Latvijas Basketbola līga

Latvijas basketbola līga (LBL) ir basketbola čempionāts, kurā sacenšas labākās Latvijas komandas. Tā dibināta 1992. gadā. LBL iedalīta trijās divīzijās. Vislabākie sasniegumi līgas vēsturē ir bijuši Rīgas un Ventspils komandām.

'Jūrmala'/'Fēnikss' vēlreiz iegūst vadību LBL ceturtdaļfināla sērijā pret 'Valmieru'
19.aprīlis 2014 22:52
Vadību " Aldaris " Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā sestdien atguva "Jūrmala"/"Fēnikss" komanda, kas, pateicoties lieliskam otrajam puslaikam, ar rezultātu 82:72 (21:25, 13:18, 23:8, 25:21) izbraukumā pieveica "Valmieru".
BK 'Valmiera' LBL izslēgšanas spēļu laikā atlaiž galveno treneri Vari Krūmiņu  (7)
16.aprīlis 2014 18:09
Basketbola kluba " Valmiera " vadība pēc piedzīvotā zaudējuma "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pret "Jūrmala/Fēnikss" nolēmusi mainīt komandas galveno treneri. No amata atlaists Varis Krūmiņš , bet turpmāk komandu vadīs divu jaunu treneru tandēms – galvenais treneris Gatis Melderis un treneris Artūrs Štālbergs, kuri pie darba ķersies nekavējoties – jau šī vakara treniņā, informēja komanda.
16.aprīlis 2014 16:24
"Aldaris" Latvijas Basketbola līgā (LBL) sākušās izslēgšanas cīņas, aizvadītas arī pirmās spēles, kas bija gana aizraujošas.
'Aldaris' LBL ceturtdaļfināls: sākums vēl labāks, nekā gaidīts
16.aprīlis 2014 15:11
Jūrmalnieka Jāņa Dilevkas precīzais tālmetiens spēles pēdējā sekundē Valmierā un liepājnieka Pīdžeja Hila solokoncerts pēdējā ceturtdaļā Jēkabpilī, nodrošinot savai komandai 20:4 izrāvienu spēles pašā svarīgākajā brīdī – Aldaris LBL ceturtdaļfināla sēriju pirmās spēles aizrāva ar spraigiem sižetiem un pārsteidzošiem pavērsieniem, solot aizraujošu turpinājumu.
Noslēgsies basketbola līdzjutēju akcija 'Ar sodiņiem līdz jaunam auto'
16.aprīlis 2014 12:20
Svētdien, 19.aprīlī pirms Aldaris Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešās spēles BK "Valmiera" – "Jūrmala/Fēnikss" Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks Lielais fināls, kura uzvarētājs vai uzvarētāja mājup varēs doties ar galveno balvu – jaunu automašīnu "Škoda Citigo".
16.aprīlis 2014 10:03
"Aldaris" Latvijas Basketbola līgā (LBL) otrdien sākās izslēgšanas turnīra cīņas, un jau pirmās izvērtās aizraujošas.
LBL ceturtdaļfināls: 'Jūrmala'/Fēnikss' izbraukumā pieveic 'Valmieru', 'Liepāja/Triobet' pārspēj 'Jēkabpili'  (1)
15.aprīlis 2014 22:36
Ar smagām uzvarām " Aldaris " Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sēriju otrdien izbraukumā iesāka "Jūrmala/Fēnikss" un "Liepāja/ Triobet " komandas.
Sākas LBL izslēgšanas spēles
15.aprīlis 2014 07:27
Šodien ar mačiem Valmierā un Jēkabpilī sākas "Aldaris" Latvijas basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēles.
'BK Ventspils' pārbaudes spēlē pieveic Vētras trenēto 'Spartak'
14.aprīlis 2014 23:15
Latvijas vicečempioni, basketbola klubs "Ventspils" pirmdien savā laukumā pārbaudes spēlē ar 91:87 pieveica Sanktpēterburgas "Spartak", ko trenē latviešu speciālists Gundars Vētra.
'Valmieras' basketbolisti sev garantē LBL trešo vietu
11.aprīlis 2014 22:20
"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) priekšpēdējā regulārā čempionāta spēlē piektdien " Valmiera " ar rezultātu 101:96 (23:25, 28:16, 21:25, 29:30) savā laukumā pieveica "Jelgavas" komandu, nodrošinot sev kopvērtējuma trešo vietu.
'Valmieras' basketbolisti uzvar izšķirošajā spēlē par trešo vietu LBL regulārajā turnīrā
09.aprīlis 2014 22:34
Izšķirošajā spēlē par trešo vietu " Aldaris " Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārajā čempionātā trešdien " Valmiera " ar rezultātu 75:62 savā laukumā pieveica " Jēkabpils " komandu.
'VEF Rīga' aizvadīs divas pārbaudes spēles pret Kurtinaiša vadīto 'Himki'
09.aprīlis 2014 15:07
Latvijas basketbola klubs " VEF Rīga " aizvadīs divas pārbaudes spēles pret spēcīgo Krievijas klubu Maskavas apgabala " Himki ". Pirmā pārbaudes spēle paredzēta ceturtdien, 10. aprīlī, otrā - svētdien, 13. aprīlī, informē klubs.
'VEF Rīga' pagaraina sadarbību ar Artūru Strēlnieku
08.aprīlis 2014 19:13
Latvijas čempionvienība basketbolā "VEF Rīga" pagarinājusi līgumu ar latviešu basketbolistu Artūru Strēlnieku uz trīs sezonām līdz 2016./2017. gada sezonas beigām, teiks kluba paziņojumā.
Andris Biedriņš - basketbolista karjeras spožums un posts  (45)
07.aprīlis 2014 16:41
Nacionālās basketbola līgas (NBA) klubs Jūtas " Jazz " sestdien neaizsargāto spēlētāju sarakstā iekļāva latviešu centru Andri Biedriņu, kurš savulaik tika uzskatīts par vienu no Eiropas jaunajiem talantiem.
LU basketbolisti uzvar 'Valmieru' un pabojā tās izredzes uz kopvērtējuma trešo vietu
05.aprīlis 2014 22:56
" Aldaris " Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē sestdien " Latvijas Universitāte " (LU) negaidīti savā laukumā ar 74:72 (25:12, 13:19, 19:20, 17:21) uzvarēja "Valmieru" un krietni pabojāja tās izredzes ieņemt kopvērtējuma trešo vietu.
'Ventspils' LBL regulāro čempionātu noslēdz ar graujošu uzvaru
05.aprīlis 2014 20:36
Ar graujošu uzvaru "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulāro čempionātu sestdien noslēdza " Ventspils " komanda, kas jau nodrošinājusi kopvērtējuma pirmo vietu.
Iespaidīgas uzvaru, zaudējumu un sasniegumu sērijas pasaules sportā  (7)
04.aprīlis 2014 06:30
Uzvaru, zaudējumu un dažādu sasniegumu sērijas sportā ir tas, kas piesaista pastiprinātu uzmanību. Sportā ir sasniegtas daudzas panākumu sērijas, kuras būs ļoti grūti atkārtot vai labot, jo mūsdienās sacensību līmenis ir izlīdzinājies un sāncensība kļuvusi lielāka.
Par LBL marta labāko spēlētāju nosaukts 'Liepāja/ Triobet' basketbolists Artis Ate
03.aprīlis 2014 21:41
Par "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) labāko spēlētāju marta mēnesī nosaukts "Liepāja"/"Trobet" komandas aizsargs Artis Ate, informē turnīra rīkotāji.