Jaunais Rīgas teātris

Jaunais Rīgas teātris

JRT ir profesionāls repertuārteātris, kas saviem skatītājiem piedāvā gudru, atraktīvu un neparastu repertuāru – mūsdienīgu skatījumu uz klasiku, latviešu oriģināldramaturģiju un ārzemju autoru darbiem.

JRT mākslinieciskie vadītāji – Juris Rijnieks (1992–1997) un Alvis Hermanis (kopš 1997.gada). Jau izveides brīdī JRT sevi apliecinājis kā profesionāls, mākslinieciski spilgts un mūsdienīgs teātris, kas atvērts visam jaunajam.

Jaunais Rīgas teātris ir profesionāli augstu vērtēts Eiropas teātra aprindās, bet mākslinieciskais vadītājs ir viens no pieprasītākajiem režisoriem Eiropā.

Redaktors iesaka
Jaunais Rīgas teātris viesosies Šveicē  (1)
30.janvāris 2012 14:32
Šveicē, Bāzeles kultūras centrā "Kaserne Basel" no 1. līdz 3.februārim ar izrādi "Garā dzīve" viesosies Jaunais Rīgas teātris , portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.
JRT rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrāde varētu ilgt apmēram gadu  (13)
07.janvāris 2012 15:34
Jaunā Rīgas teātra (JRT) rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrāde varētu ilgt apmēram gadu, tomēr par projekta turpmāko attīstību lielāka skaidrība būs tikai pēc Finanšu ministrijas (FM) informatīvā ziņojuma izskatīšanas valdībā, pastāstīja "Valsts nekustamo īpašumu" (VNĪ) pārstāve Daiga Laukšteina.
Par Baltijas teātru labāko izrādi atzīst 'Ziedonis un Visums'  (16)
23.novembris 2011 11:13
Baltijas mūsdienu Drāmas festivālā "Skats 2011" Grand Prix piešķirta Jaunā Rīgas teātra izrādei "Ziedonis un Visums" Alvja Hermaņa režijā, portālu "Delfi" informē Latvijas Teātra darbinieku savienības pārstāvji.