Lana del Reja

Lana del Reja

Lana del Reja (īstajā vārdā Elizabete Grānta) ir viena no šī brīža populārākajām amerikāņu alternatīvās popmūzikas izpildītājām, kas 14. jūnijā uzstāsies Rīgā.

Lana dej Reja apvieno blūza, soula, indī un džeza mūzikas skanējumus ar pašas sacerētiem dziesmu tekstiem, kas atspoguļo mūziķes apslēptākās emocijas un izjūtas.

Populārākie raksti
Desmit slavenas sievietes, kuras uzvarējušas alkoholismu  (25)
14.decembris 2016 20:29
Nevienam nav noslēpums, ka daudzi radošās sfēras pārstāvji iedvesmu bieži vien smeļas alkoholā, savukārt daļai grādīgā dzira palīdz aizmirsties un atslēgt domas no ikdienas problēmām. Netrūkst tādu slavenību, kas alkohola purvā iegrimušas tik dziļi, ka knapi spējušas izķepuroties.
Cīņa ar alkoholu un citiem dēmoniem: ekscentriskā Lana del Reja  (2)
20.jūnijs 2017 20:07
Lana del Reja jeb īstajā vārdā Elizabete Grānta ir viena no populārākajām amerikāņu alternatīvās popmūzikas izpildītājām, kas, starp citu, viesojusies arī Rīgā. Lai arī dziedātājas mērķis nekad neesot bijis būt slavenai un ar to viņai esot grūti sadzīvot, atpazīstamību visā pasaulē viņai sanācis iekarot, pateicoties savam izveidotajam "Youtube" kanālam, kas pavēris plašas iespējas karjerā. Šoreiz piedāvājam iepazīties ar dziedātājas dzīvesstāstu un to, kas slēpjas aiz mūziķes vienmēr savādi nopietnā skatiena.
Gada populārākais 'YouTube' video skatīts 277 miljonus reižu  (34)
11.decembris 2013 22:16
Par gada populārāko " YouTube " video kļuvis divu norvēģu komiķu radītais mūzikas videoklips "The Fox" ("What does the fox say?"), kas sākotnēji bija iecerēts kā joks.