Latvijas Mobilais telefons

Latvijas Mobilais telefons

Latvijas Mobilais telefons ir Latvijas mobilo sakaru operators, kas dibināts 1992. gadā, kļūstot par pirmo šādu pakalpojumu sniedzēju valstī. Tas ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Tehnoloģiskā revolūcija ir Latvijas izrāviena iespēja, domā LMT vadītājs  (28)
23.maijs 2016 12:19
Ceturtā industriālā revolūcija ir Latvijas izrāviena iespēja, jo tās galvenie resursi nebūs nafta vai zelts, bet gan tehnoloģijas un gudri cilvēki, kas pieejami arī Latvijā, šodien notiekošajā nākotnes tendenču forumā "LMT Smart Future" sacīja telekomunikāciju operatora "Latvijas Mobilais telefons" valdes priekšsēdētājs Juris Binde
Biķernieku kompleksā sporta bāze saņem SOK balvu
28.aprīlis 2016 16:46
Kopš 1985.gada Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) katru gadu piešķir balvas dažādās ar sportu saistītās nozarēs. Balvas piešķiršanas tiesības katrā valstī nosaka Nacionālā Olimpiskā komiteja, un šogad vienu no balvām saņēmusi arī "Biķernieku kompleksā sporta bāze".
LMT apgrozījums pirmajā ceturksnī audzis par 16%  (1)
20.aprīlis 2016 16:44
Mobilo sakaru operatora " Latvijas Mobilais telefons " (LMT) apgrozījums šī gada pirmajā ceturksnī sasniedzis 44,2 miljonus eiro, kas ir par 16% jeb sešiem miljoniem eiro vairāk nekā atbilstošajā laika periodā pērn, informē uzņēmumā.
Bijušie ekonomikas ministri: pie jautājuma par LMT un 'Lattelecom' nākotni būs jāatgriežas  (5)
19.aprīlis 2016 19:29
Agrāk vai vēlāk Latvijai atkal vajadzēs atgriezties pie jautājuma par iespējamu elektronisko sakaru sniedzēja " Lattelecom " un mobilo sakaru operatora "Latvijas Mobilais telefons" ( LMT ) apvienošanu, atzina bijušie ekonomikas ministri.
Binde: lēmums saglabāt esošo situāciju ir patērētāju un valsts interesēs  (5)
19.aprīlis 2016 17:24
Ministru kabineta (MK) lēmums, ka telekomunikāciju uzņēmumi SIA " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) un SIA " Lattelecom " turpinās darbu atsevišķi kā līdz šim, pieņemts, domājot par patērētāju interesēm un par konkurences nodrošināšanu, sacīja LMT valdes priekšsēdētājs Juris Binde.
Eksperts par 'TeliaSonera' plāniem: 'domāju, ka tas labi nebeigsies'  (36)
19.aprīlis 2016 16:57
Pēc valdības lēmuma saglabāt telekomunikāciju uzņēmumos " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) un " Lattelecom " esošo situāciju, privātais akcionārs, Skandināvijas uzņēmums "TeliaSonera" varētu aiziet no Latvijas, vai izmantot aiziešanas iespēju kā sarunu taktiku, sacīja telekomunikāciju nozares eksperts Juris Kaža.
LMT un 'Lattelecom' neapvienos, vienojas valdība  (51)
19.aprīlis 2016 15:33
Pašmāju telekomunikācijas milži SIA " Lattelecom " un SIA " Latvijas Mobilais telefons " (LMT) netiks apvienoti, otrdien vienojās Ministru kabinets (MK).
Valdība plāno pieņemt lēmumu par LMT un 'Lattelecom' nākotni  (6)
19.aprīlis 2016 04:12
Otrdien, 19. aprīlī, valdība plāno pieņemt lēmumu par turpmāko rīcību ar SIA " Lattelecom " un SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) kapitāla daļām, liecina Ministru kabineta (MK) dienas kārtība.
Ministrs: valstij LMT un 'Lattelecom' daļas maksātu vairāk nekā 'airBaltic'  (6)
13.aprīlis 2016 17:24
Latvijas valstij, iegādājoties visas Zviedru koncernam "TeliaSonera" piederošās mobilo sakaru operatora " Latvijas Mobilais telefons " (LMT) un elektronisko sakaru operatora " Lattelecom " daļas, tas izmaksātu daudz vairāk nekā nacionālās aviokompānijas " airBaltic " pārņemšana, trešdien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā norādīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens .
