Lielbritānija

Lielbritānija

Lielbritānija ir salu valsts Eiropas Ziemeļrietumu piekrastē. Valstī ir konstitucionālas monarhijas pārvaldes forma un tā sastāv no četrām daļām - Anglijas, Ziemeļīrijas, Skotijas un Velsas. Lielbritānija ir politiski un ekonomiski viena no pasaules ietekmīgākajām valstīm.

Populārākie raksti
10 joprojām neatrisinātas Otrā pasaules kara mistērijas  (82)
10.marts 2016 03:00
Pagājušajā gadā divi avantūristi paziņoja, ka zina pazudušā nacistu zelta vilciena atrašanās vietu. Lai gan zelta vilciena sargāšanā iesaistījās pat Polijas bruņotie spēki, un tika demonstrētas dažādas liecības zelta vilciena eksistencei, pagaidām tā atrašanās vieta joprojām ir tikai neatrisināta mistērija. Otrais pasaules karš bija notikumu bagāts, un daudzus no tiem pat šobrīd, jau vairāk nekā 70 gadus pēc tiem, nav izdevies atklāt.
Deviņas spēcīgākās specvienības pasaulē  (146)
11.oktobris 2015 09:32
Speciālo uzdevumu vienības ir vieni no valstu labāk apmācītajiem un draudīgākajiem spēkiem. Tās dodas tur, kur citi karavīri baidās spert kāju, un, lai gan ir grūti šīs vienības salīdzināt savā starpā, vairākas no tām pazīstamas ar saviem sasniegumiem un bailēm, kuras spēj iedvest savos pretiniekos.
Londona vēl nav viss! 16 vietas Lielbritānijā, ko arī vērts redzēt  (4)
16.jūnijs 2014 22:37
Lieliskā Londona ir viena no pasaules visvairāk apmeklētajām pilsētām. Tomēr organizācija "VisitBritain" aicina "sadalīt" lielo mīlu pret Londonu sīkākās vienībās un apmeklēt kādu no šīm neparastajām vietām citviet Lielbritānijā. Tas būs to vērts!