Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir nevalstiska un brīvprātīga Latvijas uzņēmumu organizācija, kas aizstāv Latvijas uzņēmumu saimnieciskās intereses, kā arī realizē uzņēmējdarbību veicinošus projektus.

Populārākie raksti
Mikronodoklis – no veiksmes stāsta līdz sociālai katastrofai: kas mainīsies nākamgad  (137)
21.decembris 2016 00:06
Lai novērstu situāciju, kad mikrouzņēmumu darbinieki ir sociāli neaizsargāti, no nākamā gada šī režīma izmantotājiem bija paredzēts pienākums maksāt minimālās sociālās iemaksas. Tomēr gada nogalē negaidīti šīs prasības tika atceltas, tā vietā palielinot mikronodokļa likmi.
Infografika: Cik lielas algas saņem valsts iestāžu un uzņēmumu vadītāji?  (145)
07.augusts 2016 08:27
Pēc neveiksmīgā Valsts ieņēmumu dienesta ( VID ) ģenerāldirektora konkursa politiķu un valsts amatpersonu vidū sākušās diskusijas par zemo atalgojumu valsts pārvaldē.
CETA: Kanāda ir jaunā Krievija, cer amatpersonas  (230)
23.februāris 2017 06:02
Eiropas Savienības un Kanādas visaptverošās ekonomikas un tirdzniecības nolīgums (CETA) tiek uzskatīts par vienu no vērienīgākajiem tirdzniecības līgumiem, par kuru Eiropas Savienība (ES) līdz šim vienojusies. Tāpat kā citviet Eiropā, arī Latvijā šo līgumu pavadījusi asa domu apmaiņa. Ārlietu ministrija un citi CETA aizstāvji uzsver, ka Latvijas uzņēmējiem būs vieglāk piekļūt Kanādas tirgum, ļaujot arī daļēji aizstāt zaudētu Krievijas tirgu, bet nolīguma opozicionāri draud, ka tas laupīs Latvijas neatkarību.