Līga Meņģelsone

Līga Meņģelsone

Līga Meņģelsone ir Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore. Karjeras laikā strādājusi tādos uzņēmumos kā "Noord Natie Ventspils Terminals", "Coats Latvija" un "Es&Partneri", kā arī bijusi BNS Latvija direktore un "Telegraf" valdes priekšsēdētāja. Darbojusies uzņēmumu "Mediju Grupa Tops" un "News Media Group" valdēs.

LDDK: Bērziņa izpratne par tautsaimniecību veicināja viņa sadarbību ar uzņēmējiem  (3)
30.jūnijs 2015 23:40
Valsts prezidenta Andra Bērziņa izpratne par tautsaimniecību veicināja viņa sadarbību ar uzņēmējiem, otrdien pēc tikšanās ar Bērziņu aģentūrai BNS norādīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Menģelsone.
IIN mazināšanas vietā varētu koriģēt sociālo nodokli, pieļauj Straujuma  (13)
18.jūnijs 2015 19:26
Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) mazināšanas vietā varētu koriģēt uz leju sociālo nodokli, ceturtdien pēc Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdes atzina Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
Organizācijas asi iebilst pret diferencētā neapliekamā minimuma ieviešanu  (7)
15.jūnijs 2015 15:50
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība , Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera iebilst pret Finanšu ministrijas (FM) iniciētā diferencētā neapliekamā minimuma (DNM) ieviešanu, aicinot valdību un pašu FM ievērot spēkā esošās vienošanās nodokļu politikas jomā, portālu "Delfi" informēja LDDK sabiedrisko attiecību speciāliste Una Grenevica.
Straujuma: ar ēnu ekonomiku jācīnās ne tikai VID, bet arī ministrijām  (45)
04.jūnijs 2015 23:01
Ar ēnu ekonomiku jācīnās ne tikai Valsts ieņēmumu dienestam ( VID ), bet arī nozaru ministrijām, šodien pēc Ēnu ekonomikas apkarošanas padomes sēdes sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
Līga Menģelsone: Latvijas nacionālās intereses – eksportspējīgie uzņēmumi  (20)
29.maijs 2015 09:50
2014. gadā lielāko nodokļu maksātāju saraksta priekšgalā ir bijusi virkne lielu uzņēmumu, kuru pamatbizness ir dažādu produktu kategoriju tirdzniecība, tostarp – arī šo produktu imports.
Mikrouzņēmumu nodokļa izmaiņas veicinās ēnu ekonomikas pieaugumu, brīdina LDDK  (5)
15.aprīlis 2015 13:51
Iecerētās izmaiņas Mikrouzņēmumu nodokļa likumā veicinās ēnu ekonomikas pieaugumu, žurnālistiem apgalvoja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) pārstāvji.
LDDK: jaunais mikrouzņēmumu regulējums visu sarežģī  (5)
11.aprīlis 2015 13:26
Jaunais mikrouzņēmumu regulējums visu sarežģī un neatbilst tā sākotnējam mērķim, norādījusi Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone .
Eiropā reformas notiek pārlieku lēni, uzskata darba devēji  (3)
21.marts 2015 10:28
Eiropā reformas notiek pārlieku lēni, nodokļu slogs un augstas elektroenerģijas cenas bremzē ekonomisko attīstību, secināts Eiropas darba devēju konfederācijas "BusinessEurope" ikgadējā "Reformu barometra" pētījumā.
Atdot māju par parādiem: valdes locekļu atbildības normas vēl nedarbojas; VID sola tās darbināt vien atsevišķos gadījumos  (130)
20.marts 2015 05:46
Norma par valdes locekļu personīgo atbildību ir spēkā kopš šā gada sākuma, tomēr pagaidām reāli vēl nedarbojas - joprojām notiek konsultācijas ar uzņēmējiem par normu piemērošanas kārtību, noskaidroja portāls "Delfi".
