Kultūras ministrija

Kultūras ministrija

Kultūras ministrija ir valsts pārvaldes institūcija, kas atbild par valsts kultūrpolitiku un kultūrizglītību. Tās pārziņā ir nozares kā, piemēram, mūzika, māksla, muzeji, bibliotēkas, teātris un citas.

Populārākie raksti
84 000 eiro skaidras naudas uzkrājumi – ministriju galveno ierēdņu deklarācijas  (131)
28.jūlijs 2017 00:04
Valsts sekretāra vietnieka amata savienošana ar darbu valsts uzņēmumu padomē, kādas padotības iestādes vadīšana, zinātniskā darbība, kā arī desmitos tūkstošu eiro lēšami ienākumi, apjomīgi skaidras naudas uzkrājumi un dāvinājumi – portāls "Delfi" pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Publiskojamo datu bāzē pieejamās informācijas piedāvā iepazīties ar 13 ministriju valsts sekretāru un viņu vietnieku pērnā gada valsts amatpersonas deklarācijām.
Foto: Publisko idejas Dzelzceļa tilta un Centrālās stacijas pārbūvei  (148)
16.novembris 2016 14:56
Ņemot vērā ieceres sarežģītību, metu konkursam "" Rail Baltica " Rīgas dzelzceļa tilta un Rīgas centrālā multimodālā sabiedriskā transporta mezgla kompleksas apbūves iecere" 15 pieteiktie darbi ir ļoti atzīstams skaits, trešdien žurnālistiem iesniegto darbu prezentācijā pauda konkursa žūrijas locekļi.
Tiek slēgts Rīgas cirks  (141)
11.februāris 2016 11:12
Rīgas cirka ēka nav droša ekspluatācijā un tās ekspluatācija jāpārtrauc nekavējoties, ceturtdien žurnālistiem sacīja kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK).