Kanje Vests

Kanje Vests

Kanje Vests ir ASV reperis un mūzikas producents, viens no pasaules populārākajiem pēdējās desmitgades mūziķiem. Karjeras laikā izdevis vairākus albumus, kā arī saņēmis daudzus apbalvojumus. Tāpat arī Kanje Vests regulāri iekļūst dažādos skandālos.

Populārākie raksti
Desmit slavenības, kuras bijušas atkarīgas no seksa  (38)
19.janvāris 2017 15:58
Gandrīz viss, kas sniedz baudu un patīkamas izjūtas, pārāk lielās devās var kļūt par atkarību un grūti ārstējamu slimību. Sekss nav izņēmums. Populārajiem un bagātajiem tikt pie grēcīgajiem gultas prieciņiem, protams, ir krietni vienkāršāk nekā tiem ļaudīm, kuru vārds nevienam neko neizsaka.
Ģimenē ir spēks: desmit slaveni šovbiznesa klani  (7)
11.oktobris 2017 09:00
Oktobra vidū apritēs jau desmit gadu, kopš TV pirmizrādi piedzīvoja šovs "Keeping Up with the Kardashians". Tas stāsta par vienu no mūsdienās populārākajām šovbiznesa ģimenēm, bet mūzikas un kino industrijā netrūkst arī citu spilgtu piemēru, kas apliecina – talantu, veiksmi un panākumus var nodot no paaudzes paaudzē.
Darbaholisms, nesaskaņas ģimenē un mātes nāve: kas salauza diženāko reperi  (27)
24.novembris 2016 13:55
Viens no šī brīža karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem ārvalstu tabloīdos ir amerikāņu repera Kanjes Vesta (attēlā) nonākšana slimnīcā. Mediji nepagurdami vētī, kas licis viņam piedzīvot sabrukumu, un jau uzvirmojušas vairākas versijas.