Latvijas Mobilais telefons

Latvijas Mobilais telefons

Latvijas Mobilais telefons ir Latvijas mobilo sakaru operators, kas dibināts 1992. gadā, kļūstot par pirmo šādu pakalpojumu sniedzēju valstī. Tas ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Populārākie raksti
Foto: Pašmāju prominences steidz uz LMT jubilejas svinībām  (134)
31.janvāris 2017 12:36
Pirmdienas, 30. janvāra, vakarā Latvijas Nacionālās operas un baleta nams bija rezervēts īpašam pasākumam – tur 25. jubileju atzīmēja uzņēmums " Latvijas Mobilais telefons " (LMT).
'Godīguma tarifs' – mobilo operatoru klienti ceļ trauksmi par paaugstinātu tarifu  (171)
30.novembris 2017 00:08
Valdis, kurš darba dēļ bieži pārvietojas no vienas Eiropas valsts uz citu, līdz šim izmantojis "Bite" mobilos pakalpojumus un Eiropas regulas noteikto iespēju "viesabonēt kā mājās". Taču novembrī "Bite" piepeši paziņoja, ka Valdim, ilgāk uzturoties ārzemēs nekā Latvijā, par pakalpojumu jāmaksā papildus. "Bite" prasību pamato ar regulā paredzēto godīgas lietošanas politiku, turklāt identisku kārtību no 1. decembra " Tele2 " piemēros arī saviem klientiem.
Foto: Pirmie veiksminieki Latvijā tiek pie jaunā 'Apple iPhone SE'  (134)
06.aprīlis 2016 12:36
Trešdien tirdzniecībā Latvijā nonācis jaunākais ASV tehnoloģiju uzņēmuma " Apple " viedtālrunis " iPhone SE". Jārēķinās, ka Latvijas tirgum domāto telefonu skaits ir diezgan ierobežots, tāpēc visiem interesentiem uzreiz to iegādāties nebūs iespējams.