Laivošana

Populārākie raksti
Ar bērniem uz Igaunijas dienvidiem. 10 interesantas vietas tieši bērniem un jauniešiem  (1)
20.februāris 2016 08:42
Igaunijas dienvidu daļa atrodas vien 150 kilometru attālumā no Rīgas un piedāvā neskaitāmus aktīvās atpūtas, izklaides un arī izglītojošus tūrisma objektus, kas būs interesanti un saistoši kā bērniem, tā pieaugušajiem. Latvijas bērni jau iemīlējuši Tartu esošos zinātnes centrus un Lotes zemi Pērnavas pievārtē, bet šajā apvidū netrūkst vēl daudz citu neparastu objektu.
Latvijā radītas speciālas 'rupučlaivas' makšķerniekiem un ceļotājiem  (21)
23.marts 2016 15:57
No neizpratnes un izsmiekla līdz pat sajūsmai – šādas emocijas raisa Latvijā radītā laiva "Rupucis", kas no skata mazliet atgādina bļodu. Tuvojoties vasaras sezonai, tā varētu noderēt makšķerniekiem, laivotājiem vai vienkārši ceļotājiem-jaunatklājējiem, kam patīk apskatīt grūti pieejamas vietas.
Redzēt nāvi vaigā un atgriezties. Latviešu ceļotāju piedzīvojumi Kanādas ledainajās upēs (1. daļa)  (5)
22.decembris 2015 20:29
Apgāds "Jumava" "aiz apvāršņa" sērijā 22. decembrī prezentēja ceļotāja un piedzīvojumu meklētāja Harija Sila grāmatu "Aukstās upes". Tā stāsta par pārdrošiem latviešu vīriem, kas stājas pretī ziemeļu dabai, laivojot pa Kanādas ziemeļu upēm Stikini, Džordžu un Koroku. Ekspedīciju laikā bijis jāpārvar daudz grūtību, un dažkārt tikai veiksme glābusi ceļotājus no nopietnām nepatikšanām. Nosalšana, noslīkšana un nāve tur ir pavisam reālas briesmas....