Kārlis Miķelsons

Kārlis Miķelsons

Kārlis Miķelsons ir latviešu uzņēmējs, kurš karjeras laikā bijis "Latvija Statoil" izpilddirektors, kā arī "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs. 2010. gadā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizturēja Miķelsonu un vairākas citas uzņēmuma amatpersonas, turot aizdomās par noziedzīgiem nodarījumiem, kas saistīti ar dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā. Tiesa Miķelsonam piemēroja apcietinājumu, taču vēlāk viņš tika atbrīvots no apcietinājuma apmaiņā pret 50 000 latu lielu drošības naudu.

Populārākie raksti
Vienā no 'Latvenergo' amatpersonu kukuļošanas lietām prokurors prasa reālus cietumsodus  (26)
27.augusts 2015 18:58
Vienā no " Latvenergo " amatpersonu kukuļošanas krimināllietām prokurors Māris Leja apsūdzētajiem - "Latvenergo" bijušajam viceprezidentam Aigaram Meļko, bijušajam uzņēmuma ražošanas tehniskajam direktoram Gunāram Cvetkovam un uzņēmuma "Energy Consulting" vadītājam Andrejam Livanovičam - prasa piespriest reālus cietumsodus.
ECT daļēji apmierina bijušā 'Latvenergo' prezidenta Miķelsona sūdzību pret valsti  (11)
03.novembris 2015 16:21
Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) ir daļēji apmierinājusi bijušā " Latvenergo " prezidenta Kārļa Miķelsona prasību pret Latvijas valsti. Tiesa ir noraidījusi sūdzību par pirmstiesas apcietinājuma piemērošanas tiesiskumu, vienlaikus uzsverot, ka iesniedzējam un viņa aizstāvim bija jāļauj iepazīties ar lietas materiāliem daļā, kas tieši attiecās uz konkrētā drošības līdzekļa piemērošanas nepieciešamību, savukārt materiālā kompensācija lietā netika prasīta.
Tiesa atkal 'atmet' prokuratūrai 'Latvenergo' lietu; prokurors iesniedzis protestu  (39)
17.decembris 2012 14:00
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atkārtoti prokuratūrai atpakaļ nosūtījusi daļu tā dēvētās " Latvenergo " amatpersonu lietas, norādot uz trūkumiem, kurus prokurors Māris Leja uzskatījis par nepamatotiem, tāpēc par tiesas lēmumu iesniedzis protestu, portāls "Delfi" uzzināja prokuratūrā.