Kanāda

Kanāda

Kanāda ir valsts, kas atrodas Ziemeļamerikas ziemeļos. Teritorijas ziņā Kanāda ir otra lielākā valsts pasaulē pēc Krievijas. Tāpat arī Kanāda ir viena no bagātākajām pasaules valstīm. Kanādas oficiālās valodas ir angļu un franču, kas ir radījis problēmas, jo franču apdzīvotā Kvebekas province regulāri cenšas atdalīties no valsts.

Kanādas premjera uzruna likusi karalienei Elizabete II 'sajusties vecai'  (3)
28.novembris 2015 19:44
Lielbritānijas karaliene Elizabete II izteikusies, ka Kanādas jaunais premjers savā uzrunā Maltā licis viņai sajusties vecai, ziņo raidsabiedrība BBC.
'Grindeks' deviņos mēnešos nopelna 3,866 miljonus eiro; apgrozījums pieaug par 0,5%  (2)
27.novembris 2015 20:06
Latvijas zāļu ražotāja " Grindeks " koncerns šogad deviņos mēnešos strādāja ar 63,476 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 0,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 5,7% – līdz 3,866 miljonam eiro, liecina biržā "Nasdaq Riga" iesniegtais kompānijas finanšu pārskats.
Rietumos un pasaulē kopumā optimisms sabiedrībā pieaug, Latvijā mazinās  (3)
26.novembris 2015 20:18
Neraugoties uz virkni ekonomisku un politisku saspīlējumu, migrācijas krīzi un ģeopolitiskajiem sarežģījumiem, šā gada trešajā ceturksnī optimisms Eiropā un ASV ir pieaudzis, savukārt Latvijas patērētāji šajā ceturksnī iezīmē ne tik optimistisku ainu – apmierinātības indekss samazinājies par pieciem punktiem, sasniedzot 74, liecina starptautiskās informācijas un mērījumu kompānijas "Nielsen" dati.
Kanāda līdz februārim atliek sīriešu bēgļu uzņemšanu  (3)
25.novembris 2015 19:27
Kanāda neatsakās no 25 tūkstošu sīriešu bēgļu uzņemšanas, bet atliek tās termiņu no šī gada beigām līdz nākamā gada februārim, paziņojusi premjerministra Džastina Trido valdība.
Kanādas ražotāja 'Bombardier' jaunās 'CSeries' lidmašīnas šonedēļ varētu nolaisties Rīgā  (14)
24.novembris 2015 23:38
Kanādas ražotāja " Bombardier " jaunās lidmašīnas "CSeries", kuras gatavojas iegādāties Latvijas nacionālā lidsabiedrība " airBaltic ", šonedēļ, veicot testa lidojumus, varētu nosēsties arī starptautiskajā lidostā "Rīga", informēja aviokompānijas pārstāvis Jānis Vanags.
Kanāda uzņems tikai sīriešu bēgļu ģimenes, sievietes un bērnus  (1)
24.novembris 2015 08:55
Kanāda sīriešu bēgļu masveidīgā izmitināšanā uzņems veselas bēgļu ģimenes, kā arī vientuļas sievietes un bērnus, bet atraidīs par drošības risku uzskatāmus vīriešus, kurus nepavada tuvinieki, liecina pirmdien klajā nākušas ziņas.
Ātrslidotājām Silovam otrā vieta Pasaules kausa posma masu starta B divīzijā
22.novembris 2015 22:41
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien izcīnīja otro vietu ASV notiekošā Pasaules kausa izcīņas otrā posma mastu starta B divīzijas sacensībās, tādejādi nopelnot vietu nākamā posma A divīzijā.
'Turkish Airlines' lidmašīnai spridzināšanas draudu dēļ nākas mainīt kursu  (2)
22.novembris 2015 10:44
Aviokompānijas " Turkish Airlines " lidmašīna reisā no Ņujorkas uz Stambulu spridzināšanas draudu dēļ novirzīta uz Kanādu, svētdien paziņojusi šīs valsts policija.
Latvijas čempione hokejā 'Mogo' zaudē arī Kontinentālā kausa trešās kārtas otrajā spēlē  (2)
21.novembris 2015 20:47
Latvijas čempionvienība hokejā " Mogo " Itālijā notiekošā Kontinentālā kausa trešās kārtas turnīra otrajā spēlē sestdien ar rezultātu 2:5 (0:1, 1:2, 1:2) piekāpās Dānijas ceturtajai spēcīgākajai vienībai Herningas "Blue Fox".
