Kanāda

Kanāda

Kanāda ir valsts, kas atrodas Ziemeļamerikas ziemeļos. Teritorijas ziņā Kanāda ir otra lielākā valsts pasaulē pēc Krievijas. Tāpat arī Kanāda ir viena no bagātākajām pasaules valstīm. Kanādas oficiālās valodas ir angļu un franču, kas ir radījis problēmas, jo franču apdzīvotā Kvebekas province regulāri cenšas atdalīties no valsts.

'Balta' pārdota Polijas apdrošinātājam PZU  (21)
17.aprīlis 2014 10:36
Britu apdrošināšanas grupa RSA izlēmusi pārdot četrus uzņēmumus Baltijas valstīs un Polijā vienai no lielākajām Austrumeiropas apdrošināšanas grupām Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU), liecina RSA paziņojums.
Septiņi ģeniāli, bet aizmirsti radari jeb Sveiciens no Aukstā kara laikmeta  (3)
15.aprīlis 2014 15:54
Aukstā kara laikā visā pasaulē tika būvētas jaudīgas un tiem laikiem modernas radaru sistēmas. To galvenais uzdevums bija monitorēt situāciju – vai kādas nedraudzīgas valsts lidaparāts neplāno iekļūt pretinieka teritorijā.
Uzturēšanās atļauju programmas ierobežošana var būtiski ietekmēt Latvijas ekonomikas izaugsmi, atzīmē eksperts  (7)
15.aprīlis 2014 14:00
Investīciju piesaistes programma un termiņuzturēšanās atļauju izsniegšana apmaiņā pret nekustamā īpašuma iegādi ir Latvijas ekonomikas dzinējspēks. To strikti ierobežojot vai apturot, būtiski tiks ietekmētas būvniecības, arhitektūras, banku un citas nozares, mazinot ne tikai darbaspēka atalgojumu, bet arī Latvijas ekonomikas izaugsmi kopumā, izvērtējot Latvijas investīciju piesaistes programmu, secinājis Kanādas investīciju un biznesa konsultāciju firmas "Raymond Chabot Grant Thornton LLP" pārstāvis Marks Odē.
Kanādas latvietis aizliegumu retranslēt RTR uzskata par nedemokrātisku un sūdzas tiesībsargam  (297)
14.aprīlis 2014 15:21
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmums uz trīs mēnešiem liegt TV kanāla "Rossija RTR" retranslāciju Latvijā ir bīstams demokrātiskumam valstī, jo turpmāk tas varētu tikt izmantots par precedentu citu sabiedrības daļu vai amatpersonu netīkamo viedokļu publicēšanas ierobežošanai, kas savukārt nozīmē vārda brīvības ierobežošanu.
Video: Ciemos pie pasaules atzinību guvušajām Sērenes keramiķēm Skujas un Breidenas
14.aprīlis 2014 10:07
Ingūna Skuja un Melisa Breidena kopā keramikas darbus rada kopš 1999.gada un tie guvuši ievērību starptautiskā mērogā. Skuja Braden darbus var atrast privātkolekcijās un muzejos Austrālijā, Kanādā, Horvātijā, Dānijā, Dominikānas Republikā, Francijā, Vācijā, Ungārijā, Itālijā, Korejā, Latvijā, Lietuvā, Norvēģijā, Polijā, Slovākijā, Zviedrijā, Šveicē, Krievijā, Apvienotā Karalistē, un visā ASV.
Cilvēkus visā pasaulē aizrauj seksa zibakcija 'dogings'  (20)
11.aprīlis 2014 09:00
Zibakciju rīkošana vienmēr bijis labs veids, kā piesaistīt sabiedrības uzmanību, un nereti šajās akcijās tiek izpildītas sinhronas dejas un citi iepriekš iestudēti priekšnesumi, taču ne velti mēdz teikt, ka cilvēki kļūst arvien trakāki – popularitāti sāk gūt seksa zibakcija, kuras laikā notiek publiska kopošanās.
Kings pēc sezonas neturpinās vadīt Rēdliha un Sprukta pārstāvēto 'Lokomotiv' komandu  (1)
08.aprīlis 2014 20:48
Kanādiešu speciālists Deivs Kings pēc šīs sezonas neturpinās vadīt latviešu uzbrucēju Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvēto Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Jaroslavļas " Lokomotiv ", izteicies pats treneris.
Foto: Cilvēkus priecē ziedošo rapšu lauki  (9)
08.aprīlis 2014 12:25
Kur kaut kas skaisti zied - tur tūlīt klāt arī skatītāji, kas vēlas priecēt acis ar neparastajiem skatiem. Tā, piemēram, šobrīd tūristi kuplā skaitā dodas uz Ķīnas provincēm, kur visā krāšņumā zied dzeltenie rapšu lauki.
