Kaldera kauss

Kaldera kauss

Kaldera kauss ir apbalvojums, ko katras sezonas beigās pasniez Amerikas hokeja līgas (AHL) čempionvienībai. Kauss pirmo reizi pasniegts 1937. gadā un nodēvēts pirmā Nacionālās hokeja līgas (NHL) prezidenta Frenka Kaldera vārdā. Kaldera kausu izcīnījuši arī vairāki Latvijas hokejisti kā, piemēram, Kaspars Daugaviņš, Raitis Ivanāns un Artūrs Kulda.

Anatolijs Kreipāns: 'Cerību kauss' ar cerību  (27)
15.marts 2013 00:00
Daudzi no tiem, kas sākumā smējās par Rīgas "Dinamo" piedalīšanos KHL "Cerību kausa" izcīņā, tagad priecājas par rīdzinieku iekļūšanu finālā. Lai kā sauc turnīru, bet fināls – tas ir fināls.
Daugaviņš: negribējām sērijā septīto spēli, jo tā ir loterija  (2)
08.jūnijs 2011 11:15
Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa ieguvēju Binhemtonas "Senators" latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pēc finālsērijas uzvaras mača atzina, ka komanda "sapurinājusies" pēc otrās trešdaļas, kuru aizvadījusi ļoti slikti, jo vēlējušies pabeigt sēriju ar sesto spēli.
Daugaviņš ir trešais Latvijas hokejists, kurš izcīnījis Kaldera kausu  (4)
08.jūnijs 2011 10:11
Kaspars Daugaviņš, kurš otrdien kopā ar Binghemptonas "Senators" izcīnīja Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausu, ir tikai trešais Latvijas hokejists, kurš ticis pie otras spēcīgākās Ziemeļamerikas līgas trofejas.
Daugaviņam rezultatīva piespēle; 'Senators' izlīdzina rezultātu Kaldera kausa finālā  (1)
29.maijs 2011 11:36
Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas finālsērijas otrajā spēlē sestdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās Kaspars Daugaviņš, palīdzot Binghemtonas "Senators" panākt izlīdzinājumu sērijā 1-1.
Daugaviņa 'Senators' ar zaudējumu sāk cīņu par Kaldera kausu
28.maijs 2011 11:12
Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas pirmajā finālspēlē piektdien zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais klubs Binghemtonas "Senators", kas ar 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) piekāpās Hjūstonas "Aeros".
Hjūstonas "Aeros" kļūst par Daugaviņa "Senators" komandas pretiniekiem AHL Kaldera kausa finālā
25.maijs 2011 10:58
Par otro Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas finālisti otrdien kļuva Hjūstonas "Aeros" komanda.
Daugaviņš un 'Senators' iekļūst Kaldera kausa finālā  (3)
19.maijs 2011 09:09
Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa finālā trešdien iekļuva latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Binghemtonas "Senators", kas Austrumu konferences finālsērijā ar 4-0 pieveica Šarlotas "Checkers".
Daugaviņa 'Senators' ar uzvaru iesāk Atlantijas okeāna divīzijas finālu  (8)
28.aprīlis 2011 08:33
Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Binhemtonas "Senators" Amerikas Hokeja līgā (AHL) trešdien ar uzvaru iesāka Kaldera kausa izcīņas nākamo kārtu, Atlantijas okeāna divīzijas finālu, ar 3:2 izbraukumā uzvarot Portlendas "Pirates".
Daugaviņa 'Senators' izlīdzina rezultātu Kaldera kausa pirmās kārtas sērijā  (14)
23.aprīlis 2011 09:52
Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā 3-3 pirmdien panāca Binghemtonas "Senators", tādējādi sezona Ziemeļamerikā vēl nav beigusies Latvijas izlases uzbrucējam Kasparam Daugaviņam.
Daugaviņš un 'Senators' tuvu izkrišanai no AHL Kaldera kausa  (5)
20.aprīlis 2011 09:22
Izkrišanai no Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas otrdien pietuvojās Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Binghemtonas "Senators", kas pirmās kārtas ceturtajā spēlē savā laukumā ar 3:6 (0:1, 2:1, 1:4) zaudēja Mančestras "Monarchs".
Daugaviņam otrais zaudējums AHL Kaldera kausā  (2)
18.aprīlis 2011 09:42
Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas pirmajā kārtā svētdien otro zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā komanda Binghemtonas "Senators", kas ar 4:5 (3:0, 1:2, 0:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Mančestras "Monarchs".
Daugaviņam rezultatīva piespēle Kaldera kausa izcīņas pirmajā spēlē  (4)
15.aprīlis 2011 09:46
Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā spēlē ceturtdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, taču viņa pārstāvētā komanda Binghemtonas "Senators" viesos ar 1:2 zaudēja Mančestras 'Monarchs".
Kulda: vasarā cīņa par spēlēšanu 'Thrashers' būs jāsāk no nulles  (8)
12.aprīlis 2010 11:11
Lai arī šī sezona bijusi sekmīga, tomēr vasarā cīņa par iekļūšanu Nacionālās hokeja līgas klubā Atlantas "Thrashers" būs jāsāk no nulles, laikrakstam "Diena" atzinis viens no pieciem šosezon kaut vienu spēli NHL aizvadījušajiem Latvijas hokejistiem, 21 gadus vecais Arturs Kulda.
Kaspars Lakševics: NHL profesionāļi izvēles priekšā  (37)
05.oktobris 2004 05:01
Jau pavisam drīz – 13. oktobrī bija jāsākas Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonai, tomēr šobrīd ir vairāk nekā skaidrs, ka laikus tā nesāksies, ja vispār notiks. Proti, 15. septembrī beidzās līdzšinējais kolektīvais līgums (“Collective Bargaining Agreement”) starp līgu un tās Spēlētāju asociāciju (“NHL Players Association” – NHLPA), bet jauns vēl nav parakstīts. Un vismaz šobrīd, pavērojot sarunu gaitu, nav ticības, ka jaunais līgums varētu tikt parakstīts tuvāko dienu, nedēļu vai pat mēnešu laikā.