Foto: Pirmie veiksminieki Latvijā tiek pie jaunā 'Apple iPhone SE'  (134)
06.aprīlis 2016 12:36
Trešdien tirdzniecībā Latvijā nonācis jaunākais ASV tehnoloģiju uzņēmuma " Apple " viedtālrunis " iPhone SE". Jārēķinās, ka Latvijas tirgum domāto telefonu skaits ir diezgan ierobežots, tāpēc visiem interesentiem uzreiz to iegādāties nebūs iespējams.
'Lattelecom' un LMT apvienošana: Viens plus viens nebūs divi, brīdina Binde  (104)
05.aprīlis 2016 13:21
SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) apvienošanās gadījumā apvienotā uzņēmuma konkurētspēja ievērojami ciestu, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē pauda LMT prezidents Juris Binde.
LMT iekļuvis 100 Eiropas vērtīgāko telekomunikāciju zīmolu vidū  (1)
15.marts 2016 20:28
Telekomunikāciju operators " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) žurnāla "European Communications" un zīmolu vērtēšanas kompānijas "Brand Finance" veidotajā 100 Eiropas vērtīgāko telekomunikāciju zīmolu topā "Most Valuable Telecom Brands 2016" ierindots 79. vietā ar zīmola vērtību 86 miljoni ASV dolāru (77 miljoni eiro).
Valsts 'TeliaSonera' apliecina vēlmi kontrolēt LMT un 'Lattelecom'  (6)
10.marts 2016 15:37
Jebkurā no SIA " Lattelecom " un SIA "Latvijas Mobilais telefons" ( LMT ) attīstības scenārijiem Latvijai būtisks aspekts ir ekonomiskās kontroles nodrošināšana, pavēstīja Ekonomikas ministrijas (EM) Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Kučinskis: nav mērķa pārdot LMT un 'Lattelecom'; jautājums par apvienošanu ir atklāts  (10)
29.februāris 2016 17:38
Nevienam nav mērķa pārdot valsts kapitālsabiedrības "Latvijas Mobilais telefons" ( LMT ) un " Lattelecom ", bet jautājums par uzņēmumu savienošanu ir atklāts, pirmdien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Par labāko darba devēju ceturto reizi pēc kārtas atzīst 'Latvenergo'  (4)
25.februāris 2016 13:34
Labākā darba devēja titulu ceturto gadu pēc kārtas izdevies nosargāt AS " Latvenergo ", liecina interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" rīkotās aptaujas "Top darba devējs 2015" rezultāti.
Ašeradens ar PA valdi pārrunā LMT un 'Lattelecom' jautājumu  (2)
18.februāris 2016 22:36
Jaunais ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens ceturtdien ticies ar Privatizācijas aģentūras (PA) valdi, kura viņu informējusi par notikumu gaitu jautājumā par mobilo sakaru operatora " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) un elektronisko sakaru sniedzēja " Lattelecom " tālākajiem attīstības scenārijiem.
Imants Liepiņš: Paldies Straujumai! Bez jokiem!  (13)
17.februāris 2016 12:23
Jaunajai valdībai klēpī iekritis karsts kartupelis, kuru Laimdotas Straujumas valdība nepaspēja aizbāzt aiz vaiga un sakošļāt: ideja par mūsu valstij un "TeliaSonera" kopīgi piederošo " Lattelecom " un LMT apvienošanu ar iespējamu sekojošu privatizāciju. Bet Ministru Kabineta noteikumi paredz tieši pretējo!
Vjačeslavs Dombrovskis: Lattelecom un LMT - pārdot vai nepārdot?  (49)
08.februāris 2016 00:10
Pērn rudenī TeliaSonera grupa faktiski izvirzīja ultimātu – vai nu atdodiet kontrolpaketes uzņēmumos Latvijas Mobilais telefons (LMT) un Lattelecom, vai nu paši pērciet mūsu kapitāldaļas. Šim ultimātam ir noteikts arī pavisam konkrēts beigu datums – šā gada 22. februāris. Kādēļ tāda steiga?
Lielo uzņēmumu vadītāji: 'Lattelecom' un LMT jāapvieno  (14)
02.februāris 2016 11:59
Latvijas lielo uzņēmumu vadītāji, vadošie finanšu speciālisti un nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji uzskata, ka telekomunikāciju uzņēmumi SIA " Lattelecom " un SIA " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) ir jāapvieno. Vairākums aptaujāto to atbalsta, vairāk saskatot ieguvumus, liecina tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktā aptauja.
