Kannu kinofestivāls

Kannu kinofestivāls

Kannu kinofestivals ir Eiropas prestižākais filmu festivāls, kas Francijā notiek jau kopš 1946. gada. Festivāla galvenā balva, ko pasniedz labākajai filmai, ir “Zelta palmas zars”.

Paralēli oficālajai konkursa programmai, notiek arī dažādas alternatīvās filmu skates, kā arī vērienīgs filmu tirgus un kinoprofesionāļu tikšnās, prezetācijas un kontaktu apmaiņa.

Populārākie raksti
Kannu spilgtākie dekoltē un stila neveiksmes  (13)
26.maijs 2014 17:52
Nedēļas izskaņā noslēdzās 67. Kannu kinofestivāls , un, kā jau ierasts, pēc "Zelta palmu zaru" sadalīšanas un viesu izklīšanas aktīvi tiek apspriestas ne tikai prestižajā pasākumā izrādītās filmas, bet arī kinozvaigžņu tērpi.
Franču aktrisei Kannās pazib pati intīmākā ķermeņa vietiņa  (30)
16.maijs 2016 10:27
Šobrīd norisinās 69. Kannu filmu festivāls. Tas ir viens no retajiem šovbiznesa pasākumiem, kurā slavenības reti atļaujas publiskas aušības. Tiesa, dažiem prieks par gozēšanos uz sarkanā paklāja ir tik liels, ka tiek piemirstas elementāras etiķetes normas.
Foto: Arī latviešu modelei Kannās pazib intīmākā vietiņa  (27)
24.maijs 2016 16:39
Nedēļas nogalē noslēdzās 69. Kannu kinofestivāls , kurā dāmas gan dažādu filmu pirmizrādēs, gan prezentācijās un saviesīgos burziņos izrādīja skaistus tērpus un augumus.