Kristaps Porziņģis

Kristaps Porziņģis

Kristaps Porziņģis, dzimis 1995. gada 2. augustā Liepājā, ir Latvijas uzlecošā basketbola zvaigzne. Porziņģis dzimis Liepājā. 2015.gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftā viņu ar ceturto numuru izvēlējās Ņujorkas "Knicks". Savu profesionālo karjeru sācis “Sevilla” komandā, kur spēlēja līdz 2015.gadam. 17 gadu vecumā debitēja Spānijas spēcīgākajā līgā (ACB).

Pārstāvējis Latvijas U-14, U-16, U-18 jaunatnes izlases, 2013. gadā U-18 izlases sastāvā izcīnīja 4. vietu Eiropas čempionātā. Pats Porziņģis tika iekļauts turnīra simboliskajā izlasē un kļuva par pārliecinoši labāko metienu bloķētāju turnīrā. 2015.gadā atzīts par ULEB Eiropas kausa sezonas uzlecošo zvaigzni.

Populārākie raksti
Piecas daiļas ārzemnieces, kuras savaldzinājušas latviešu sportistus  (92)
26.jūnijs 2017 09:09
Daudzi latviešu izcelsmes sportisti karjeru kaldina ārzemēs un tur guvuši ne tikai žilbinošus panākumus un iemantojuši līdzjutēju sajūsmu, bet arī atraduši mīlestību un izveidojuši romantiskas attiecības ar simpātiskām citu tautību meitenēm.
Reibumā, bez tiesībām un par ātru: slaveni pašmāju autobraucēji – pārgalvji  (35)
27.oktobris 2017 11:08
Uz Latvijas ceļiem netrūkst pārgalvīgu, agresīvu braucēju, kuri pārkāpj noteikumus, un vēsture pierādījusi – likuma priekšā visi ir vienlīdzīgi. Atpazīstamība un bagātība nav garants, ka izdosies izsprukt cauri sveikā, un ceļu policisti arī nav žēlojuši populārus dažādu sfēru darboņus – pēdējos gados vairākas pašmāju slavenības saņēmušas sodu.
Kristapam Porziņģim atņemtas autovadītāja tiesības  (204)
25.septembris 2017 20:45
Īsi pirms došanās atpakaļ uz Ņujorku nelāgā situācijā dzimtajā zemē iekūlies populārākais pašmāju sportists, basketbolists Kristaps Porziņģis – viņam policija atņēmusi autovadītāja tiesības.