Karlīne Štāla

Karlīne Štāla

Karlīne Štāla ir Latvijas autosportiste, kura karjeru sāka kā kartinga braucēja. 2007. gadā izcīnīja uzvaru Formula Renault 1.6 Belgium sacensību seriālā, kļūstot par pirmo sivieti, kas uzvar kādā no formulu klasēm. Piedalījusies televīzijas šovā "Divas zvaigznes".

Video: Sportiskā 'Ford Focus ST' prezentācija trasē '333'  (3)
23.aprīlis 2015 13:37
" Ford " automobiļu markas oficiālais pārstāvis Latvijā "Inchcape Motors" publicējis video ar atskatu uz pagājušajā nedēļā notikušo sportiskās "Ford Focus ST" versijas prezentāciju sporta kompleksā "333".
Varbūt tieši tu kļūsi par 'Rexona' vēstnesi Latvijā? Aicina pieteikties īpašai akcijai
26.marts 2014 15:13
Latvijas panākumiem bagātā autosportiste Karlīne Štāla kļuvusi par "Rexona" aktīva dzīvesveida akcijas "UZDRĪKSTIES:VAIRĀK!" galveno vēstnesi ar mērķi motivēt sabiedrību pievērsties aktīvam dzīvesveidam un pārkāpt pāri iedomātajām robežām, informē akcijas organizatori.
Pirmo reizi Muzeju naktī būs atvērts Biķernieku trases muzejs
16.maijs 2013 17:04
Sestdien, 18. maijā, starptautiskās Muzeju nakts ietvaros Biķernieku trases muzejs būs atvērts no plkst. 100 rītā līdz pat plkst. 2 naktī, portālu "Delfi" informēja Ceļu satiksmes drošības direkcijā ( CSDD ).
LTV otrā raidījuma 'Lai top' skatītāju skaits pieaudzis par 10%  (8)
13.maijs 2013 19:32
Latvijas Televīzijas šovam "Lai top", kas veltīts vasarā gaidāmajiem dziesmu un deju svētkiem, reitings, salīdzinot ar pirmo raidījumu, informēja televīzijas pārstāve Laura Brokāne.
Latvijas autošosejas sezonas atklāšanā uzvar rallija čempions Ivars Vasaraudzis  (5)
06.maijs 2013 12:20
Aizvadītajās brīvdienās Biķernieku trasē notika Latvijas autošosejas atklāšanas sacensības, kurās savu pirmo uzvaru izcīnīja vairākkārtējais Latvijas čempions ralljā Ivars Vasaraudzis, informē sacensību rīkotāji.
Karlīne Štāla izmēģina auto gaisa atsvaidzinātājus  (7)
25.marts 2013 14:21
Automašīnas salons – cik kopts un uzturēts tas ir – var daudz pavēstīt par spēkrata saimnieku. Par vienu no neiztrūkstošiem interjera elementiem daudzās mūsdienu automašīnās kļuvis arī gaisa atsvaidzinātājs, kas jo sevišķi piemērots daiļā dzimuma pārstāvēm – estētēm. Tāpēc autosportistes Karlīnes Štālas dzimšanas dienas mēnesī, martā, devām šai burvīgajai dāmai testēt "Wunder-Baum" auto gaisa atsvaidzinātājus, lai uzzinātu, kādi ir Karlīnes iecienītākie aromāti.
Karlīne Štāla: Ikdienā esmu tipiska sieviete  (8)
27.decembris 2012 11:45
Latvijas autosportiste Karlīne Štāla (attēlā) šobrīd aktīvi iesaistījusies Rally Liepāja - Ventspils 2013 organizēšanā, kas sāksies jau nākamā gada februārī un noteiks daļu Štālas nākamā gada profesionālo plānu, tomēr ikdienā pievilcīgajai sportistei atliek arī laiks, ko veltīt sievišķīgām vājībām.
Turpinās pieteikšanās konkursam 'Gada jaunais autovadītājs 2012'
13.septembris 2012 15:45
Vēl pāris nedēļas jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem var pieteikties konkursam "Gada jaunais autovadītājs 2012", portālu "Delfi" informēja konkursa organizators aģentūra "Zebra".
Ar 'Radical' sacīkšu auto pa Rīgas centra ielām  (7)
15.jūnijs 2012 14:58
Šajā nedēļas nogalē Francijā jau 80. reizi tiks dots starts Lemānas 24 stundu izturības sacīkstēm. Salutējot šim notikumam, žurnāls "TopGear Latvija" veica sacensību izmēģinājuma braucienu Rīgas centrā.
Karlīne Štāla ar sporta auto uz Brīvības ielas
15.jūnijs 2012 09:38
Raidījums "Zebra" un žurnāls "Top Gear" bija noorganizējis neparastu pasākumu - pulksten 6 no rīta Brīvības bulvāri pierūcināja sporta auto jaudīgie motori. Kā viņiem tas izdevās? "Zebra" [13.06.2012.]
