Laba daba

Laba daba

"Laba daba" ir starptautisks brīvdabas mūzikas festivāls, kas ik gadu norisinās Līgatnes "Ratniekos".

2017. gadā festivāls norisinās no 4. līdz 6. augustam. "Laba daba" programmā šogad būs vairāk nekā 60 dažādas grupas, mūziķi un dīdžeji.

Redaktors iesaka
Kokle kā dzīvesveids: sarunu ciklā 'Laba Daba tuvojas' koklētāju ansamblis 'Balti'
26.jūlijs 2017 16:58
No 4. līdz 6. augustam norisināsies starptautiskais mūzikas festivāls "Laba Daba", trīs dienu garumā priecējot ar vairāk nekā deviņdesmit mūziķu, grupu un dīdžeju uzstāšanos. Festivāla gaidās Latvijas Universitātes radio "NABA" ēterā klausāms sarunu cikls "Laba Daba tuvojas", kurā par aktualitātēm radošajā dzīvē stāsta vietējie un ārvalstu festivāla mākslinieki.
Fiņķis: mūsdienās mūzika ir kā liela veļasmašīna  (1)
25.jūlijs 2017 12:33
Fiņķa vārds nebūs svešs tiem, kuri sekojuši līdzi notiekošajam vietējā hiphopa mūzikas vidē. Kā savu lielāko iedvesmotāju dziesmu tapšanas procesā viņš min dzīvi un starptautiskajam mūzikas festivālam "Laba Daba" gatavo īpašu audiovizuālu performanci peldošajai skatuvei "Pīļu baseins". Sarunā ar radio "NABA" cikla "Laba Daba tuvojas" mūziķis dalījās pārdomās par mūzikas nozīmi mileniāļu paaudzei, pašcenzūru un to, ko nozīmē būt "festivālu cilvēkam".
'Pērkons', 'Auļi' un igauņu panki 'Vennaskond'. 'Laba daba' papildina programmu  (6)
25.maijs 2017 12:48
Tuvojoties brīvdabas pasākumu sezonai, jaunu programmas papildinājumu izziņojis festivāls " Laba daba ", kas šogad Līgatnes "Ratniekos" notiks no 4. līdz 6. augustam. Uz festivāla skatuvēm kāps pašmāju rokmūzikas viens no stūrakmeņiem – grupa "Pērkons", dūdu un bungu spēles meistari "Auļi", kā arī igauņu pankroka veterāni no grupas "Vennaskond", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.