Līga Meņģelsone

Līga Meņģelsone

Līga Meņģelsone ir Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore. Karjeras laikā strādājusi tādos uzņēmumos kā "Noord Natie Ventspils Terminals", "Coats Latvija" un "Es&Partneri", kā arī bijusi BNS Latvija direktore un "Telegraf" valdes priekšsēdētāja. Darbojusies uzņēmumu "Mediju Grupa Tops" un "News Media Group" valdēs.

Populārākie raksti
Mazāk pelnošie vai ģimenes ar bērniem: kas iegūs, palielinot neapliekamo minimumu  (141)
15.februāris 2017 00:06
Neapliekamā minimuma palielināšana līdz 350 eiro ir ambiciozs plāns, par kuru jāvienojas ar valdības partneriem. Nosakot neapliekamo minimumu šādā apmērā, uzlabojumus jutīs mazo algu saņēmēji, taču sliktākā pozīcijā nonāks zemākus ienākumus saņemošas ģimenes ar bērniem, portālam "Delfi" norāda aptaujātie eksperti.
'Tokyo City' bez bailēm izsniedz 'aplokšņu algas' pat VID reida laikā  (261)
02.oktobris 2017 20:09
Ēstuvju ķēdē "Tokyo City" darbā ir pieņemti desmitiem strādnieku no Uzbekistānas, Bangladešas un Indijas, kas šeit studē un saskaņā ar likumu nedrīkst strādāt ilgāk par 80 stundām mēnesī. Tajā pašā laikā viņi strādā pat vairāk nekā 200 stundas mēnesī un algu par neatļautajām stundām saņem "aploksnēs", pat brīdī, kad uz pārbaudi ieradies Valsts Ieņēmumu dienests (VID), pirmdien ziņoja LTV raidījums "Aizliegtais paņēmiens".
Sociālie partneri uzstāj uz solidaritātes nodokļa atcelšanu  (108)
01.augusts 2016 16:57
(Aģentūra LETA precizējusi sākotnēji publicēto informāciju.) Valdības sociālie partneri uzstāj uz solidaritātes nodokļa atcelšanu, taču konkrēta vienošanās ar politiķiem par to vēl nav panākta, sacīja Latvijas Darba devēju konfederācijas vadītāja Līga Meņģelsone.