Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga ir slavena amerikāņu popmūziķe, kas pazīstama ar saviem šokējošiem skatuves priekšnesumiem un videoklipiem. Karjeras laikā viņa saņēmusi daudzus apbalvojumus un kļuvusi par vienu no atpazīstamākajiem cilvēkiem pasaulē.

Populārākie raksti
Unikāli un izaicinoši: 10 slavenu dāmu tērpi, kas satraukuši pasauli  (11)
15.februāris 2017 08:04
Dažādu apbalvošanas ceremoniju un citu svinīgu pasākumu sarkanais paklājs ir vieta, kur šovbiznesa daiļavām atrādīt savu stila izjūtu. Tiesa, mūsdienās reti kura daiļā dzimuma būtne saviesīgus pasākumus apmeklē pilnībā apģērbta, un kaila miesa jau kļuvusi par normu.
Foto: Kādās drēbēs krievu skolnieces beidz skolu  (209)
08.novembris 2013 15:29
Katru gadu visā pasaulē lērums jauniešu absolvē skolu, un neiztrūkstošs šī īpašā notikuma elements ir skaists apģērbs, kurš tiek ļoti rūpīgi izvēlēts - nereti īstā un vienīgā tērpa meklējumi tiek uzsākti vairākus mēnešus pirms izlaiduma.
Ko par mūsu veselību un tās iespējamiem riskiem atklāj dzimšanas mēnesis
05.oktobris 2015 22:32
Lai gan vairums no mums par zodiaka zīmju ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi vien pasmaida, dzimšanas mēnesim, kā izrādās, ir krietni lielāka ietekme uz mūsu personību, kā domājam. To apliecina arī Kolumbijas Universitātes pētnieki, kuri izveidojuši algoritmu, kas skaidro saistību starp dzimšanas mēnesi un veselības riskiem, kam cilvēkiem būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība, vēstī Mirror.co.uk .