Kannu kinofestivāls

Kannu kinofestivāls

Kannu kinofestivals ir Eiropas prestižākais filmu festivāls, kas Francijā notiek jau kopš 1946. gada. Festivāla galvenā balva, ko pasniedz labākajai filmai, ir “Zelta palmas zars”.

Paralēli oficālajai konkursa programmai, notiek arī dažādas alternatīvās filmu skates, kā arī vērienīgs filmu tirgus un kinoprofesionāļu tikšnās, prezetācijas un kontaktu apmaiņa.

Redaktors iesaka
'Framest' nes Latvijas vārdu pasaulē, uzstājoties Kannu kinofestivālā  (4)
17.maijs 2016 10:22
Pagājušās nedēļas nogalē vokālā grupa " Framest " devās uz prestižo un slaveno Kannu kinofestivālu Francijā, lai uzstātos Ukrainas oficiālās delegācijas pieņemšanas pasākumā.
Foto: Maza kinozvaigzne Kannās gozējas latviešu darinātā kleitā  (4)
16.maijs 2016 16:48
Latvijas mode ir pieprasīta ne tikai pašu mājās, bet arī tālu aiz tās robežām. Īpaši patīkami, kad latviešu darinātus tērpus izvēlas pasaulē populāri cilvēki vai, kā tas noticis šoreiz, tādi, kuriem vēl lielā slava tikai priekšā.
Foto: Kannās ar jaunu Vudija Alena filmu atklāj pasaulslaveno kinofestivālu
12.maijs 2016 10:14
Ar slavenā ASV režisora Vudija Alena jaunākās filmas "Cafe Society" pirmizrādi trešdienas vakarā Francijā atklāts 69. starptautiskais Kannu kinofestivāls .
Foto: Arī latviešu modelei Kannās pazib intīmākā vietiņa  (26)
24.maijs 2016 16:39
Nedēļas nogalē noslēdzās 69. Kannu kinofestivāls , kurā dāmas gan dažādu filmu pirmizrādēs, gan prezentācijās un saviesīgos burziņos izrādīja skaistus tērpus un augumus.
Foto: Apspriestākie un neveiksmīgākie Kannu festivāla tērpi  (3)
23.maijs 2016 10:52
Svētdien, 22. maijā, noslēdzās prestižais Kannu filmu festivāls. Kā jau ierasts, pasākuma atskaņās dažādi ārvalstu mediji izveidojuši vislabāk un sliktāk tērpto slavenību apkopojumus.
'Krēslas' zvaigzne biedē Kannas ar baisu grimu  (3)
20.maijs 2016 11:07
Kannu kinofestivāls pamazām tuvojas izskaņai, taču dāmas uz sarkanā paklāja turpina pārsteigt. Šonedēļ uzmanību izpelnījusies amerikāņu aktrise, vampīru sāgas "Krēsla" zvaigzne Kristena Stjuarte (attēlā). Viņa biedējusi ar ērmīgu grimu.
Uzmanības kāra modele uz sarkanā paklāja gozējas ar pliku dupsi  (5)
19.maijs 2016 14:53
Tie, kas seko līdzi notikumiem Kannu filmu festivālā, būs pamanījuši, ka nopelniem bagātas kinozvaigznes reti uz sarkanā paklāja atļaujas pikantērijas. Izņēmums ir modeles un sabiedrības dāmas, kuras aktrisēm pievērsto fotogrāfu un mediju uzmanību cenšas nozagt, provocējot ar atklātiem un bieži vien arī vulgāriem tērpiem.
Paparaci foto: Pēc krāpšanas skandāla kopā iemūžināti Blūms un Perija
19.maijs 2016 10:30
Maija sākumā publiskajā telpā uzvirmoja krāpšanas skandāls – paparaci Lasvegasā bija izdevies aktieri Orlando Blūmu un jauniņo dziedātāju Selēnu Gomesu pieķert kopā divdomīgā brīdī . Izskanēja runas, ka tas varētu pielikt punktu kinozvaigznes attiecībām ar amerikāņu mūziķi Keitiju Periju (abi attēlā).
Kardašjanu māmiņa piedzīvo izgāšanos pārāk apspīlēta tērpa dēļ  (4)
18.maijs 2016 15:16
Neviens ievērojams šovbiznesa notikums nav iedomājams bez amerikāņu realitātes šovu zvaigznēm Kardašjanu ģimenītes. Dažas dinastijas pārstāves mērojušas arī tālo ceļu no ASV uz Kannām, kur šobrīd norisinās filmu festivāls.
Kannu kinofestivālā izsvilpj Kristenas Stjuartes jauno filmu
18.maijs 2016 13:03
Kannu kinofestivālā izsvilpta drāma "Personiskā Stiliste" ("Personal Shopper") ar amerikāņu aktrisi Kristenu Stjuarti galvenajā lomā.
