L'Oreal

L'Oreal

L'Oreal ir viena no pasaules lielākajām kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļu ražotājkompānijām. Uzņēmums dibināts 1909. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Francijā. L'Oreal par reklāmas sejām ir piesaistījis daudzas pasaulslavenas personības.

'Miss Fitness Model 2015' dalībnieces pozē vakartērpos un demonstrē sasniegtos rezultātus  (1)
23.oktobris 2015 21:05
Latvijas bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas (IFBB Latvija) rīkotā bikini fitnesa projekta "Miss Fitness Model 2015" fināla priekšvakarā tā dalībnieces piedalījušās vakarkleitu kolekcijas fotosesijā sadarbībā ar zīmolu "Glam Collection", informē projekta organizatore Kristīne Vederņikova.
Foto: Zināmas bikini fitnesa projekta 'Miss Fitness Model 2015' dalībnieces  (4)
22.septembris 2015 10:00
Augusta izskaņā iesākās ikgadējais rudens, nu jau sestais pēc kārtas, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla My Fitness Latvija organizētais projekts bikini fitnesa sporta veidā " Miss Fitness Model 2015", informē tā pārstāvji.
Slavenības ar izcilu izglītību, bet seju, kas par to neliecina  (5)
02.septembris 2015 14:22
Par tiem, kas darbojas radošajās šovbiznesa profesijās un pelna miljonus, pieņemts domāt, ka visu izšķīris izskats un sekss, bet ar prāta spējām tam ir maz sakara. Tomēr ir aktieri, mūziķi un sportisti, pēc kuru sejām jūs nekad neiedomātos, ka viņi ir krietni vien izglītotāki par jums.
Noderīgi paņēmieni kuplāku matu iegūšanai un to apjoma palielināšanai
21.augusts 2015 11:27
Ikdienā ieveidojot matus , viens no sieviešu biežākajiem mērķiem ir to apjoma palielināšana, iegūstot kuplāku matu efektu. Ja arī tevi apbēdina nepietiekams matu biezums, iepazīsties ar noderīgiem ieteikumiem, kā tos padarīt vizuāli biezākus, kuplākus un apjomīgākus. Padomus piedāvā žurnāls " Glamour ".
No 'misenes' par slavenu aktrisi: 12 klasiski piemēri
13.augusts 2015 15:22
Sievietes, kuras piedalās skaistumkonkursos, bieži vien kļūst par modelēm, bet, lai kļūtu par slavenu aktrisi, acīmredzot ir nepieciešamas arī citas īpašības. Tomēr šādi piemēri ir, un Skats.lv apkopojis 12 gadījumus, kad "misenes" kļuvušas par kinozvaigznēm.
Saruna ar zinātnieci Dagniju Loču: Sievietēm ir citas prioritātes, tāpēc Nobela prēmiju vairāk ir vīriešiem  (3)
18.jūnijs 2015 08:16
Zinātniece Dagnija Loča (attēlā pirmā no labās puses) ir viena "L'Oreal" Latvijas stipendijas "Sievietēm zinātnē" saņēmēja, kas 2012. gadā viņai tika piešķirta ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu.Savu karjeru zinātnē Dagnija sāka kā laborante, mazgājot traukus, bet pašlaik viņas zinātniskās izpētes objekts ir mākslīgais kaulu materiāls, ko, iespējams, kādu dienu plaši izmantos medicīnā. Tā kā Dagnija ikdienā daudz strādā ar studentiem, viņai ir savs skatījums par to, kā mūsdienu Latvijā gūt panākumus zinātnē.
Karš pret vēzi. Saruna ar jauno un talantīgo zinātnieci Andu Hūnu, kas šogad saņēmusi stipendiju 'Sievietes zinātnē'  (5)
17.jūnijs 2015 11:12
28 gadus vecā Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes doktorantūras studente Anda Hūna strādā Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra Vēža Šūnu bioloģijas laboratorijā. Šogad Anda saņēmusi "L`Oréal Latvija" stipendiju " Sievietēm zinātnē ", lai padziļināti pētītu, kā pēc ārstēšanas neļaut ļaundabīgiem audzējiem atkal atjaunoties.
'Forbes' saraksts: Džobsa sieva un BMW 'mantinieces' - desmit pasaules turīgākās lēdijas  (19)
13.jūnijs 2015 08:18
Mūžībā aizgājušā "Apple" dibinātāja Stīva Džobsa sieva Lorēna, Valtonu dinastija un Vācijas autorūpniecības giganta BMW akciju līdzīpašnieces ir tikai daži piemēri no to dāmu vārdiem, kas atrodami ietekmīgā biznesa žurnāla "Forbes" bagātāko sieviešu sarakstā.
'L'Oreal Baltic' pērn apgrozījis 41,5 miljonus eiro  (1)
11.jūnijs 2015 13:37
Kosmētikas tirgotāja SIA " L'Oreal Baltic" apgrozījums pērn bija 41,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Populāra kļuvusi Andželīnas Džolijas līdziniece  (8)
22.maijs 2015 12:35
Šonedēļ pastiprinātu ārvalstu mediju ievērību izpelnījusies argentīniešu izcelsmes modele Viktorija Furnari (attēlā), kuras sejas vaibstos un auguma aprisēs saskatāmas zināmas līdzības ar slaveno aktrisi Andželīnu Džoliju.
Daži saules aizsargkrēmi nenodrošina nepieciešamo aizsardzību ādai
19.maijs 2015 21:10
Saules aizsargkrēmiem uz iepakojuma ir norādīts atšķirīgs SPF jeb saules aizsardzības līmenis, taču, kā noskaidrots jaunākajā pētījumā, ko veica žurnāls Consumer Reports , ne vienmēr šis rādītājs ir patiess un nodrošina minēto aizsardzību pret saules stariem.
Video: 'L'Oreal' ar 3D printeri ražos cilvēku ādu kosmētikas izmēģinājumiem  (2)
19.maijs 2015 14:38
Francijas korporācija "L'Oreal Group" vienojusies ar kompāniju "Organovo", kas specializējas biomateriālu 3D printēšanā, par ekskluzīvas tehnoloģijas izmantošanu cilvēka ādas printēšanā.
L'Oréal stipendiātes pētīs, kā efektīvāk cīnīties pret vēzi un kā padarīt atjaunojamās enerģijas avotus plašāk pieejamus
15.maijs 2015 15:47
Laura Beķere, Anda Hūna un Irēna Mihailova ir sievietes zinātnieces, kurām šogad piešķirtas 6000 eiro vērtās L΄Oréal Latvijas stipendijas "Sievietēm zinātnē". Viņas meklēs atbildes uz dzīvības zinātnēs un materiālzinātnēs būtiskiem jautājumiem – kā efektīvāk cīnīties pret ļaundabīgajiem audzējiem un kā padarīt atjaunojamās enerģijas avotus plašāk pieejamus.
Foto: Kā, tuvojoties projekta noslēgumam, progresējušas 'Miss Bikini Fitness' dalībnieces  (2)
22.aprīlis 2015 10:16
Pēdējo trīs nedēļu aktivitātes IFBB Latvija projekta " Miss Bikini Fitness 2015" ietvaros aizritējušas vienā elpas vilcienā. Tā dalībnieces cītīgi trenējas "My Fitness " sporta klubos, palielinot slodzi ikdienas kardio treniņos, rūpīgāk pārskatot savu ēdienkarti, kā arī apgūstot tik ļoti nepieciešamās skatuves defilē iemaņas fināla iznācienam, kas gaidāms jau 3.maijā, informē projekta organizatori.
Foto: 'Miss Bikini Fitness' dalībnieces piedzīvojušas krasas stila pārvērtības
03.aprīlis 2015 11:57
Otrdien, 28. martā, projekta "Miss Bikini Fitness 2015" pavasara sezonas ietvaros norisinājās īpašs skaistumkopšanas seminārs, kurā projekta dalībnieces tika iepazīstinātas ar jaunākajām modes un stila tendencēm matu kopšanā, kā arī četras drosmīgākās projekta dalībnieces ļāvās stila pārvērtībām, pieredzējušiem friziermākslas meistariem uzlabojot meiteņu izskatu, informē projekta "Miss Bikini Fitness 2015" organizatore Kristīne Vederņikova un zīmola "L'Oreal Professional" pārstāvji Latvijā.
Mila Jovoviča laidusi pasaulē meitu Dašielu
02.aprīlis 2015 13:20
Ukrainā dzimusī aktrise Mila Jovoviča (attēlā) trešdien Losandželosā laidusi pasaulē otro meitu Dašielu Edonu.
Foto: 'Miss Bikini Fitness' dalībnieču progress un pirmajās nedēļās gūtā pieredze
11.marts 2015 10:07
Pirms divām nedēļām aizsāktais Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla "My Fitness " organizētais projekts " Miss Bikini Fitness 2015" rit pilnā sparā, un šai sakarā piedāvājam iepazīties ar projekta dalībnieču panākumiem un pirmo progresu, kas panākts, cītīgi sekojot sastādītajam uztura un treniņu plānam.
Foto: Atklāta 'Miss Bikini Fitness 2015' jaunā sezona - zināmas projekta dalībnieces un programma  (70)
26.februāris 2015 13:11
Aizvadītajā nedēļas nogalē atklāts jau piektais Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla "MyFitness Latvia" organizētais projekts "Miss Bikini Fitness 2015", kurā šī gada pavasara sezonā piedalās līdz šim lielākais projekta dalībnieču skaits – 33 sievietes, informē projekta organizatore Kristīne Vederņikova.
Konkursā aicina atsaukties sievietes - zinātnieces 6000 eiro vērtas stipendijas ieguvei  (4)
27.janvāris 2015 16:11
Līdz 5.martam Latvijas zinātnieces ir aicinātas pieteikties 2015.gada konkursam par 6000 eiro vērto L`ORÉAL Latvijas stipendiju "Sievietēm zinātnē" ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu.
Sarkanā lūpukrāsa, kas vienmēr ir modē
30.oktobris 2014 08:47
Kas kopīgs Merilinai Monro, Madonnai, Odrijai Hepbernai un Elizabetei Teilorei? Viņas visas ir zināmas kā sarkanās lūpukrāsas dīvas. L'Oréal Paris ir pasludinājis mūsdienu jaunās sarkanās lūpukrāsas dievietes - Eva Longorija, Bleika Laivlija, Dženifera Lopesa un Doucena Krousa, radot tieši viņām atbilstošas lūpukrāsas "Pure Reds" ar unikāli pieskaņotu sarkano toni.
Noderīgas skaistumkopšanas un veselības aplikācijas ikvienai sievietei  (1)
24.oktobris 2014 15:58
Nav noslēpums, ka lielākā daļa sieviešu mūsdienās iet vienā solī ar laiku un interesējas par jaunumiem, kas parādās interneta plašumos. Šai sakarā portāls Intensa.Pro piedāvā noderīgas aplikācijas, kas atvieglos arī tavu ikdienu.
'Prodigy' - apbrīnojami dabiska izskata matu krāsa
24.septembris 2014 09:05
Vēlies iegūt apbrīnojami dabiska izskata matu krāsu, kas mirdz miljoniem izsmalcinātās nokrāsās? L’Oréal ir radījis revolucionāru produktu - matu krāsu Prodigy . Uzzini, ko par to saka sievietes, kas jau ir atklājušas Prodigy noslēpumu. Arī Tev ir iespēja izteikt savu viedokli par jauno matu krāsu - dodies uz uz L'Oréal mājaslapu un veic ierakstu.
Foto: 'Miss Bikini Fitness' dalībnieces gatavojas projekta fināla iznācienam
10.septembris 2014 10:18
2014. gada 20.jūlijā aizsākās Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla City Fitness organizētais, nu jau tradicionāli otrais - rudens sezonas projekts "Miss Bikini Fitness Latvija 2014".
Aprēķināts, cik gadā nopelna pasaulē skaistākās sievietes  (18)
19.augusts 2014 13:42
Prestižais žurnāls Forbes publicējis ikgadējo labāk pelnošo modeļu sarakstu, kurā pirmo vietu jau astoto gadu pēc kārtas saglabājusi brazīliešu daiļava Žizele Bundhena (attēlā).
Kosmētikas tirgotājs 'L'Oreal Baltic' pērn audzējis peļņu  (1)
01.augusts 2014 08:30
Kosmētikas tirgotāja SIA "L'Oreal Baltic" apgrozījums pērn bija 39,38 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Foto: Jūrmalā notikusi krāšņa modes skate  (16)
23.jūlijs 2014 16:39
Pirmdien, 21. jūlijā, viesnīcā Baltic Beach Hotel pulcējās kūrorta modes cienītāji, lai novērtētu modes zīmolu Robert Kalinkin, LILY by Lilija Larionova, Legani MS, Ivo Nikkolo, Anna Led, PM Looks jaunākās kolekcijas un jaunumus, ko piedāvā Frey Wille, Toskana, Podium, Kabuki un Love Story . DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99" LatentStyleCount="267"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtitle"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Strong"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Emphasis"> UnhideWhenUsed="false" Name="Table Grid"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="No Spacing"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light List"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragraph"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Quote"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Quote"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 1"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 2"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 3"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 4"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 5"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 6"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Emphasis"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Reference"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Reference"> UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Book Title"> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}
Atrasta Pasaules kausa seksīgākā futbola fane  (87)
15.jūlijs 2014 10:02
Šis pasaules čempionāts futbolā bija ievērojams arī ar to, ka fotogrāfi un operatori izmantoja katru izdevību, lai "noķertu" tribīnēs līksmojošās pašas seksīgākās futbola fanes.
Tauriņa spārnu pieskāriens Tavām skropstām
15.jūlijs 2014 09:25
Vasarā taureņi lido no zieda uz ziedu, mīlestības skartajiem taureņi lidinās arī vēderā un tagad taureņi ir nolaidušies arī uz Tavām skropstām.
'Veiksmīgā' beļģu futbola fane sociālajā tīklā ievietotas bildes dēļ zaudē modeles karjeru  (50)
12.jūlijs 2014 23:45
Simpātiskā Beļģijas futbola izlases fane, kura pēkšņi kļuva slavena internetā un kurai Francijas kompānija 'L'Oreal' piedāvāja strādāt par modeli, topošo karjeru zaudējusi sociālajā tīklā "Facebook" ievietotas fotogrāfijas un komentāru dēļ.