Neķītrā popzvaigzne Mailija sniegusi visu laiku piedauzīgāko šovu  (30)
20.novembris 2015 17:00
Kad jau šķiet, ka par pasaulē pašu neķītrāko popzvaigzni dēvētā amerikāniete Mailija Sairusa (attēlā) uz skatuves ir parādījusi un izdarījusi visu iespējamo, viņa atkal pārsteidz. Mūziķe beidzot sniegusi savu, iespējams, visu laiku piedauzīgāko šovu.
Atbrīvojieties no mitruma mājās ar "Wood's" gaisa sausinātājiem no Kanādas
20.novembris 2015 08:46
Latvijas neprognozējamie klimatiskie apstākļi rudeņos un pavasaros nereti pārsteidz ar lielo nokrišņu daudzumu, kas bieži rada lielas mitruma problēmas mājsaimniecībām.
Latvija un ES nav nobalsojusi par Krievijas rezolūciju pret nacisma glorifikāciju vienpusējās vēstures interpretācijas dēļ  (22)
19.novembris 2015 21:41
Latvija kopā ar pārējām Eiropas Savienības (ES) valstīm ceturtdien nebalsoja par Krievijas virzīto Apvienoto Nāciju Organizācijas ( ANO ) Ģenerālās asamblejas rezolūciju pret nacisma un neonacisma glorifikāciju, jo tā ir "vienpusīga un nepilnīgi atbilst cilvēktiesību standartiem".
Pēc Parīzes uzbrukumiem pieaug draudi un vandālisms pret mošejām ASV un Kanādā  (8)
19.novembris 2015 11:58
Kopš piektdienas asiņainajiem teroraktiem Parīzē ir pieaudzis izteikto draudu un vandālisma gadījumu skaits pret islāma centriem un mošejām ASV un Kanādā, vēsta raidsabiedrība BBC.
Draudu dēļ novirzīti divi 'Air France' avioreisi
18.novembris 2015 11:37
Pēc draudu saņemšanas par lidaparātos ievietotiem spridzekļiem, otrdien novirzīti divi aviokompānijas "Air France" reisi, kam no ASV bija jādodas uz Franciju.
Krievu vieglatlēte pieprasījusi politisko patvērumu Kanādā  (4)
17.novembris 2015 17:36
Krievu skrējēja Jūlija Stepanova, kura liecināja par dopingu un korupciju Krievijas vieglatlētikā, kopā ar vīru ir pieprasījusi politisko patvērumu Kanādā, vēsta vietējie mediji, atsaucoties uz Krievijas Valsts domes Fiziskās kultūras un sporta komisiju.
'Laimas' konfektes pakos 0,5 miljonus eiro vērts robots  (8)
17.novembris 2015 12:14
Ieguldot kopumā 1,7 miljonus eiro, saldumu fabrikā "Laima" darbu uzsāk jaunākās paaudzes konfekšu ražošanas iekārta un konfekšu pakošanas robots, kas iegādāti Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu ietvaros, portālu "Delfi" informēja "NP Foods" Komunikācijas direktore Dana Erciņa–Užāne.
SOK uztrauc valstu niecīgā interese par ziemas olimpisko spēļu rīkošanu  (1)
16.novembris 2015 15:04
Starptautiskā Olimpiskā komiteja ( SOK ) ir nobažījusies par valstu niecīgo interesi par ziemas olimpisko spēļu rīkošanu un nākamajā izpildkomitejas sēdē gatavojas izveidot īpašu darba grupu, kas šo situāciju labotu, gatavojoties 2026. gada "baltajai Olimpiādei", ziņo portāls "insidethegames.org".
Silovam pieticīgs rezultāts PK posma 1000 metru B grupas sacensībās
14.novembris 2015 23:28
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs sestdien uzrādīja pieticīgu rezultātu Kanādā notiekošā Pasaules kausa izcīņas pirmā posma 1000 metru B grupas sacensībās.
Kā pasakā: vētras laikā nofilmēta meža zemsedzes 'elpošana'  (10)
11.novembris 2015 13:34
Kanādā nofilmēts rets skats - meža zemsedze līgani cilājas gluži kā elpojot. Netipisko ainu Jaunskotijas provincē, Fandi līča piekrastes mežos, iemūžinājis Braiens Natols.