Andris Grafs: Kučinskim jānodrošina, lai valsts uzņēmumos atjaunotu profesionālas un nepolitiskas padomes  (18)
29.janvāris 2016 15:27
Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūts (BKPI) no nākamās valdības, īpaši jaunā Ministru prezidenta sagaida līderību par valstij piederošo uzņēmumu pārvaldību, lai šie uzņēmumi kļūtu par piemēru privātajam sektoram labas pārvaldības standartu ieviešanā un atbildīgas biznesa prakses īstenošanā. Kučinskim būs jānodrošina, lai visos lielākajos valsts uzņēmumos tiktu izveidotas profesionālas un nepolitiskas padomes. Tāpat nākamajam premjeram jāpanāk vienošanās un kopēja izpratne kā visefektīvāk rīkoties ar valsts kapitāla daļām, ko valsts sagaida no katra uzņēmuma. Apņemšanās pārvaldīt valstij piederošos uzņēmumus atbilstoši labākajai starptautiskajai praksei jānostiprina arī topošās valdības deklarācijā.
LMT grupas peļņa pērn pieaugusi līdz 22,1 miljonam eiro  (7)
29.janvāris 2016 13:59
Mobilo sakaru operatora SIA " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) grupas uzņēmumu peļņa pērn bijusi 22,1 miljoni eiro, piektdien informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Binde.
Par LMT un 'Lattelecom' apvienošanu lems jaunā valdība  (4)
25.janvāris 2016 17:14
Par turpmāko rīcību ar SIA " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) un SIA " Lattelecom " valsts kapitāldaļām lems jaunā valdība, informē Privatizācijas aģentūrā (PA).
Bērnu slimnīca piezvanīs tiem, kas nebūs sagaidījuši savienojumu
19.janvāris 2016 15:44
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Zvanu centrā ieviesta "atzvana" pieteikšanas iespēja, ja pacients nevēlas gaidīt savienojumu ar operatoru.
Latvijā desmit mēnešos ieved par 46,3% mazāk mobilo tālruņu  (13)
16.janvāris 2016 22:45
Latvijā 2015. gada desmit mēnešos importēja 1,562 miljonus mobilo tālruņu, kas ir par 46,3% jeb 1,35 miljoniem tālruņu mazāk nekā 2014. gada attiecīgajā laika periodā, informēja Centrālajā statistikas pārvaldē.
Straujuma: situācija ap jaunās valdības veidošanu nav normāla un kļuvusi vēl neskaidrāka  (29)
11.janvāris 2016 18:32
Situācija ap jaunās valdības veidošanu nav normāla, un šobrīd tā ir kļuvusi vēl neskaidrāka, pirmdien žurnālistiem sacīja demisionējusi Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
Foto: Sumina balvas 'Platīna pele 2015' ieguvējus
03.decembris 2015 18:08
Ceturtdien paziņoti un apbalvoti Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) 17.konferencē nosaukti prestižākās IKT nozares balvas "Platīna pele 2015" laureāti.
Bāliņa: Latvijā katastrofāli trūkst IT speciālistu  (27)
03.decembris 2015 13:56
Ja Skandināvijā informācijas tehnoloģiju (IT) speciālisti veido 4% no visiem nodarbinātajiem, Latvijā viņi ir tikai 1,9% no darbaspēka, sacīja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) prezidente Signe Bāliņa .
LMT uzsāk darbu pie 5G tīkla ieviešanas  (24)
03.decembris 2015 13:07
Mobilo sakaru operators Latvijas Mobilais Telefons ( LMT ) investē tīkla attīstībā un piedalās starptautiskās konferencēs un darba grupās par 5G standartu izstrādi, lai Latvija būtu starp pirmajām valstīm, kur būs pieejams nākamās paaudzes 5G mobilo sakaru tīkls.
'TeliaSonera' varētu pārdot tai piederošās 'Lattelecom' un LMT akcijas  (3)
01.decembris 2015 21:11
Viens no Skandināvijas telekomunikāciju milža "TeliaSonera" Latvijas valdībai piedāvātajiem scenārijiem pieļauj arī tam piederošo SIA " Lattelecom " un SIA " Latvijas Mobilais telefons " ( LMT ) akciju pārdošanu, otrdien vēstī raidījums "LNT Ziņas".