Jānis Lāčplēsis

Jānis Lāčplēsis

Jānis Lāčplēsis dzimis 1958. gada 8. oktobrī. "Latgales partijas" pārstāvis jau 1994. gadā startēja politikā, bet 2009. gadā tika ievēlēts par Daugavpils domes priekšsēdētāju. 2011. gada martā no amata tika atstādināts. Kā atstādināšanas iemesls tika minēts komunikācijas trūkums un nespēja sastrādāties.
Pēc atstādināšanas Lāčplēsis atgriezās banku biznesā, bet jau tajā pašā gadā viņš startēja 11. Saeimas vēlēšanās no "Vienotības" saraksta un tika ievēlēts parlamentā. Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās viņš iekļuva domē un atgriezās Daugavpils mēra amatā.
Lāčplēsis apliecinājis, ka kandidēs uz amatu arī 2017. gada pašvaldību vēlēšanās.

Populārākie raksti
Pašvaldību politiskie dinozauri – vietvalži, kuri atkal kandidēs vēlēšanās  (167)
10.februāris 2017 04:12
Pašvaldību vēlēšanu laikam tuvojoties, aktīvi sāk rosīties gan esošie pašvaldību priekšsēdētāji, gan sevi pieteikt vēlas jauni censoņi. Dažās lielākajās pilsētās kārtība gadiem nav mainījusies – amatu ieņem viens un tas pats cilvēks. Portāls "Delfi" piedāvā iepazīties ar vairākiem lielo pilsētu "ilgdzīvotājiem".
Latviju šķērso drošības garanta 'Dragoon Ride' pirmā kolonna; varēs izpētīt bruņutehniku klātienē  (558)
06.jūnijs 2016 10:48
Šonedēļ no 6. līdz 9. jūnijam Latgali un Vidzemi šķērsos mācību marša "Dragoon Ride II" pirmās 200 tehnikas vienības.
Daugavpilī amatos nonāk jaunajai varai lojāli cilvēki  (137)
20.augusts 2017 21:37
Kopš pirms diviem mēnešiem Daugavpilī mainījās vara un par pilsētas domes priekšsēdētāju kļuva Andrejs Elksniņš (" Saskaņa "), amatos nokļūst jaunajai varai lojāli cilvēki, šovakar ziņoja Latvijas televīzijas (LTV) raidījums "de facto".