LDDK atbalsta ideju piemērot mikrouzņēmuma nodokļa likmi 9% apmērā uzņēmuma pirmajos trīs darbības gados
28.janvāris 2015 19:16
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) kopumā atbalsta ideju piemērot mikrouzņēmuma nodokļa likmi 9% apmērā uzņēmuma pirmajos trīs darbības gados.
Gada pozitīvie procesi LDDK ieskatā - kāpums reitingos, darba tirgus un izglītības tuvināšanās, valstiski domājoši uzņēmēji  (6)
31.decembris 2014 19:20
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) starp šā gada pozitīvajiem procesiem nosauc Latvijas kāpumu dažādos starptautiskos reitingos, darba tirgus un izglītības tuvināšanos, kā arī valstiski domājošus uzņēmējus.
LTRK Saeimas lēmumu salīdzina ar lekšanu bedrē; vērsīsies pie prezidenta  (3)
17.decembris 2014 16:48
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicinās Valsts prezidentu Andri Bērziņu neizsludināt normu par valdes locekļu atbildības noteikšana par nodokļu saistībām, portālu "Delfi" informēja LTRK.
LDDK: brīvdienu piešķiršanai pareizticīgo Ziemassvētkos jābūt brīvprātīgai darba devēja izvēlei  (40)
04.decembris 2014 20:12
Brīvdienai pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkos jābūt brīvprātīgai izvēlei, nevis valsts noteiktai svētku dienai, atzina Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone .
Brīvdienai pareizticīgo Ziemassvētkos jābūt brīvprātīgai izvēlei, uzskata darba devēji  (22)
04.decembris 2014 12:32
Brīvdienai pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkos jābūt brīvprātīgai izvēlei nevis valsts noteiktai svētku dienai, portālam "Delfi" norādīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Menģelsone.
Arodbiedrības: Nākamā gada budžets neatbilst solījumiem par ekonomisko izrāvienu  (10)
01.decembris 2014 16:32
Vērtējot nākamā gada budžeta projektu, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadītājs Pēteris Krīgers  pirmdien Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē pauda vilšanos, ka tas neatbilst solījumiem par ekonomisko izrāvienu.
Valdības deklarācijai taps preambula ar vēstījumu  (14)
31.oktobris 2014 16:34
Topošās valdības deklarācijai līdz tās pieņemšanai vēl taps preambula ar koncentrētu vēstījumu par mērķiem, šodien žurnālistiem pēc tikšanās ar sociālajiem partneriem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
Konference par Latvijas nodokļu politikas nākotni. Video tiešraide  (4)
19.septembris 2014 09:50
Piektdien notiek Saeimas deputātu un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) konference par Latvijas nodokļu politikas stratēģiju 2015.–2018.gadam. Konferenci tiešraidē var vērot arī portālā "Delfi".
Līga Meņģelsone: Stiprie un vājie posmi izglītības un darba tirgus sasaistē  (26)
08.septembris 2014 00:04
Jauns mācību gads allaž nāk ar ierastajām bažām, satraukumiem, cerībām un priekiem, bet līdzās vecāku neizbēgamajām raizēm un bērnu gaidām šogad septembris sācies arī ar šoreiz patiešām sen gaidītām izmaiņām izglītības sistēmā.
Uzņēmēju un politiķu priekšvēlēšanu diskusija par izglītību. Video tiešraide  (17)
28.augusts 2014 12:06
Portāls "Delfi" sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) piedāvās iespēju sekot līdzi uzņēmēju un politiķu priekšvēlēšanu diskusijai "Vai bez fizikas un ķīmijas obligātā eksāmena Latvija būs starptautiski konkurētspējīga?"
'Delfi' tiešraidē translēs uzņēmēju un politiķu priekšvēlēšanu diskusijas  (20)
27.augusts 2014 12:25
Portāls "Delfi" sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) piedāvās iespēju sekot līdzi vairākām uzņēmēju un politiķu priekšvēlēšanu diskusijām par aktuālajiem jautājumiem.
