Jakovs Pliners

Jakovs Pliners

Jakovs Pliners ir ebreju tautības Latvijas politiķis, kurš pārstāv partiju PCTVL. Karjeras laikā bijis Rīgas domes un vairāku Saeimu deputāts, kā arī bijis viens no Krievu skolu aizstāvības štāba līderiem. Pirms pievēršanās politiskajai karjerai Pliners strādājis par skolotāju. Darbojies arī Izglītības ministrijā.

Populārākie raksti
Virkne Latvijas politiķu un uzņēmēju pulcējas Krievijas dienas svinībās  (97)
13.jūnijs 2015 18:57
Pieņemšanu, ko par godu Krievijas dienai savā Jūrmalas rezidencē piektdien rīkoja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs , apmeklējusi arī virkne Latvijas politiķu un uzņēmēju, liecina portālā „kasjauns.lv” publicētie fotoattēli.
Krievu skolu aizstāvji neizslēdz protestu rīkošanu  (274)
09.februāris 2016 18:00
Krievu skolu aizstāvji neizslēdz iespēju rīkot jaunas protesta akcijas ar mērķi saglabāt krievu skolas, atzina "Krievu skolu atbalsta štāba" pārstāvis Jakovs Pliners .
Antifašistu organizāciju līderu starpā radies konflikts par nozagtu naudu, ziņo 'Nekā Personīga'  (50)
01.marts 2015 19:21
Tuvojoties 16.martam antifašistu rindās samilzis konflikts starp divu organizāciju līderiem. Josifs Korens agrāko cīņu biedru Jāni Kuzinu vaino nodevībā – viņš esot nozadzis antifašistu naudu – un draudzība kopš tā laika zudusi, savukārt pats Kuzins zādzību noliedz, svētdien vēsta TV3 raidījums "Nekā Personīga".