Jaunā talantu fabrika

Jaunā talantu fabrika

2013. gada augustā sākās 'Kanāla 2' šovs 'Jaunā talantu fabrika' - 15 dalībnieki, trīs mentori un 12 nedēļas, lai dzimtu jauni pašmāju šovbiznesa spīdekļi. Kurš no viņiem kļūs par zvaigzni, bet kurš piedzīvos vilšanos?

Nevainīgais Mārtiņš saderinājies un pošas kāzām
18.marts 2016 16:37
Kanāla 2 šova Jaunā talantu fabrik a viena no atmiņā paliekošākajām sižeta līnijām bija dalībnieka Mārtiņa Ābelīša (attēlā) nevainības analīze. Puisis, kurš savu tikumiņu akcentēja jau šova pirmajā dienā un turpināja sargāt arī slavas laikā, beidzot uzsācis nopietnas attiecības.
TOP 6: Lielākie spītnieki pašmāju TV šovos  (26)
17.oktobris 2015 13:36
Par aprunātāko TV šovu varoni Latvijā šobrīd kļuvis Saimnieks meklē sievu dalībnieks Alfrids Lipovskis. Kungu nebaida ne viņam pievērstās kameras, ne jauneklīgo operatoru skatieni – viņš Latvijas priekšā brīvi izpaužas vienās apakšbiksēs un neiespringst par kādiem režisoru un skatītāju diktētiem uzvedības noteikumiem realitātes šovā.
Pašmāju Bībers pamet Latvijas šovbiznesu  (24)
04.augusts 2015 12:00
Jaunais mūziķis Rihards Andris Bērziņš (attēlā), kurš ļoti daudzsološi uzsāka karjeru, atraktīvi enerģiskā imidža dēļ pat tiekot pie iesaukas "latviešu Bībers", negaidīti apstājies panākumu priekšā un vairs necenšas pārliecināt Latvijas klausītājus.
Veiksmes, skandāli un kļūmes: Guntaram Račam – 50  (68)
25.marts 2015 07:30
Trešdien, 25. martā, 50. jubileju atzīmē par pašmāju mūzikas biznesa haizivi dēvētais kompāniju Mikrofona ieraksti un Izdevniecība MicRec viens no dibinātājiem, mūziķis un dzejnieks Guntars Račs (attēlā).
Latvijas Nacionālajai skolotāju savienībai savs kandidāts Valsts prezidenta amatam - Kramiņš  (69)
17.februāris 2015 13:42
Latvijas Nacionālā skolotāju savienība (LNSS) rosina Saeimas frakciju deputātus Valsts prezidenta amatam virzīt LNSS priekšsēdētāju Edgaru Kramiņu, informēja savienībā.
Video: Ekskluzīvs ieskats Aminatas 'Supernova' mēģinājumā  (44)
07.februāris 2015 10:00
Svētdien, 8. februārī, par iekļūšanu muzikālā konkursa Supernova 2015 pusfinālā cīnīsies otrais dalībnieku desmitnieks, un DELFI bija iespēja ielūkoties, kā tiešraidei gatavojas un balsi trenē viena no šova favorītēm Aminata Savadogo .
Video: Kā cīņai gatavojas 'Supernova' romantiskākais pāris  (7)
04.februāris 2015 12:41
Svētdien, 8. februārī, Latvijas Televīzijas skatītāju vērtējumam tiks nodots muzikālā konkursa Supernova 2015 otrais raidījums, kurā par tiesībām iekļūt pusfinālā un pietuvoties iespējai doties uz Eirovīziju cīnīsies otrais dalībnieku desmitnieks.
Dedzīgākā Latvijas TV šovu fane – Aldas kundze  (27)
02.februāris 2015 14:58
Rūdītākie pašmāju šovu fani būs pamanījuši, ka gadu gadiem notikumiem dažādos realitātes šovos seko kāda kundze labākajos gados, kura sūta dalībniekiem vēstules un dāvanas, aizstāv jauniešus sarunās ar vadību un pat klātienē paviesojusies pie saviem elkiem. Tā ir Aldas kundze (attēlā centrā) jeb, kā viņu mīļi dēvē talantu šovu absolventi, krustmāmiņa Alda, dedzīgākā šovu fane Latvijā.
Aminata Savadogo publisko savu 'eirodziesmu'  (20)
15.janvāris 2015 16:27
Šonedēļ tika atklātas tās 20 kompozīcijas un izpildītāji , kas Latvijas Televīzijas rīkotajā konkursā Supernova 2015 cīnīsies par ceļazīmi uz starptautisko dziesmu konkursu Eirovīzija .
