Latvenergo amatpersonu lieta

Latvenergo amatpersonu lieta

Latvenergo amatpersonu lieta ir korupcijas skandāls, kas tika uzsākts 2010. gadā, kad KNAB uzsāka kriminālprocesu par noziedzīgajiem nodarījumiem, kas saistīti ar dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā, kukuļņemšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielā apmērā. Rezultātā uzņēmumu pameta prezidents Kārlis Miķelsons, kā arī KNAB rosināja uzsākt kriminālvajāšanu pret 17 personām, tai skaitā četrām bijušajām "Latvenergo" amatpersonām.

Redaktors iesaka
'Latvenergo' amatpersonu lieta: par kukuļošanu pie atbildības sauc divas personas  (43)
20.septembris 2012 15:09
Ģenerālprokuratūra tā dēvētajā " Latvenergo amatpersonu lietā" par kukuļošanu nolēmusi saukt pie kriminālatbildības divas personas, portālu "Delfi" informēja prokuratūrā.
KNAB: 'Latvenergo' amatpersonu lietā kukuļos maksāti astoņi miljoni eiro  (69)
11.septembris 2012 13:47
Tā dēvētajā " Latvenergo " amatpersonu lietā kukuļos saņemti aptuveni astoņi miljoni eiro (aptuveni 5,6 miljoni latu), otrdien, paziņojot par lietas materiālu nodošanu prokuratūrai, sacīja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja ( KNAB ) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks .
Prokuratūrai nodota 'Latvenergo' amatpersonu lieta  (26)
11.septembris 2012 11:30
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ( KNAB ) Ģenerālprokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai nosūtījis krimināllietu, kurā iepriekš par aizdomās turētajiem atzītas vairākas personas, tostarp bijušais AS " Latvenergo " šefs Kārlis Miķelsons .