Laiks Ziedonim

Laiks Ziedonim

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" apbalvojumu "Laiks Ziedonim" izveidojis 2014. gadā, lai iedvesmotu, novērtētu un cildinātu jaunradi, kā arī dzejniekam Imantam Ziedonim svarīgās vērtības – izcilību, degsmi, sūtību, stāju, veiksmi un savpatību, kas jau trešo gadu tiek meklētas ikviena pretendenta personībās. Tā ir iespēja ikvienam pamanīt un izcelt kādu savu novadnieku, darba devēju, kolēģi vai aktīvu jaunieti. Balvas ik gadu tiek pasniegtas Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā - 3. maijā.

Redaktors iesaka
'Laiks Ziedonim 2018' – kategorijas 'Rabarbers' nominanti  (3)
30.aprīlis 2018 09:53
3. maijā, kad tiks svinēta dzejnieka un domātāja Imanta Ziedoņa 85 gadu jubileju, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" apbalvojuma " Laiks Ziedonim " cildināšanas ceremonijā jau piekto gadu tiks sveikts kāds no Latvijas jauniešiem kategorijā "Rabarbers". Uz laureāta titulu pretendē pieci jauniešu iedvesmotāji: Agnese Kramēna no Rīgas, Dina Liepa no Liepājas, jauniešu fonds "Upe" no Rīgas, Kristaps Kravalis no Rīgas un Iveta Jermolajeva no Cēsīm. Laureāts saņems tēlnieces Olgas Šilovas darināto statueti un naudas balvu 3000 eiro apmērā.
'Laiks Ziedonim 2018' – novadpētniecības kategorijas 'Kedas' nominanti
17.aprīlis 2018 20:27
3. maijā, Imanta Ziedoņa 85. dzimšanas dienā, kad Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" notiks apbalvojuma " Laiks Ziedonim " piektā cildināšanas ceremonija, novadpētniecības nominācijā "Kedas" tiks sveikts kāds no sešiem nominantiem radošajās profesijās: biedrība "Vēsturisko rekonstrukciju studija "Rokoko", Ciblas folkloras kopa "Ilža", nodibinājums "Mūzikas un mākslas atbalsta fonds", māksliniece Zanda Puče, biedrība "Skaņumāja" un arhitekte Jana Jākobsone.
Apbalvojuma 'Laiks Ziedonim' cildināšanas ceremonija šogad notiks Liepājā  (2)
13.marts 2018 12:03
Apbalvojuma " Laiks Ziedonim " cildināšanas ceremonija, ko rīko fonds "Viegli", šogad notiks Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars", šā gada 3. maijā, portālu "Delfi" informē fonda pārstāve Kristīne Tjarve.