Latvijas Literatūras gada balva

Latvijas Literatūras gada balva

Latvijas Literatūras gada balva ir augstākais apbalvojums literatūra, ko pasniedz reizi gadā labākajiem jaunajiem darbiem latviešu rakstniecībā. Balvas tiek pasniegtas labākajiem dzejas un prozas darbiem, kā arī izcilākajam tulkojumam un spilgtākajiem prozas darbiem. Ik gadu tiek godināts arī mūža balvas ieguvējs.

Redaktors iesaka
Noslēgsies balsojums par Latvijas Literatūras gada balvas lasītāju simpātiju!  (12)
04.aprīlis 2018 10:04
No 4. līdz 26. aprīlim, pulksten 23.59, portālā "Delfi" norisinās Latvijas Literatūras gada balvas (LaLiGaBa) publikas balsojums, ļaujot arī lasītājiem pašiem izvērtēt spilgtākos pērn izdotos darbus un noteikt savu simpātiju.
Aicina uz Latvijas Literatūras gada balvas nominantu dzejas lasījumiem
03.aprīlis 2018 13:40
Trešdien, 4. aprīlī, Raiņa un Aspazijas mājā, Baznīcas ielā 30 pulksten 18.00 norisināsies Latvijas nozīmīgākā ikgadējā notikuma literatūras nozarē Latvijas Literatūras gada balvas (LaLiGaBa) dzejas lasījumi.
Izziņoti Latvijas Literatūras gada balvas nominanti; balva par mūža ieguldījumu – Līvijai Volkovai  (4)
28.marts 2018 12:57
Trešdien, 28. martā, izziņoti šī gada Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) nominanti un speciālbalvu ieguvēji, kā arī atklāts, ka balvu par mūža ieguldījumu Latvijas rakstniecībā saņem literatūrvēsturniece Līvija Volkova, portālu "Delfi" informē LALIGABA pārstāve Marta Krivade.