Jānis Ādamsons

Jānis Ādamsons

Jānis Ādamsons ir latviešu politiķis, kurš pārstāv partiju apvienību "Saskaņas Centrs". Dienējis dažādās PSRS Valsts drošības komitejas Robežapsardzības karaspēka vienībās Tālajos Austrumos, kā arī bijis Latvijas Republikas Aizsardzības spēku Robežsargu brigādes priekšnieks. Politiskās karjeras laikā Ādamsons bijis vairāku Saeimu deputāts, kā arī strādājis Latvijas iekšlietu ministra amatā. Ādamsons karjeras laikā ir bijis iesaistīts vairākos skandālos, kā arī viņam ir bijušas dažādas nesaskaņas ar likumu.

Redaktors iesaka
Ādamsons uzvar Latvijas valsti ECT (papildināts)  (207)
25.jūnijs 2008 09:03
Bijušais Saeimas deputāts un iekšlietu ministrs Jānis Ādamsons uzvarējis Latvijas valsti Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT), kas par pamatotu atzinusi bijušā politiķa prasību pret valsti par aizliegumu kandidēt viņam kā bijušajam Valsts Drošības komitejas (VDK) virsniekam kandidēt Saeimas vēlēšanās.
Tiesas spriedums nav skaidrs pat Ādamsonam  (27)
04.marts 2000 06:35
Rīgas Zemgales priekšpilsētas tiesa piektdien atzina, ka Saeimas deputāts Jānis Ādamsons bijis PSRS VDK Robežapsardzības spēku štata darbinieks.
Pedofilijas skandāls sit augstu vilni Saeimā  (1028)
17.februāris 2000 11:11
Parlamentārās izmeklēšanas komisijas pedofilijas lietā priekšsēdētājs Jānis Ādamsons ceturtdien no Saeimas tribīnes paziņojis, ka to amatpersonu vidū, kuras varētu būt iesaistītas pedofilijas lietā, ir premjerministrs Andris Šķēle, tieslietu ministrs Valdis Birkavs un Valsts ieņēmumu dienesta vadītājs Andrejs Sončiks.