Jānis Jurkāns (politiķis)

Jānis Jurkāns (politiķis)

Jānis Jurkāns ir latviešu politiķis, kurš no 1990. līdz 1992. gadam bija pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs. Karjeras laikā bijis vairāku Saeimu deputāts. Pārstāvējis un vadījis Tautas saskaņas partiju, taču pēc tās pievienošanās Saskaņas Centram pameta politiku. 2011. gadā Jurkāns no Šlesera Reformu partijas LPP/LC nesekmīgi kandidēja 11. Saeimas vēlēšanās.

Populārākie raksti
Jurkāna skandalozais dēls kļuvis par īstu fitnesa skaistuli  (54)
14.septembris 2016 15:16
Fitness, veselīgs uzturs un svaru zāle – daudziem šī kombinācija ir gluži vai svētā trīsvienība. Arī bijušā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna dēls Dāvids (attēlā) īsā laikā ticis pie iespaidīga ķermeņa reljefa.
8 bijušā Islandes ārlietu ministra pārdomas, pārskatot Baltijas ceļu uz brīvību  (223)
23.augusts 2015 08:41
1991. gada augustā Islande bija pirmā valsts pasaulē, kas atzina Latvijas neatkarību. Toreizējais Islandes ārlietu ministrs Jons Baldvins Hanibalsons ne tikai formāli piedalījās dokumentu parakstīšanā, bet kļuva par dedzīgu Baltijas valstu neatkarības aizstāvi. Portāls "Delfi" piedāvā iepazīties ar Hanibalsona pārdomām, atskatoties uz to, kāds patiesībā bija Baltijas ceļš uz brīvību:
Šlesera atgriešanās: 'Mūs raksturo pieredze un patriotisms'  (475)
03.jūlijs 2014 12:15
Partija "Vienoti Latvijai" gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nenosauks vienu premjera kandidātu, bet gan cer, ka tas būs viens no pieciem partijas sarakstu līderiem reģionos, ceturtdien, 3.jūlijā, partijas preses konferencē atklāja politiskā spēka pārstāvji.