Arī uz Kannu sarkanā paklāja pazib pliks pupiņš  (7)
18.maijs 2016 12:10
Lai gan uz Kannu kinofestivāla sarkanā paklāja dāmas reti atļaujas pikantērijas, dažas tomēr pamanās pārsteigt ar provokatīvu apģērbu. Viena no viņām – franču aktrise un modele Gaja Veisa (attēlā).
Pasauli uzbudina mazās Kardašjanu māsiņas pikantā kleita  (5)
17.maijs 2016 22:07
Lai gan Kannu filmu festivāls no daudziem citiem līdzīgiem pasākumiem parasti atšķiras ar elegantu un pārdomātu dāmu tērpu parādi, viss mainās brīdī, kad uz sarkanā paklāja parādās kāda amerikāņu šovu zvaigžņu Kardašjanu ģimenītes pārstāve – tad plikumi un pikantērijas ir garantētas.
Modele Ņemcova kailām krūtīm provocē glaunā burziņā  (4)
17.maijs 2016 17:00
Šobrīd viens no karstākajiem ziņu tematiem ir Kannu kinofestivāls . Dedzīgi tiek apspriestas ne tikai tajā demonstrētās filmas, bet arī dāmu tērpi. Turklāt dažas daiļavas īpaši nopūlas, lai par viņām runātu.
Foto: Žilbinošākā grūtniece uz Kannu sarkanā paklāja
17.maijs 2016 13:25
Teju viss lielā kino darboņu zieds šobrīd pulcējas Kannu filmu festivālā. Uz daudzo kinozvaigžņu un viņu krāšņo tērpu fona manāmi izceļas amerikāņu aktrise Bleika Laivlija (attēlā), kura ir bērniņa gaidībās.
'Framest' nes Latvijas vārdu pasaulē, uzstājoties Kannu kinofestivālā  (4)
17.maijs 2016 10:22
Pagājušās nedēļas nogalē vokālā grupa " Framest " devās uz prestižo un slaveno Kannu kinofestivālu Francijā, lai uzstātos Ukrainas oficiālās delegācijas pieņemšanas pasākumā.
Foto: Maza kinozvaigzne Kannās gozējas latviešu darinātā kleitā  (4)
16.maijs 2016 16:48
Latvijas mode ir pieprasīta ne tikai pašu mājās, bet arī tālu aiz tās robežām. Īpaši patīkami, kad latviešu darinātus tērpus izvēlas pasaulē populāri cilvēki vai, kā tas noticis šoreiz, tādi, kuriem vēl lielā slava tikai priekšā.
Franču aktrisei Kannās pazib pati intīmākā ķermeņa vietiņa  (30)
16.maijs 2016 10:27
Šobrīd norisinās 69. Kannu filmu festivāls. Tas ir viens no retajiem šovbiznesa pasākumiem, kurā slavenības reti atļaujas publiskas aušības. Tiesa, dažiem prieks par gozēšanos uz sarkanā paklāja ir tik liels, ka tiek piemirstas elementāras etiķetes normas.
Džūlija Robertsa bezkaunīgi pārkāpj etiķetes likumu  (19)
13.maijs 2016 15:57
Amerikāņu aktrise Džūlija Robertsa (attēlā centrā) uzslavēta par pretošanos Kannu kinofestivāla stingrajai etiķetei, ceturtdien uz filmas "Money Monster" ("Naudas monstrs") pirmizrādi ierodoties basām kājām.
Foto: Glamūrs un krāšņi dekoltē uz Kannu sarkanā paklāja  (8)
12.maijs 2016 11:03
Kannu kinofestivāla sarkanais paklājs no daudziem citiem šovbiznesa pasākumiem parasti atšķiras ar īpaši gaumīgu un elegantu tērpu parādi, un šis gads nebija izņēmums.
Foto: Kannās ar jaunu Vudija Alena filmu atklāj pasaulslaveno kinofestivālu
12.maijs 2016 10:14
Ar slavenā ASV režisora Vudija Alena jaunākās filmas "Cafe Society" pirmizrādi trešdienas vakarā Francijā atklāts 69. starptautiskais Kannu kinofestivāls .
Kannu kinofestivālu atklās ar Vudija Allena filmu 'Cafe Society'
29.marts 2016 17:16
Kannu kinofestivālu maijā atklās ar amerikāņu režisora Vudija Allena jaunākās filmas "Cafe Society" izrādīšanu, otrdien paziņojuši pasākuma rīkotāji.
Kannu kinofestivāla žūriju vadīs 'Trakā Maksa' režisors Džordžs Millers
02.februāris 2016 14:25
Šogad Kannu kinofestivāla žūrijas priekšsēdētājs būs piedzīvojumu filmas "Mad Max: Fury Road" ("Trakais Makss: Skarbais ceļš") režisors Džordžs Millers.
