Jānis Birks

Jānis Birks

Jānis Birks ir latviešu ārsts un politiķis, kurš pārstāv Nacionālo apvienību. No 2007. līdz 2009. gadam Birks bija Rīgas domes priekšsēdētājs. Pašlaik viņš ir Latvijas Jūras medicīnas centra valdes priekšsēdētājs, kā arī Nacionālās apvienības valdes loceklis.

Populārākie raksti
NA valdē notikušas vairākas izmaiņas - darbību neturpinās Broka un Lūsis  (43)
06.februāris 2015 07:29
Nacionālās apvienības (NA) valdē notikušas vairākas izmaiņas, tostarp tajā darbību neturpinās līdzšinējie valdes locekļi Baiba Broka un Aigars Lūsis, liecina publikācija "Latvijas vēstnesī".
Ķīlis bažījas par AIP iespējamiem kriminālpārkāpumiem; vērsīses Ģenerālprokuratūrā  (270)
17.februāris 2013 19:34
Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis prasīs Ģenerālprokuratūru izvērtēt iespējamos pārkāpumus Jāņa Vētras vadītās Augstākās izglītības padomes (AIP) darbībā, jo auditori pauduši bažas par iespējamiem krimināliem pārkāpumiem studiju programmu izvērtējumā, vēsta “ TV3 ” raidījums “Nekā Personīga”.
Bijušo RSK vadītāju tiesā par līdzekļu izšķērdēšanu  (6)
26.maijs 2014 19:00
Rīgas pilsētas Centra rajona tiesā uz apsūdzēto sola sēdies bijušais "RSK apdrošināšanas AS" valdes priekšsēdētājs Ēriks Gailāns, kurš apsūdzēts par tīšām darbībām, kas radījušas valstij finansiālu kaitējumu, pārsniedzot valsts amatpersonas dienesta pilnvaras, pastāstīja Ģenerālprokuratūras preses pārstāve Una Rēķe.