Veselības nozares eksperti: Visbūtiskāk pašlaik ir atslogot pacientu  (9)
13.augusts 2014 20:07
Latvijā arvien samazinās darbaspējīgo iedzīvotāju skaits, kam galvenais iemesls ir veselības aprūpes nepieejamība, tāpēc pašlaik visbūtiskāk ir atslogot pacientu, šodien Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) rīkotā diskusijā norādīja vairāki veselības nozares eksperti.
Sankciju karš: Latvijas uzņēmējiem strauji jāsāk meklēt jauni tirgi  (38)
07.augusts 2014 12:20
Skaidrs, ka mūsu eksportētājiem, īpaši pārtikas ražotājiem, jāpārorientējas uz citiem tirgiem un tām nozarēm jānāk kopā gan ar valdības vadītāju gan nozaru ministriem, lai lemtu, ko darīt, ceturtdien Latvijas Radio teica Latvijas Darba devēju konfederācijas vadītāja Līga Meņģelsone .
Deputāti un LDDK nepanāk vienošanos Dziesmusvētku brīvdienu jautājumā  (11)
18.jūnijs 2014 17:10
Saeimas Pieprasījumu komisijas vairāki deputāti un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) pārstāvji trešdien nepanāca vienošanos jautājumos par prasībām darbiniekiem pēc svešvalodu zināšanām un brīvdienas piešķiršanu pēc Dziesmu un deju svētkiem. Puses vienojās pēc laika atgriezties pie sarunu galda.
Desmit studiju programmas, kuras Latvijā iesaka darba devēji  (60)
16.jūnijs 2014 17:26
Pirmdien, 16.jūnijā, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar karjeras un izglītības portālu Prakse.lv iepazīstinājusi ar Latvijas darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topu, kas jau trešo gadu sniedz jauniešiem ieskatu pieprasītākajās profesijās un izglītības iestādēs, kur tās būtu vislabāk apgūt.
Arī šogad 'Ilgtspējas indeksā' augstāko novērtējumu iegūst 'Aldaris' un 'Latvenergo'  (1)
06.jūnijs 2014 14:18
Jau otro gadu pēc kārtas augstākos rezultātus "Ilgtspējas indeksā" sasniedza AS " Aldaris " un AS " Latvenergo ", informēja Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtā.
EP deputātu uzdevums ir veicināt konkurētspēju un nodarbinātību, atgādina darba devēji  (6)
13.maijs 2014 12:18
Nākamajiem Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem galvenais uzdevums ir veicināt Latvijas un Eiropas Savienības (ES) konkurētspēju un augsti apmaksātu darba vietu radīšanu, uzskata Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK).
Nevar pieļaut Ukrainas maksātnespējas iestāšanos, uzsver LDDK  (10)
10.marts 2014 21:08
Eiropas uzņēmēji ir vienoti savā nostājā attiecībā uz notikumiem Ukrainā - nevar pieļaut Ukrainas maksātnespējas iestāšanos un konflikta tālāku eskalāciju, informēja Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK).
Bērns darbavietā – izņēmums vai ikdiena?  (11)
28.janvāris 2014 09:02
Kaut reizi dzīvē ikvienā ģimenē radies jautājums - kur likt bērnu, ja pašiem jādodas uz darbu? Ņemt līdzi, riskējot krist uz nerviem kolēģiem un izaicināt priekšnieku, vai meklēt alternatīvu? Cik darba devēji šobrīd ir pretimnākoši ģimenēm ar bērniem.
Valdības deklarācija ir vispārīga un neatspoguļo šā gada prioritātes, uzskata darba devēji  (21)
22.janvāris 2014 18:13
Kopumā jaunās premjerministres Laimdotas Straujumas (V) valdības deklarācija ir vispārīga, tā skar visas iespējamās valdības darbības jomas, bet neatspoguļo prioritātes 2014.gadam, biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone .