Lada

Lada

Lada ir Krievijas autoražotāju kompānija, kas dibināta 1970. gadā. Lada ražotie automobiļi bija populāri Padomju Savienības pastāvēšanas laikā. Viens no pazīstamākajiem uzņēmuma produktiem ir viegalis automobilis Žigulis.

Populārākie raksti
Mazs, bet jauns. Deviņi auto, ko Latvijā var nopirkt līdz 10 tūkstošiem eiro  (99)
15.augusts 2016 05:30
Uz Latvijas ceļiem pēdējos 20 gadus valda "golfi", BMW, "Audi", "Volvo" un citi automobiļi, kuru pirmais saimnieks dzīvo Rietumeiropā. Bet vai Latvijā par samērā nelielu naudas summu var iegādāties jaunu automobili, nevis tā vietā pirkt kārtējo vairākus gadus lietoto "premium" spēkratu?
Rīgas lidostā saslīdējusi hokeja komandas 'Lada' lidmašīna  (92)
17.februāris 2017 12:52
Starptautiskajā lidostā "Rīga" piektdien, 17. februārī, noticis negadījums ar aviokompānijas "Vim Airlines" čarterreisa uz Ufu gaisa kuģi, kas pirms pacelšanās saslīdējis uz skrejceļa, informē lidostas pārstāve Laura Karnīte. Lidmašīnā atradās hokeja komandas " Lada " spēlētāji, treneri un darbinieki.
'Lada' žilbina Maskavas autoizstādē ar vairākiem prototipiem  (94)
26.augusts 2016 11:47
Pašlaik notiekošajā Maskavas starptautiskajā autoizstādē " Lada " izstādījusi unikālu ekspozīciju. "Lada" stends šogad Maskavā ir vislielākais markas vēsturē: divtūkstoš kvadrātmetru, kuros izstādīti visvairāk automobiļu zem vienas markas izkārtnes – pavisam 19 automobiļu.