Jānis Domburs

Jānis Domburs

Jānis Domburs ir latviešu žurnālists. Kopš 90. gadiem darbojies vairākos Latvijas laikrakstos, kā arī bijis "Neatkarīgās informācijas un pētniecības biroja" vadītājs. Visplašāko atpazīstamību Domburs izpelnījās, kad 2001. gadā Latvijas Televīzijā sāka vadīt publisko debašu raidījumu "Kas notiek Latvijā", kas kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem Latvijā. Vadījis arī vairākus citus politiskus raidījumus.

Populārākie raksti
Premjerēšana, 'Vikingi', Edvardiņš: ko Domburam atklāja Āboltiņa  (120)
13.novembris 2017 00:06
Bijusī tieslietu ministre, Saeimas priekšsēdētāja, partijas " Vienotība " līdere Solvita Āboltiņa , kura šogad paziņojusi, ka pametīs politiku, bet pirms nedēļas tika izslēgta no savas partijas, intervijā "Delfi TV ar Jāni Domburu" atskatījās uz savu 16 gadus ilgušo politiķes karjeru, minot gan paveikto, gan analizējot kļūmes.
'Delfi TV ar Jāni Domburu': Nils Ušakovs – pilna intervija  (217)
16.maijs 2017 06:00
Otrdien, 16. maijā, portāls "Delfi" projektā "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedāvāja interviju ar Rīgas mēru un Rīgas domes deputāta amata kandidātu Nilu Ušakovu ("Saskaņa"). Intervijai sekoja diskusija, kurā piedalījās RSU starpkultūru komunikācijas profesors Deniss Hanovs, teātra un kino režisors Viesturs Kairišs , kā arī "Delfi" galvenais redaktors Ingus Bērziņš.
'Mad House' ar šiku atzīmē otro atdzimšanu  (116)
20.aprīlis 2013 10:38
Piektdienas, 19. aprīļa, vakarā viena no skaļākajām ballītēm norisinājās Vecrīgas klubā Mad House , kas vēra durvis jaunā veidolā pēc rekonstrukcijas darbu veiksmīgas pabeigšanas.