Foto: Modīgākās slavenības līksmo stilīgā burziņā  (15)
18.decembris 2014 15:28
Trešdienas, 17. decembra, vakarā modīgs burziņš norisinājās iepirkšanās centrā Spice , kur tika atklāts zīmola U.S. Polo veikaliņš, un pasākumā netrūka arī sabiedrībā zināmu cilvēku.
Latvijas talantu šovu uzvarētāji - ko viņi dara tagad?  (72)
14.decembris 2014 10:45
Pirmdien, 15. decembrī, noslēgsies  Kanāla 2 talantu šovs TV zvaigzne , kurā bariņš jauniešu mēģināja sevi pierādīt kā potenciālos televīzijas raidījumu vadītājus. To, kā nu kurš no viņiem pratīs izmantot šovā iegūto atpazīstamību, rādīs laiks, bet DELFI Izklaide piedāvā atskatīties uz iepriekšējo talantu šovu uzvarētāju likteņiem.
Foto: Ivars Kalniņš ballējas klubā 'Friends'  (22)
07.novembris 2014 11:03
Rīgas naktsklubā Friends Pub jau ilgāku laiku par pastāvīgu tradīciju kļuvis pasākums Muzikālā virtuve , un tā ietvaros klubā atpūties arī populārais kino un teātra aktieris Ivars Kalniņš , kurš galvaspilsētas izklaides vietās ir rets viesis.
Ieva Pauliņa: Jaunie mūziķi Latvijā ir strupceļā  (38)
29.oktobris 2014 16:43
Šovā Jaunā talantu fabrika iepazītā daudzsološā dziedātāja Ieva Pauliņa (attēlā ar grupu) atklāj to, ka bez naudas un ietekmīgiem sakariem Latvijas jaunajiem mūziķiem iespējas izsisties ir visai niecīgas. Vairākkārt nonākusi strupceļā un vīlusies, viņa neatlaidīgi turpina iet ceļu mūzikā un cer, ka reiz izdosies īstenot sapņus.
Kramiņš: 'TV zvaigzne' ir ļoti zems līmenis  (38)
22.oktobris 2014 13:10
Pēc kolēģu ieteikuma uzmest aci jaunajam realitātes šovam TV zvaigzne , arī iepriekšējo talantu šovu bargākais skolotājs - vokālais pedagogs, aktieris un režisors Edgars Kramiņš (attēlā) paskatījies dažas pārraides. Viss, ko viņš pēc to redzēšanas varēja darīt, bija šausmās saķert galvu.
Aminata Savodogo publicē foto bez grima  (19)
21.oktobris 2014 13:51
Šova Jaunā talantu fabrika uzvarētāja Aminata Savodogo (attēlā) ir aktīva sociālo tīklu lietotāja – lai gan par savu privāto dzīvi jaunā skatuves māksliniece runā nelabprāt, savā Instagram profilā viņa bieži vien fanus iepriecina ar dažādiem foto.
Latviešu Bībers cer kļūt arī par klubu zvaigzni  (7)
08.oktobris 2014 13:46
Šovā Jaunā talantu fabrika iepazītais un par latviešu Bīberu mīlīgi iesauktais mūziķis Rihards Andris Bērziņš (attēlā) debitē deju mūzikā, piedāvājot iedvesmojošu hitu Ieklausies .
Fanes cīnās par 'fabrikas' Ričija sirdi  (7)
23.septembris 2014 10:00
Pēc šķiršanās no šova Jaunā talantu fabrika kolēģes Ilzes Skarbules jaunais dziedātājs Rihards Andris Bērziņš (attēlā) ir atvērts jaunām attiecībām. Arī fanes nesēž rokas klēpī salikušas – puisis regulāri saņem zvanus no nepazīstamām personām.
Jaunie talanti Elizabete un Dāvis joprojām ir kopā  (11)
17.septembris 2014 14:58
Lai gan šova Jaunā talantu fabrika otrās vietas ieguvējas Elizabetes Skrastiņas prioritāte pašlaik ir mācības vidusskolas pēdējā klasē, viņa atrod laiku gan mūzikai, gan mīlas lietām. Drīzumā Elizabete plāno debitēt ar jaunu muzikālu projektu, un arī viņas attiecības ar Dāvi Mazurenko (abi attēlā) turpinās.