Testa lidojuma video: Japānas 'Mitsubishi Regional Jet' sarūpē 'Bombardier' jaunu konkurentu  (13)
11.novembris 2015 10:03
Japānā vairāk nekā 50 gadu laikā pirmā vietējā pasažieru lidmašīnā trešdien veica savu pirmo testa lidojumu, kas ir būtisks sasniegums desmit gadus ilgušajā programmā, kuras mērķis ir izstrādāt lidmašīnu, kas varētu konkurēt mazāku lidmašīnu segmentā ar Brazīlijas un Kanādas kompānijām.
Latvijā pasniegs jaunu mūzikas apbalvojumu - 'Austras' balvu
10.novembris 2015 09:48
Šī gada nogale Latvijas mūzikas industrijā būs zīmīga ar jauna ikgadēja notikuma aizsākšanos, jo pirmo reizi tiks pasniegts apbalvojums "Austras balva - Latvijas labākais albums 2015", ko turpmāk ik gadu iecerēts pasniegt Latvijas labākajam albumam, stāsta projekta iniciators Normunds Vucāns.
Kanādas 'sliktais zēns' - intriģējošais aizsardzības ministrs Sadžans  (15)
09.novembris 2015 15:21
Kopš pagājušās nedēļas Kanādas aizsardzības ministra krēslu ieņem Hardžits Sadžans. Viņa pagātne ir visai raiba un ietver arī "tumšākus periodus", kā dēļ Kanādas mediji viņu mīļi dēvē par "slikto zēnu", raksta medijs "CBC".
Masveida migrācijas ietekme uz Francijas kultūru, sabiedrību un Eiropas drošībai radītās sekas  (74)
07.novembris 2015 00:02
Šā gada vasara noteikti ir viens no pēdējiem brīdinājuma signāliem Eiropai , jo tai jāstājas pretī vēl neredzētai un nekontrolētai masveida imigrācijai no dienvidiem. Bez humanitārās krīzes mēs piedzīvojam arī eksistenciālu pārbaudījumu Eiropas nākotnei un drošībai.
Otto Ozols: Kāpēc viņi tik ļoti iekāro Eiropu?  (110)
04.novembris 2015 00:04
Bēgļi, legālie un nelegālie imigranti, viņi visi tiecas nokļūt Eiropā. To pašu var teikt par daudziem Krievijas pilsoņiem. Gandrīz visiem Krievijas bagātniekiem ir īpašumi Eiropā, bērni mācās Eiropas skolās. Bēgļi un nelegālie imigranti ir gatavi atdot gandrīz visu, riskēt ar savām un bērnu dzīvībām. Viņi ir gatavi ar kājām noiet tūkstošiem kilometru, salt, saskarties ar atraidījumiem, aizdomām un nicinājumu. Krievijas, Vidusāzijas un citu reģionu pilsoņi gatavi maksāt lielas summas, lai tikai nokļūtu un varētu dzīvot Eiropā. Kāpēc?
Valdība pieņem 'Prudentia' atrasto 'airBaltic' investoru – Vācijas uzņēmēju  (76)
03.novembris 2015 22:51
Valdība otrdienas vakarā pēc vairākas stundas ilgām diskusijām nolēma pieņemt " Prudentia " atrasto " airBaltic " investoru, žurnālistiem pēc valdības sēdes apliecināja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( V).
5 lietas, ko Katalonija un Skotija var mācīties no Kvebekas neatkarības referenduma
31.oktobris 2015 19:43
Pirms divdesmit gadiem, 1995. gada 31. oktobrī, Kanādas provinces Kvebekas neatkarības cīnītājus satrieca referenduma rezultāti – reģionu no neatkarības šķīra vien nepilns procents balsu.
'Jelgava' papildina sastāvu ar 'Jēkabpilij' nevajadzīgo amerikāņu centra spēlētāju Elaiasonu
29.oktobris 2015 17:09
"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) vienība "Jelgava" piesaistījusi amerikāņu centra spēlētāju Eliotu Elaiasonu, kurš pirmssezonā pārstāvēja bronzas medaļas īpašnieci "Jēkabpili", ceturtdien paziņoja līga.
Izziņots 'World RX' 2016. gada kalendārs: Latvijas posms notiks oktobrī  (8)
29.oktobris 2015 14:34
Pasaules rallijkrosa čempionāta (" World RX ") rīkotāji IMG izziņojuši 2016. gada kalendāru, kas liecina, ka Latvija šajā prestižajā autosporta seriālā debitēs oktobrī.