Laima Vaikule

Laima Vaikule

Laima Vaikule ir pazīstama latviešu dziedātāja, kura lielāko daļu karjeras pavadījusi Krievijas mūzikas apritē. Viņa izdevusi vairākus studiju albumus, kas guvuši lielu popularitāti gan Krievijā, gan Latvijā. Regulāri darbojas Jūrmalas starptautiskā jauno dziedātāju konkursa Jaunais Vilnis žūrijā. Filmējusies arī vairākās kinofilmās.

Populārākie raksti
Latvijas slavenību 2013. gada pikantākie tērpi  (134)
22.decembris 2013 10:11
Apmeklējot saviesīgus pasākumus un kāpjot uz lielās skatuves, viens no galvenajiem uzdevumiem ir pirms tam atrast piemērotu tērpu, taču nereti gadās, ka apģērbs padevies tik krāšņs un iespaidīgs, ka vēl ilgi sabiedrībā par to tiek runāts, tādēļ DELFI Izklaide piedāvā pašmāju slavenību šī gada pikantāko stila pērļu apkopojumu.
Mīlestība un stils: Vaikules festivāla spilgtākie pārīši  (68)
26.jūlijs 2017 12:19
Par vienu no karstāk apspriestajiem šīs vasaras notikumiem pašmāju šovbiznesā kļuva aizvadītajā nedēļas izskaņā Dzintaru koncertzālē notikušais festivāls "Laima Rendez Vous Jūrmala", kuru apmeklēja daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki.
Stila pārpratumi, kas latviešiem likuši kulstīt mēles  (28)
01.augusts 2017 14:15
Lai arī daudzi to noliegs, vairumam cilvēku patīk apspriest citu cilvēku izskatu – gan svara izmaiņas, gan to, kādas pēdas sejā atstājis laiks un dzīve, gan, protams, apģērbu. Īsta medusmaize ir slavenību stils, bet vēl labāk – stila misēkļi.