Latvijas Arhitektūras gada balva

Latvijas Arhitektūras gada balva

Latvijas Arhitektūras gada balva ir ikgadējs nacionālais arhitektūras konkurss ar mērķi apzināt un popularizēt Latvijas arhitektūras labākos sniegumus un veicināt arhitektūras augstvērtīgu attīstību. Tas ir Latvijas arhitektūras gada lielākais notikums, atzīts par valstiski nozīmīgu pasākumu, un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas arhitektūrā.

Kas ir laba arhitektūra ir jautājums, uz kuru nav vienkārši atbildēt, taču darbu iesniegšana Latvijas arhitektūras gada balvai, to vērtēšana un apbalvošana ir iespēja mums visiem par to padomāt un, iespējams, tuvoties atbildei.

2018. gadā balvas pasniegšanas ceremonija notiks 18. maijā.

Redaktors iesaka
Foto: Par Latvijas Arhitektūras gada balvu 2018 cīnīsies deviņi darbi  (10)
11.aprīlis 2018 13:13
11. aprīlī paziņoti atlases žūrijas izraudzītie nacionālas nozīmes apbalvojuma Latvijas Arhitektūras gada balvas 2018 nominanti. Šogad par valsts augstāko apbalvojumu arhitektūrā sacentīsies deviņi darbi.
Laba arhitektūra kā nepieciešamība? Atbild Latvijas Arhitektūras gada balvas žūrija  (2)
10.aprīlis 2018 06:32
Šogad Latvijas Arhitektūras gada balvai tika pieteikti 46 projekti. Jau trešdien 11. aprīlī tiks paziņoti atlases žūrijas izraudzītie nominanti - objekti un procesi, kas turpinās kandidēt uz Latvijas Arhitektūras gada balvas 2018 – simboliskā ananasa – iegūšanu.
Latvijas Arhitektūras gada balvai pieteikti 46 darbi  (2)
13.marts 2018 11:13
Latvijas Arhitektūras gada balvai šogad iesniegti 46 pieteikumi. Konkursa darbi ik gadu tiek pieteikti un vērtēti divās kategorijās – "Objekti" un "Procesi", kas pēdējā gada laikā atstājuši paliekošu iespaidu uz arhitektūras nozari. Gada balvas nominanti tiks paziņoti preses konferencē 11. aprīlī, portālu "Delfi" informē Latvijas Arhitektu savienības pārstāvji.