Jākobs Laukaitis

Populārākie raksti
Lietuvietis no Ziemeļkorejas izvedis aizliegtus kadrus: attēli strauji 'aplido' pasauli  (71)
05.septembris 2016 07:04
Pirms dažiem mēnešiem es devos septiņu dienu tūrē pa Ziemeļkoreju, kas ir izslavēta kā viena no slēgtākajām un dīvainākajām pasaulē. Ziemeļkoreju apvij neskaitāmi mīti. Aizbraucot turp, es ieraudzīju pavisam citu realitāti, ko iemūžināju īsmetrāžas dokumentālajā filmā, tādējādi uz visiem laikiem slēdzot sev iekļūšanu šajā valstī, jo to, ko nofilmēju, rādīt nedrīkst.
Lietuvietis Ziemeļkorejā: pat laikraksti ar līderu attēliem jāloka tā, lai nesaburzītu foto  (18)
17.augusts 2016 06:48
Ziemeļkoreja ir viena no noslēgtākajām pasaules valstīm visos aspektos, tomēr tur var nokļūt, un šis process nav pārāk sarežģīts, tikai ilgs un dārgs. Lietuviešu uzņēmējs Jokubas Laukaitis dalās savos iespaidos un padomos, kā aizbraukt uz vienu no noslēgtākajām pasaules totalitārajām valstīm – Ziemeļkoreju un ko tur nekādā gadījumā nedrīkst darīt.
Lietuvietis, kas izveda slepenus foto no Ziemeļkorejas, pavadījis divas dienas Mumbajas graustos  (7)
16.septembris 2016 06:48
"Kā cilvēkam, kas dzimis un audzis Eiropā, Mumbajas graustu rajons man vienmēr šķitusi tāla un noslēpumaina vieta," stāsta Jākobs Laukaitis , lietuviešu ceļotājs un uzņēmējs, par kura piedzīvojumiem Ziemeļkorejā pirms neilga laika varējāt lasīt arī portālā "Tūrismagids" . Lūk, viņa jaunākais stāsts par ceļojumu uz Indiju, kura laikā divas dienas lietuvietis pavadījis lielpilsētas graustos Mumbajā, par gidu piesaistot vietējo puisi, kas šajā vietā dzimis un audzis.