Kārlis Miķelsons

Kārlis Miķelsons

Kārlis Miķelsons ir latviešu uzņēmējs, kurš karjeras laikā bijis "Latvija Statoil" izpilddirektors, kā arī "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs. 2010. gadā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizturēja Miķelsonu un vairākas citas uzņēmuma amatpersonas, turot aizdomās par noziedzīgiem nodarījumiem, kas saistīti ar dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā. Tiesa Miķelsonam piemēroja apcietinājumu, taču vēlāk viņš tika atbrīvots no apcietinājuma apmaiņā pret 50 000 latu lielu drošības naudu.

Redaktors iesaka
Advokāti: Miķelsons un Meļko pēc kratīšanas aizturēti (9:21)  (198)
16.jūnijs 2010 08:58
"Latvenergo" prezidents Kārlis Miķelsons un valdes loceklis Aigars Meļko pēc otrdien notikušās kratīšanas aizturēti, portālam "Delfi" apliecināja abu personu advokāti Egons Rusanovs un Varis Klotiņš. Par ko "Latvenergo" amatpersonas tiek turētas aizdomās, advokāti nedrīkstot atklāt.
Laikraksts: pērn amatpersonu vidū lielākos ienākumus guvis 'Latvenergo' vadītājs Miķelsons  (76)
11.aprīlis 2008 09:44
Pērn amatpersonu vidū lielākos kopējos ienākumus guvis VAS "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Kārlis Miķelsons , piektdien raksta laikraksts "Dienas Bizness".
Par "Latvenergo" prezidentu ievēlē Kārli Miķelsonu  (14)
10.marts 2000 06:33
"Latvenergo" akcionāru ārkārtas pilnsapulcē par prezidentu ievēlēts "Statoil Latvija" izpilddirektors Kārlis Miķelsons . Akcionāru sapulce nolēmusi atbrīvot no amata pašreizējo "Latvenergo" prezidentu un valdes priekšsēdētāju Valdi Ginteru.