Izglītības un zinātnes ministrija

Izglītības un zinātnes ministrija

Izglītības un zinātnes ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde izglītības, zinātnes un sporta nozarēs. Tāpat arī tā atbild par jaunatnes un valsts valodas politikas jomām.

Populārākie raksti
Foto: 'Atceltais' Dziesmu un deju svētku gājiens pulcē teju visus dalībniekus (plkst. 11:49)  (674)
12.jūlijs 2015 01:50
Pēc sestdienas vakarā Mežaparkā notikušās bērnu ģībšanas organozatori oficiāli atcēluši svētdien plānoto XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku gājienu, portālam "Delfi" apstiprināja izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles komunikācijas konsultante Ilze Salna. Gājiens tomēr pulcējis simtiem brīvprātīgo dalībnieku un interesentu.
84 000 eiro skaidras naudas uzkrājumi – ministriju galveno ierēdņu deklarācijas  (131)
28.jūlijs 2017 00:04
Valsts sekretāra vietnieka amata savienošana ar darbu valsts uzņēmumu padomē, kādas padotības iestādes vadīšana, zinātniskā darbība, kā arī desmitos tūkstošu eiro lēšami ienākumi, apjomīgi skaidras naudas uzkrājumi un dāvinājumi – portāls "Delfi" pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Publiskojamo datu bāzē pieejamās informācijas piedāvā iepazīties ar 13 ministriju valsts sekretāru un viņu vietnieku pērnā gada valsts amatpersonas deklarācijām.
Школьное табу. Что мы знаем и чего не знаем об интимных связях между учителями и учениками в Латвии  (74)
09.septembris 2016 11:14
Романы и интимные отношения между учителями и школьниками для Латвии не редкость, но эта тема для школ — практически табу. Госинспекция по защите прав детей за последнее время зафиксирован лишь один такой случай, режиссер посвященного этой теме фильма Андрис Гауя слышал о десятках подобных историй. Портал Delfi попытался разобраться, какова ситуация на самом деле, что по этому поводу говорит закон и что с этим вообще можно сделать.