Baltijas jūras dokumentālo filmu forums izziņo programmu 'Būt vai Būt'
04.augusts 2015 15:43
No 2. līdz 6. septembrim notiks Nacionālā Kino centra organizētais 19. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums – starptautisks pasākums kino profesionāļiem un skatītājiem. Tā ietvaros kino cienītājiem būs iespēja noskatīties pēdējo gadu atzītākās pasaules dokumentālās filmas - programma "Būt vai Būt" tiks demonstrēta Rīgā, kinoteātrī "K.Suns", kā arī Latvijas reģionos, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.
Foto: Pagātnes elpa, leģendas un modes burvība - Aleksandra Vasiļjeva ekskluzīvā tērpu izstāde 'Ielūgums uz gadsimta balli'
14.jūlijs 2015 15:36
Modes mākslinieks Aleksandrs Vasiļjevs noteikti iekļaujams iekārojamāko vīriešu sarakstā, kura klātbūtnē teju katra sieviete alktu pavadīt kaut nedaudz laika. Tā iemesls ir ne tikai Maskavā teātra mākslinieku ģimenē dzimušā modes vēsturnieka harizmātiskā personība, dzirkstošā humora izjūta, asais prāts un inteliģence, bet arī Vasiļjeva apkopotā vairāk nekā 50 000 tērpu un aksesuāru kolekcija.
Foto: Izsmalcinātība un plikumi Kannu šikajos burziņos  (6)
25.maijs 2015 13:43
Svētdien, 24. maijā, noslēdzās 68. Kannu kinofestivāls , un, kā jau ierasts, pasākuma atskaņās tiek veidoti dažādi topi un apkopojumi ar vislabāk un sliktāk tērptajām slavenībām, kurām izdevies publiku pārsteigt ar savu izcilo stila izjūtu vai, tieši pretēji, bezgaumību.
Kannu kinofestivāla 'Zelta palmas zaru' piešķir Odijāra filmai 'Dheepan'
24.maijs 2015 23:26
Lai arī ASV un britu presē šogad par ticamāko pretendenti uz "Zelta palmas zaru" tika uzskatīta režisora Toda Heinsa lesbiešu drāma "Carol", "Zelta palmas zars" piešķirts Žaka Odijāra filmai "Dheepan".
Erotiska 3D filma šokē Kannu kinofestivāla viesus  (42)
23.maijs 2015 15:06
Kannu kinofestivālā naktī uz 21. maiju izrādītā Gaspāra Noē 3D filma "Mīlestība" ("Love") šokējusi skatītājus atklāto seksuālo ainu dēļ.
Kannu kinofestivālā interesējas par Latvijas filmu projektiem un iespējām filmēt Latvijā  (1)
22.maijs 2015 16:24
Latvijas stendi Kannu filmu tirgū piesaistījuši daudzu kino industrijas pārstāvju uzmanību, kas interesējušies gan par Latvijas filmu projektiem, gan par iespējām filmēt Latvijā.
Britu lēdijai uz sarkanā paklāja pazib bikšeles  (19)
22.maijs 2015 13:59
38 gadus vecajai britu aristokrātei, lēdijai Viktorijai Frederikai Izabellai Hērvijai (attēlā) gluži vai par tradīciju kļuvusi māžošanās uz Kannu kinofestivāla sarkanā paklāja, un arī šogad viņa pārsteigusi visus pasākuma apmeklētājus ar savu plikumu zibināšanu.
Foto: Banderass ar draudzenīti žilbina Kannās  (10)
22.maijs 2015 09:18
Kannās šobrīd norisinās ikgadējais kinofestivāls, un par vienu saderīgākajiem un skaistākajiem sarkanā paklāja pāriem ārvalstu mediji atzinuši aktieri Antonio Banderasu un 34 gadus veco Nīderlandē dzimušo investīciju baņķieri Nikolu Kimpelu (abi attēlā).
Džeinai Fondai pasniedz Kannu kinofestivāla speciālbalvu  (1)
19.maijs 2015 17:28
Amerikāņu aktrisei Džeinai Fondai Kannu kinofestivālā pasniegts "Women in Motion" apbalvojums, vēsta izklaides industrijas ziņu portāls WENN.
Salma Haijeka cienīgi izrāda labumus  (6)
18.maijs 2015 13:35
Kannās šobrīd norisinās ikgadējais kinofestivāls, un par vienu no spilgtākajām šī prestižā pasākuma apmeklētājām kļuvusi meksikāņu izcelsmes aktrise Salma Haijeka (attēlā), kura visus apžilbinājusi ar savu krāšņo dekoltē.