Kaldera kauss

Kaldera kauss

Kaldera kauss ir apbalvojums, ko katras sezonas beigās pasniez Amerikas hokeja līgas (AHL) čempionvienībai. Kauss pirmo reizi pasniegts 1937. gadā un nodēvēts pirmā Nacionālās hokeja līgas (NHL) prezidenta Frenka Kaldera vārdā. Kaldera kausu izcīnījuši arī vairāki Latvijas hokejisti kā, piemēram, Kaspars Daugaviņš, Raitis Ivanāns un Artūrs Kulda.

Populārākie raksti
Anatolijs Kreipāns: 'Cerību kauss' ar cerību  (27)
15.marts 2013 00:00
Daudzi no tiem, kas sākumā smējās par Rīgas "Dinamo" piedalīšanos KHL "Cerību kausa" izcīņā, tagad priecājas par rīdzinieku iekļūšanu finālā. Lai kā sauc turnīru, bet fināls – tas ir fināls.
Patriku Laini uzskata par drošu pretendentu uz NHL Kaldera kausu
29.novembris 2016 10:10
18 gadus vecais Vinipegas " Jets " uzbrucējs Patriks Laine tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem pretendentiem uz Kaldera kausu, ko pasniedz Nacionālās Hokeja līgas ( NHL ) sezonas labākajam debitantam, vēsta līgas mājas lapa.
AHL Kaldera kauss: Jevpalova 'Barracuda' revanšējas Sandjego 'Gulls', Gudļevska 'Crunch' vēlreiz uzvar Toronto 'Marlies'
07.maijs 2017 11:00
Latvijas uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē "Barracuda" komanda sestdien panāca izlīdzinājumu Amerikas Hokeja līgas ( AHL ) Kaldera kausa izcīņas otrās kārtas sērijā, kamēr vārtsargs Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas "Crunch" vēlreiz uzvarēja Toronto "Marlies".