Kā sniegā ieraudzīt baltu polārlāci  (2)
07.aprīlis 2014 10:14
Dabas fotogrāfe Kristīna Heinsa astoņas dienas pavadījusi Vapuskas nacionālajā parkā Manitobā, Kanādā, kur centusies nofotografēt polārlāču ģimeni. Tikai septītajā dienā piesardzīgie lāči sāka no kupenām pabāzt purniņus, bet no ziemas migas izlīda tikai pēc fotogrāfes aizbraukšanas.
65 gadu laikā NATO ir spējusi stāties pretī jebkuram apdraudējumam, saka Vējonis  (58)
04.aprīlis 2014 22:54
Sestdien aprit 65 gadi, kopš dibināta Ziemeļatlantijas līguma organizācija ( NATO ), un Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) uzsver, ka šajā laikā alianse ir spējusi stāties pretī jebkuram apdraudējumam.
Džensons Batons svin 250. 'Grand Prix' jubileju  (2)
04.aprīlis 2014 07:00
2009.gada F-1 pasaules čempions Džensona Batons šajā nedēļas nogalē Bahreinā piedalīsies savā 250. " Grand Prix " sacīkstē. Viņš būs tikai piektais pilots F-1 vēsturē, kurš sasniedzis šo iespaidīgo skaitli.
Hokejiste piekrāpj kungu un izmāna 36 890 eiro  (17)
01.aprīlis 2014 14:19
Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā par krāpšanu lielā apmērā apsūdzēta kāda sieviete, kura kā hokeja spēlētāja ļaunprātīgi izmantoja cietušā uzticību un gatavību materiāli atbalstīt viņas centienus pilnveidot hokeja spēles prasmes, izmānīja no vīrieša naudu – kopumā 36 895 eiro.
Apdrošināšanas kuriozi: 'Labdien, saimniec, te jūsu pacients zvana'
01.aprīlis 2014 10:03
Neskatoties uz to, ka apdrošināšana tiek uzskatīta par gana nopietnu un "stīvu" nozari, nereti apdrošināšanā strādājošie un viņu klienti nonāk humora pilnās situācijās. Apdrošināšanas sabiedrība "Balta" ir apkopojusi uzjautrinošākos gadījumus, kādi dzirdēti apdrošināšanas atlīdzību zvanu centrā, kur tiek uzklausīti tādi situāciju apraksti, kuri gan zvana pieņēmējam, gan pašam klientam ļāvuši pasmaidīt un uzlabot garastāvokli.
'BlackBerry' ceturksni noslēdz ar 423 miljonu dolāru zaudējumiem  (2)
28.marts 2014 18:54
Kanādas viedtelefonu ražošanas uzņēmums " BlackBerry " pagājušā biznesa gada ceturtajā ceturksnī, kas noslēdzās 1.martā, strādājis ar 423 miljonu ASV dolāru (307,4 miljonu eiro) tīrajiem zaudējumiem, salīdzinot ar 98 miljonu dolāru (71,2 miljonu eiro) peļņu attiecīgajā laika periodā pirms gada, teikts piektdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.
Video: Izlase ar auto avārijām Kanādā  (11)
28.marts 2014 17:31
Interneta videotēkas "YouTube" lietotājs "xSupaD" publicējis izlasi ar auto avārijām Vankūverā, Kanādā. Parasti šādas video izlases pasaule pieradusi skatīt ar avārijām Krievijā, tomēr kāds censonis vēlējies ko līdzīgu apkopot par savu mītnes reģionu. Šim nolūkam viņš lejupielādējis ap 60 avāriju sižetus, kurus iemūžinājuši aculiecinieki ar video reģistratoru.
Krievijas ekonomiku apdraud neformālās sankcijas, uzskata vicepremjers  (54)
26.marts 2014 12:46
Neformālas ekonomiskās sankcijas Krievijas ekonomiku var apdraudēt pat vairāk nekā oficiāli noteiktās sankcijas, uzstājoties Krievijas Federācijas padomē norādījis valsts pirmais vicepremjers Igors Šuvalovs.
Krieviju izslēdz no G8; draud ar tālākām sankcijām  (72)
24.marts 2014 23:03
G7 valstis pirmdien Hāgā notikušajā samitā vienojušās Sočos paredzēto "lielā astotnieka" sanāksmi pārcelt uz Briseli, kur tiksies septiņu valstu vadītāji bez Krievijas prezidenta Vladimira Putina.