Kā jaunie Latvijas talanti cīnās par izdzīvošanu  (56)
16.septembris 2014 13:38
Pēc vairāku gadu pauzes Latvijā ar jaunu sparu atsācies realitātes šovu, kuros tiek meklēti jauni talanti, bums. To, cik vērtīgs būs šova TV Zvaigzne pienesums Latvijas šovbiznesā, rādīs laiks, bet skaidrs, ka sava jēga talantu šovu ''otrajam vilnim'' ir bijusi.
Importa zvaigznes latviešu izpildījumā  (13)
10.septembris 2014 13:00
Pēc 'LTV' raidījuma 'Viens pret vienu' internetā ļaudis vairākkārt aktieri Arturu Kaimiņu nodēvēja par pašmāju Žirinovski. Kaut arī šāds apzīmējums ir pavisam svaigs un diez vai 'nosēdīsies' ilgstošai lietošanai, Latvijas publiskā telpa ir bagāta ar ārzemju slavenību līdziniekiem - gan vizuāli, gan ideoloģiski, gan visādi citādi.
Arī Aminata Savadogo izrāda tvirto dupsīti  (64)
15.augusts 2014 10:59
Daudzas sabiedrībā zināmas meitenes savus sekotājus sociālajos tīklos mēdz iepriecināt ne tikai ar pievilcīgiem selfijiem un iespēju ielūkoties viņu ikdienas gaitās, bet nereti izrāda arī savas auguma aprises.
'Latviešu Bībers' sacerējis savu pirmo dziesmu  (14)
03.jūlijs 2014 11:51
Viens no televīzijas šova Jaunā Talantu fabrika dalībniekiem Rihards Bērziņš (attēlā), kurš tiek dēvēts par "latviešu Bīberu", laidis klajā savu pirmo paša sacerēto dziesmu Tikai vienu .
Ar slavenību ballīti atklāj 'Coyote Fly' jauno terasi  (15)
11.jūnijs 2014 13:41
Sākoties vasarai, lielākā daļa galvaspilsētas izklaides vietu saviem apmeklētājiem piedāvā iespēju atpūsties arī svaigā gaisā, un savu terasi atklājis arī rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītais klubs Coyote Fly .
Aminata Savadogo piedāvā savu otro singlu  (5)
28.maijs 2014 14:46
Šovā Jaunā talantu fabrika iepazītā dziedātāja Aminata Savadogo (attēlā) sava talanta cienītāju vērtējumam nodevusi savu otro singlu Leave My Love Bleeding .
Erudītākie skolēni sacentīsies 'eXperiments' finālā  (1)
23.maijs 2014 11:48
Sestdien, 24.maijā, notiks " Latvenergo " koncerna erudīcijas konkursa "eXperiments" fināls, kurā fizikas zināšanās mērosies erudītākās komandas no visas Latvijas, portālu "Delfi" informē konkursa koordinatore Inga Cīrule.
Latviešu Bībers žilbina Kiviča jaunajā klipā  (9)
09.maijs 2014 09:11
Aprīļa beigās mūziķis un dzejnieks Andris Kivičs  sadarbībā ar vairākiem šova Jaunā talantu fabrika bijušajiem dalībniekiem klausītāju novērtējumam sniedza kompozīciju Tas nekad nepāries , un beidzot dziesmai tapis arī videoklips.
Kivičs sadziedājies ar Aminatu un latviešu Bīberu  (9)
29.aprīlis 2014 11:09
Mūziķis un dzejnieks  Andris Kivičs šajā pavasarī klausītāju novērtējumam sniedzis savu jaunāko singlu Tas nekad nepāries , kurš tapis sadarbībā ar šova Jaunā talantu fabrika bijušajiem dalībniekiem Aminatu Savadogo, Ravitu Kreicbergu un par latviešu Džastinu Bīberu dēvēto Rihardu Andri Bērziņu.
Foto: Aminata izrāda savu šmaugo vidukli  (16)
14.aprīlis 2014 10:45
Straujiem soļiem tuvojas vasara, un vairāki populārie latvieši pievērsušies fiziskajām aktivitātēm, lai pludmales sezonā izskatītos pēc iespējas labāk. Viņu vidū ir arī šova Jaunā talantu fabrika uzvarētāja Aminata Savadogo (attēlā).
Foto: Latviju 'Jaunajā vilnī' pārstāvēs Stass Šurins  (125)
10.aprīlis 2014 15:28
Ceturtdien, 10. aprīlī, Rīgā ieradies Jūrmalā ik vasaru notiekošā jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis organizētājs Igors Krutojs ar komandu, lai konkursa Eiropas atlasē izvēlētos konkursa dalībniekus - sīvajā sacensībā tiesības pārstāvēt Latviju ieguva Stass Šurins (attēlā).