Izklaides topi

Izklaides topi

Izklaides topu lapā lasītāji var iepazīties ar saistošiem apkopojumiem par dažādām tēmām - modi, mistiku, slavenību dzīvi un stilu, mūziku, kino un citām jomām.

Redaktors iesaka
Piecas daiļas ārzemnieces, kuras savaldzinājušas latviešu sportistus  (92)
26.jūnijs 2017 09:09
Daudzi latviešu izcelsmes sportisti karjeru kaldina ārzemēs un tur guvuši ne tikai žilbinošus panākumus un iemantojuši līdzjutēju sajūsmu, bet arī atraduši mīlestību un izveidojuši romantiskas attiecības ar simpātiskām citu tautību meitenēm.
Mūžīgi jauni. Pieci aktieri, kuru dzīvības izdzisa pāragri  (15)
09.jūnijs 2017 11:16
Lielam talantam un slavai nereti ir arī savas ēnas puses, un ne visi tiek galā ar kārdinājumiem, ko sev līdzi nes popularitāte un nauda. Citreiz vienkārši liktenis izspēlē kādu ļaunu jociņu. Pasaules kino vēsturē diemžēl ir vairāki skumji stāsti par jauniem un daudzsološiem aktieriem, kuru mūžs pašu vājību vai nelāgu apstākļu sakritību dēļ aprāvies vēl pirms 30 gadu sliekšņa pārsniegšanas.
Pāri, kas liek trīt mēles: slavenas sievietes un viņu jaunie vīri  (32)
18.maijs 2017 17:32
Vēl pirms Emanuela Makrona uzvaras Francijas prezidenta vēlēšanās viena no apspriestākajām tēmām saistībā ar nākamo valsts pirmo pāri bija viņu lielā gadu starpība un romantiskais, bet pretrunīgi vērtētais stāsts – Makrons un par viņu 24 gadus vecākā sieva Brižita Troņjo ieskatījās viens otrā, kad viņa bija skolotāja, bet viņš – viņas audzēknis.