Jānis Iesalnieks

Jānis Iesalnieks

Jānis Iesalnieks ir latviešu politiķis, kurš pārstāv Nacionālajā apvienībā ietilpstošo partiju "Visu Latvijai!". Sabiedrības uzmanību izpelnījās 2011. gada vasarā, kad savā "Twitter" kontā komentēja 2011. gada 22. jūlija Norvēģijas terorakta cēloņus. Pēc saceltā skandāla politiķis nolika partijas locekļa pilnvaras un nekandidēja 11. Saeimas vēlēšanās.

Populārākie raksti
'Maxima' veikalu boikots strauji gūst atsaucību sociālajos tīklos  (820)
28.novembris 2013 15:33
Pēc 21. novembrī Zolitūdē notikušās traģēdijas, kurā, iebrūkot lielveikala “ Maxima ” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, daļa Latvijas sabiedrības nolēmusi boikotēt šo veikalu tīklu un uz to aktīvi aicina sociālajos tīklos.
Deklarēšanās kā protests: aktīvisti sola maksāt nodokļus ārpus Rīgas  (233)
05.jūnijs 2017 15:03
Vairākumu Rīgas domē (RD) saglabājot "Saskaņas" un "Gods kalpot Rīgai" deputātiem, vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki paziņojuši, ka plāno mainīt deklarēto dzīvesvietu uz kādu vietu reģionos, lai nodokļi ietu secen galvaspilsētai. Pastāvošā kārtība gan noteic, ka vismaz līdz gada beigām Rīga turpinās saņemt "bēdzēju" nodokļus.
Pēc 'soctīklotāju' šūmēšanās Iesalnieks atvainojas par jaunības dullumu  (90)
09.aprīlis 2015 21:02
Tieslietu ministrijas (TM) parlamentārā sekretāra Jāņa Iesalnieka (NA) radikālie ieraksti kādā forumā un tvīti par praida izgaiņāšanu ar mietu un Ādolfa Hitlera "Mein Kampf" slavināšanu ceturtdienas pēcpusdienā izraisījuši plašas diskusijas mikroblogošanas vietnē "Twitter".