Jānis Birks

Jānis Birks

Jānis Birks ir latviešu ārsts un politiķis, kurš pārstāv Nacionālo apvienību. No 2007. līdz 2009. gadam Birks bija Rīgas domes priekšsēdētājs. Pašlaik viņš ir Latvijas Jūras medicīnas centra valdes priekšsēdētājs, kā arī Nacionālās apvienības valdes loceklis.

Redaktors iesaka
Jānis Birks: Veselības aprūpe nacionālā valstī!  (59)
22.jūlijs 2011 00:53
Nacionālās vērtības var tikt materializētas, realizējot tikai un vienīgi ilgtermiņa politiku. Arī veselības aprūpe šodien visvairāk cieš no ilgtermiņa politikas trūkuma Latvijā. Ilgstoši būdams medicīnas iestādes vadītājs, esmu gan šīs valsts regulētās sistēmas dalībnieks, gan dažkārt arī upuris. Tomēr šīs pozīcijas ļauj man sniegt savu redzējumu par veselības nozares attīstību.
Birks: mēra amatā man izdevies iekustināt 'ledū iesalušu ledlauzi'  (64)
19.februāris 2009 13:32
Rīgas mērs Jānis Birks (TB/LNNK) par amatā aizvadīto divu gadu svarīgāko panākumu uzskata domē ieviesto sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un darbu pretkorupcijas jomā, savukārt par nerealizēto darbu – nespēju atdalīt saimniecisko jautājumu risināšanu no politikas. Birks uzskata, ka viņam izdevis "iekustinās ledū iesalušu ledlauzi" un pauž gatavību vadīt Rīgas domi arī turpmāk.
Jaunais Rīgas mērs Jānis Birks sola paveikt iekavētos darbus (papildināts)  (705)
19.februāris 2007 21:15
Jaunais Rīgas mērs Jānis Birks pēc ievēlēšanas amatā pateicās par atbalstu viņa apstiprināšanai un solīja nākamo gadu laikā paveikt iekavētos darbus domē.