Krievija aizliedz iebraukt valstī augstām Kanādas amatpersonām  (57)
24.marts 2014 18:51
Atbildot uz Kanādas sankcijām pret septiņām Krievijas un trim Krimas amatpersonām , Krievija aizliegusi iebraukt valstī 13 kanādiešu likumdevējiem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, pirmdien paziņojusi Maskava .
Arī Kanāda nosaka sankcijas bankai 'Rossija'  (12)
22.marts 2014 14:38
Arī Kanāda, sekojot ASV piemēram, vērsusi sankcijas pret Krievijas banku "Akcioņernij bank", kas pazīstama arī kā banka "Rossija", ziņo aģentūra "Reuters".
Pāvests Francisks iecēlis jaunu apustulisko nunciju Baltijas valstīs  (19)
22.marts 2014 13:34
Pāvests Francisks par apustulisko nunciju Latvijā un Igaunijā nominējis Agropoles titulāro arhibīskapu Pedro Lopesu Kintanu, informē Romas katoļu baznīcas informācijas centrs.
Pētījums: Pārāk stingriem vecākiem apaļīgāki bērni  (4)
22.marts 2014 11:34
Kanādā veiktā pētījumā, kurā piedalījās 37 tūkstoši tīņu un bērnu, iegūti pārliecinoši pierādījumi, ka tiem bērniem, kuriem ir laipni, iejūtīgi un uzklausīt gatavi vecāki, daudz retāk ir liekā svara problēmas, raksta veselīga dzīvesveida portāls "HealthDay.com"
Rīgā atkal viesosies ekstrēmais restorāns 'Dinner in the sky', rezervācija jau sākusies  (2)
20.marts 2014 15:00
No 3. līdz 8.jūnijam Rīgā, Strēlnieku laukumā atkal viesosies neparastais restorāns "Dinner in the Sky", piedāvājot neaizmirstamu gastronomisko piedzīvojumu augstu virs Rīgas, 50 metru augstumā baudot izsmalcinātus gardumus un neaizmirstamu skatu uz pilsētu no putna lidojuma.
IELTS mācībām un darbam. Britu eksāmenu centrs izstādē 22.martā Rīgā
20.marts 2014 08:00
Visiem, kas iecerējuši mācīties vai strādāt ārzemēs ir nepieciešams oficiāls svešvalodas zināšanu līmeņa apliecinājums. IELTS eksāmens ir viens no populārākajiem starptautiski atzītajiem angļu valodas eksāmeniem pasaulē.
Latvijas kērlingistes PČ cīņā septiņos endos cieš sagrāvi pret Čehiju  (1)
19.marts 2014 23:48
Kārtējo zaudējumu Kanādā notiekošā pasaules čempionāta mačos trešdien piedzīvoja Latvijas sieviešu kērlinga izlase, kas ar 2-10 vien septiņos endos kapitulēja Čehijas priekšā.
Austrālija nosaka sankcijas Krievijas un Ukrainas gāztā režīma amatpersonām  (2)
19.marts 2014 10:13
Austrālija nolēmusi noteikt finanšu sankcijas un iebraukšanas aizliegumu 12 Krievijas un Ukrainas gāztā režīma amatpersonām, kuras atbildīgas par Krimas aneksiju.
Apgūstiet svešvalodu tur, kur tajā runā visi. Kā vislabāk pavadīt brīvlaiku vai atvaļinājumu - uzziniet izstādē 22.martā
19.marts 2014 08:00
Laiks neapturami virzās uz priekšu. Spēcīgo salu palēnām nomaina pavasara saulīte, bet pēc tās sekos ilgi gaidītā vasara. Kurp doties nākamajā vasarā un labi atpūsties, lai brīvdienas vai atvaļinājums paliktu atmiņā uz ilgu laiku?
Latvijas sieviešu kērlinga izlase PČ mačos piekāpjas arī Kanādai un Ķīnai
19.marts 2014 00:14
Vēl divus zaudējumus Kanādā notiekošā pasaules čempionāta mačos otrdien piedzīvoja Latvijas sieviešu kērlinga izlase.
Arī Kanāda ievieš sankcijas pret Krievijas un Ukrainas amatpersonām  (4)
18.marts 2014 11:21
Kanāda ir ieviesusi ekonomiskās sankcijas pret virkni Krievijas un Ukrainas amatpersonu, reaģējot uz Maskavas politiku Ukrainā.
Mācības Kanādā. Lielākā Toronto koledža Seneca College izstādē 22.martā Rīgā
18.marts 2014 08:00
Izstādē "Days of International Education" Rīgā 22.martā būs pārstāvēta lielākā Toronto koledža – Seneca College , kas dibināta 1967.gadā.