Laulība

Populārākie raksti
Reizēm arī trešais nav lieks: pirmās kāzu nakts īpatnības dažādu tautu interpretācijā  (4)
16.marts 2017 21:01
Jau kopš tālas senatnes pirmās kāzu nakts noslēpumainībai un burvībai ir bijusi īpaša nozīme. Antīkajos laikos un viduslaikos Eiropā eksistēja tā saucamās pirmās nakts tiesības. Protams, šīs priekšrocības izmantošana attiecās tikai uz augstmaņiem, kamēr jaunizceptajam vīram atlika vien klusējot "stāvēt pie ratiem" un gaidīt, līdz feodālis "noplūc" viņa iecerēto "ziediņu". Labi, ka mūsdienās viss notiek daudz civilizētāk un varam, iepazīstot dažādu pasaules tautu pirmās kāzu nakts tradīcijas, atviegloti uzelpot, ka pie mums nekas tāds nenotiek.
Guļamistabas aizkulises: ko par pāri atklāj viņu gulēšanas pozas
05.oktobris 2016 19:57
Iespējams, dažkārt aizdomājies par to, ka attiecībās īsti vairs nav tās dzirkstelītes, jo kaut pirms miega neapķerat viens otru tik stipri kā agrāk. Tomēr vai tas liecina, ka taureņi vēderā izgaisuši, vai arī ko pavisam citu? Lūk, "Huffington Post" palīdzējis ieskatīties guļamistabas aizkulisēs un atklājis, ko patiesībā par pāri var pateikt pēc viņu gulēšanas pozas.
Čečenijā Kadirova sabiedrotais apņēmis otru sievu - 17 gadus vecu jaunieti  (243)
17.maijs 2015 12:58
Čečenijas prokremliskā līdera Ramzana Kadirova sabiedrotais, kuram jau ir viena sieva, sestdien apprecējies ar 17 gadus vecu meiteni, šādi, pēc visa spriežot, pārkāpjot Krievijas likumus, ar kuriem poligāmija ir aizliegta.