Krievija , izdevumā "The National Interest" prognozē ekonomists Samvels Rains.
'AirAsia' lidmašīna atrasta, turpinās bojāgājušo meklēšana  (46)
30.decembris 2014 12:07
Aviokompānijas "AirAsia" reisa QZ8501 lidmašīnas meklēšanas zonā uzieta skaidri saskatāma lidmašīnas kontūra zem ūdens, ziņo Indonēzijas varas iestādes. Atrastas vismaz 40 bojāgājušo mirstīgās atliekas, kuras jau izceltas no ūdens, kā arī turpinās pārējo meklēšana.