Līdz rudenim Baltijā cer pārdot septiņas 'Radical' klases formulas  (2)
24.aprīlis 2012 17:18
"Radical" formulu izplatītāji Baltijā "Russo Baltic Racing Team" cer, ka vasaras laikā izdosies pārdot aptuveni septiņas šīs klases automašīnas, kas jau rudenī Biķernieku trasē ļautu sarīkot sacensības, pastāstīja viens no vienības īpašniekiem Andris Štāls.
Autosportistei Štālai pēc negadījuma sacensībās būs jāpavada nakts Nīderlandes slimnīcā  (13)
09.aprīlis 2012 20:34
Latvijas autosportistei Karlīnei Štālai pēc smagā negadījuma sacensību laikā Zandvortas trasē Nīderlandē viena nakts tomēr būs jāpavada slimnīcā, sarunā ar aģentūru LETA pastāstīja sportistes tēvs Andris Štāls.
Autobraucēja Štāla nokļuvusi slimnīcā pēc negadījuma sacensībās Nīderlandē  (19)
09.aprīlis 2012 17:36
Pēc smaga negadījuma autosacensībās Zandvortas trasē Nīderlandē pirmdien slimnīcā nokļuvusi Latvijas sportiste Karlīne Štāla, vēsta portāls "autosport.nl".
Latvijas pārstāvju labākais rezultāts Montekarlo vēsturiskajā rallijā - 17.vieta  (6)
04.februāris 2012 23:01
Montekarlo vēsturiskajā rallijā sestdien no Latvijas komandu pārstāvjiem labāko rezultātu – 17. vietu – uzrādīja krievu pilots Iļja Kašins duetā ar latviešu stūrmani Raimondu Strokšu. Savukārt no latviešu pilotiem labākais bija Kārlis Miķelsons ("Jaguar XK140 Coupe), kurš izcīnīja 31. vietu, informē komandas "RE Autoclub" pārstāve Sanda Brūna.
‘RE Autoclub’ pilots Elbakjans stabili turpina cīņu Montekarlo vēsturiskajā rallijā  (3)
03.februāris 2012 11:20
Latvijas komandas „RE Autoclub” ekipāža Roberts Elbakjans un Aleksandrs Terentjevs juniors ar „Moskvitch 408” ceturtdien Montekarlo vēsturiskajā autorallijā sekmīgi turpināja cīņu, tiekot arī pie iespējas izbaudīt pasaules čempionāta apstākļus, jo divi no posmiem sakrita ar to distanci, kuru vēl pavisam nesen veica planētas labākie autorallija meistari, informē komandas pārstāvji.
Blondīnes cep, šmorē un prezentē pavārgrāmatu  (9)
08.decembris 2011 10:20
7.decembrī izdevniecības Zvaigzne ABC telpās notika Latvijas blondīņu pavārgrāmatas prezentācija.
Latvijas blondīnes prezentē pavārgrāmatu  (10)
01.decembris 2011 14:53
Astoņpadsmit Latvijas populārākās blondīnes apvienojušas savus spēkus un izdevušas Blondīņu pavārgrāmatu , kurā apkopotas vienkārši pagatavojamu, gardu, veselīgu un pašu blondīņu iecienītu ēdienu receptes. Ienākumi no grāmatas pārdošanas tiks ziedoti labdarībai.
Latvijas blondīnes izdod savu pavārgrāmatu  (9)
28.novembris 2011 13:41
Novembra beigās Apgāds Zvaigzne ABC sadarbībā ar Latvijas Blondīņu asociāciju laiž klajā "Blondīņu pavārgrāmatu". Tā portālu Delfi informē apgāda pārstāvji. Šajā pavārgrāmatā sabiedrībā pazīstamas gaišmates – Agnese Zeltiņa, Aija Tērauda, Marika Ģederte, Dace Vaivara, Dace Dēnava, Guna Geikina, Ana un Katrīne Drozdovičas, Iveta Galēja, Līga Bizune, Jeļena Avotiņa-Jekateriničeva, Linda Mūrniece, Olga Rajecka, Nataļja Oļesika, Laura Everte, Vita Baļčunaite, Karlīne Štāla – iepazīstina ar savu īpašo ēdienu receptēm un pastāsta par saviem ēšanas paradumiem, iecienītākajiem produktiem, atklāj gan kulināras viltības, gan arī interesantus faktus no savas dzīves.
Štālai otrā vieta 'Radical' sērijas Eiropas kausa sacensību pēdējā posmā  (1)
29.septembris 2011 15:18
Latvijas autosportiste Karlīne Štāla izcīnījusi otro vietu Čehijā notikušajās "Radical" sērijas "R-Cup" Eiropas kausa noslēdzošā posma sacensībās, informēja RA Motosport" preses sekretārs Viesturs Kundziņš.
