Jānis Endziņš

Jānis Endziņš

Jānis Endziņš ir latviešu jurists, kurš kopš 2011. gada strādā par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) priekšsēdētāju. Karjeras laikā strādājis Tieslietu ministrijā, kā arī bijis Uzņēmumu reģistra Galvenais valsts notārs, bet kopš 2008. gada darbojas LTRK.

Populārākie raksti
Lielo elektrības rēķinu dēļ vairāki lieli ražotāji apsver pārcelšanos uz kaimiņvalstīm  (181)
07.oktobris 2016 21:12
Ražotāju konkurētspēja nodokļu sloga un šogad pieaugušo elektrības rēķinu dēļ samazinās, tādēļ darbību apsver paplašināt ārzemēs, nevis Latvijā, piektdien vēsta raidījums "LNT ziņas".
Darba devēji rosina veikt kardinālas izmaiņas nodokļu politikā  (83)
20.februāris 2017 21:32
Latvijas uzņēmēju organizācijas strādā pie vidēja termiņa nodokļu reformas, rosinot veikt kardinālas izmaiņas nodokļu politikā, lai radītu pozitīvu stimulu tautsaimniecības izaugsmei un samazinātu darbaspēka nodokļu slogu, pastāstīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš .
Izmaiņas mikrouzņēmumu režīmā atliek līdz jauna regulējuma pieņemšanai  (73)
02.decembris 2016 15:07
Izmaiņas mikrouzņēmumu režīmā atliek līdz brīdim, kamēr stāsies spēkā alternatīvs mazo uzņēmumu regulējums, piektdien vienojās Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK).