L'Oreal

L'Oreal

L'Oreal ir viena no pasaules lielākajām kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļu ražotājkompānijām. Uzņēmums dibināts 1909. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Francijā. L'Oreal par reklāmas sejām ir piesaistījis daudzas pasaulslavenas personības.

Populārākie raksti
Eiropas 10 turīgākie cilvēki un ģimenes  (27)
10.decembris 2016 08:02
Politiskā stabilitāte ir viens no stūrakmeņiem turīgo cilvēku sirdsmieram. Portāls "Business Insider" apkopojis datus par 10 bagātākajiem Eiropā dzimušajiem vai tajā dzīvojošajiem cilvēkiem un viņu ģimenēm, prognozējot, ka " Brexit " un populisma uzplaukums daudzviet Eiropā šo sarakstu nākamgad, iespējams, krasi pārvērtīs.
'Briesmīgi' skaistas: 10 zvaigznes, kas kļuvušas populāras neparastās ārienes dēļ
01.augusts 2016 22:08
Ne tikai skaistie un izskatīgie var kļūt par veiksminiekiem, kas spēj iekarot pasaules slavas virsotnes. Bieži vien tieši atšķirīgie – ar dažādām vizuālām īpatnībām un pat defektiem – ir daudz pieprasītāki šovbiznesa pārstāvji. Šāda tendence – izvēlēties neparastus modeļus – piemīt slaveniem dizaineriem, kas vēlas, lai viņu zīmolu pārstāv "seja", kas atšķiras un kuru visi atceras.
Владельцы заводов, газет, пароходов. На чем сделали миллиарды 10 самых богатых семей из Европы
13.decembris 2016 07:47
Политическая стабильность является одним из краеугольных камней для душевного спокойствия зажиточных людей. Портал Business Insider составил топ-10 самых богатых на сегодня бизнесменов и их семей, которые родились или проживают в Европе.