'Iedo' izbraukt' pirmo reizi Biķerniekos
29.septembris 2011 13:22
'Iedo' izbraukt' pirmo reizi Biķerniekos - trasi pirmā izmēģina autobraucēja Karlīne Štāla. 'Ātruma cilts' [28.09.11.]
Karlīne Štāla dominē 'Radical' sacīkstēs  (4)
26.augusts 2011 10:38
Karlīne Štāla Slovākijā piedalījās Radical European R-Cup sacensībās Slovakiaring trasē. Sacensības kā satelītklase papildināja FIA GT3 Eiropas čempionāta posmu. Karlīne šoreiz brauca kopā ar maskavieti Iļju Kašinu, informē Latvijas Automobiļu federācija.
Latvieši vācu auto svētkos
01.jūlijs 2011 17:43
Latviešu autosportisti Karlīne Štāla un Raimonds Strokšs lielākajā vācu autosporta pasākumā. 'Ātruma cilts' [29.06.11.]
Štāla un Strokšs gūst pieredzi Nirburgringā  (4)
29.jūnijs 2011 10:25
Aizvadītajā nedēļas nogalē Vācijā, Nirburgringas trasē norisinājās 24 stundu izturības sacensības. Šā pasākuma ietvaros norisinājās arī vairāki citi autosporta pasākumi, tostarp arī 3h vēsturisko auto sacensības, kurās, "Russo Baltic Racing" komandas sastāvā, piedalījās Latvijas autosportisti Raimonds Strokšs un Karlīne Štāla, informē Viesturs Kundziņš "RA Motosport" preses sekretārs.
Karlīnei Štālai otrā vieta Radical kausā Čehijā  (9)
16.jūnijs 2011 10:40
Latvijas autosportiste Karlīne Štāla aizvadījusi starptautiskā Radical R-Cup klases seriāla otro posmu, kas notika Mostas trasē Čehijā. Latviete, startējot pārī ar otro pilotu čehu Miroslavu Formanu, sasniedza otro vietu vienā no diviem braucieniem, kā arī uzrādīja sacīkstes ātrāko apli. Arī pirmajā braucienā Štāla atradās otrajā vietā, līdz neilgi pirms finiša pusass defekts lika izstāties, informē Viesturs Saukāns LAF Preses dienesta vadītājs.
Karlīne Štāla atgriežas sacīkstēs un demonstrē konkurētspēju  (10)
10.maijs 2011 12:26
Latvijas autosportiste Karlīne Štāla aizvadījusi Radical R-Cup Eiropas kausa sacīkstes Čehijā, Brno trasē. Sacensības norisinājās divās klasēs SR3 un SR4, un Karlīne brauca ar mazjaudīgāko SR4 mašīnu. Lai gan pozīcija rezultātu tabulā nav augstākā, debijas sacīkste ar maz iepazītu auto pilnīgi svešā trasē un pēc gandrīz divu gadu pārtraukuma izdevās veiksmīga, informē Viesturs Saukāns, LAF Preses dienesta vadītājs un Karlīnes Štālas komanda.
Krievijas otrā F1 cerība naudas trūkuma dēļ šogad startēs Formulā 3  (7)
23.aprīlis 2011 08:08
Aizvadītās sezonas "World Series by Renault" čempionāta uzvarētājs Mihails Aļošins šogad mērķēja iekļūt Formulā 1, taču ziemā viņam tā arī neizdevās noslēgt līgumu ar kādu no komandām. Tā vietā viņš ir spēris soli atpakaļ un šogad startēs Vācijas F3 čempionātā.
Noskaidrots labākais topošais autovadītājs  (2)
20.septembris 2010 17:14
Uzvarētājam vēl nav autovadītāja apliecības, viņam vēl nav 18 gadu, bet viņš ir 2010.gada labākais jaunais autovadītājs. Noslēdzies šā gada satiksmes drošības konkurss jauniešiem, kuri vēl nav ieguvuši autovadītāja apliecību.
Noslēdzies jauno autovadītāju konkursa pusfināls Ventspilī  (2)
02.augusts 2010 13:28
31.jūlijā Ventspilī konkursa Gada jaunais autovadītājs 2010 reģionālā pusfināla laikā dalībniekus un skatītājus priecēja neierasti skati – pie uzņēmuma "Ventspils Reiss" autobusa stūres sēdās gan pirmo trīs vietu ieguvēji, gan Latvijas labākā autosportiste Karlīne Štāla.
Ieskats filmas "Sekss un lielpilsēta 2" ballītē  (28)
10.jūnijs 2010 12:04
9. jūnijā vakarā kinoteātrī Cinamon žurnāls Cosmopolitan bija aicinājis Latvijā populārus cilvēkus uz filmas Sex and the City 2 kopīgu noskatīšanos, tādējādi kārtējo reizi Rīgā atzīmējot šīs filmas pirmizrādi.