L'Oreal

L'Oreal

L'Oreal ir viena no pasaules lielākajām kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļu ražotājkompānijām. Uzņēmums dibināts 1909. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Francijā. L'Oreal par reklāmas sejām ir piesaistījis daudzas pasaulslavenas personības.

Stipendijas 'Sievietēm zinātnē' pasniedz ķīmiķei un materiālzinātņu un dabaszinātņu pētniecēm  (16)
18.maijs 2016 19:18
Trešdien 6000 eiro vērtās "L'Oréal" stipendijas " Sievietēm zinātnē " tika piešķirtas trim sievietēm zinātnē - inženierzinātņu doktorei materiālzinātnēs Kristīnei Šalmai-Ancānei, inženierzinātņu maģistrei ķīmijas tehnoloģijā Jevgeņijai Lugiņinai un dabaszinātņu maģistrei bioloģijā Ilzei Dimantai.
Vienīgā Rietumu kosmētikas firma padomju tirgū un 'glokālie' izaicinājumi Indijā  (12)
18.maijs 2016 00:06
Bijušais franču kosmētikas kompānijas "L'Oreal" augsta līmeņa vadītājs Robērs Salmons ir pārliecināts, ka panākumus biznesā var nodrošināt tikai atšķirīga domāšana, kas atļauj saskatīt iespējas vietās, kur ierastais domāšanas veids redz tikai un vienīgi neskaitāmas, grūti atrisināmas problēmas.
Pirmo reizi Baltijā 'Virtuālās Karjeras dienas 2016' ikvienam, kam svarīga karjera
21.aprīlis 2016 13:22
Šogad pirmo reizi vienlaicīgi visās Baltijas valstīs nedēļas garumā, no 20. līdz 27. aprīlim, norisināsies "Virtuālās Karjeras dienas 2016". Tas ir moderns un mūsdienīgs pasākums interneta vidē, kura mērķis ir piedāvāt ikvienam, kam ir svarīga sava karjera, vienuviet iepazīties ar darba devēja kultūru, vidi, darbinieku veiksmes stāstiem, foto un video galerijām, aktuālajām vakancēm, kā arī tiešsaistē sarunāties ar potenciālajiem darba devējiem, apmeklējot interneta vietni www.Karjerasdienas.lv
Foto: Kā trīs nedēļās progresējušas bikini fitnesa konkursa dalībnieces  (3)
15.marts 2016 11:47
Pirmās trīs nedēļas Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu "MyFitness" organizētajā "Fit Model Latvija 2016" projektā ir pagājušas aktīvi. Projekta dalībnieces uzsākušas treniņus pie individuālajiem treneriem, kā arī piedalījušās seminārā un iepazīstinātas ar veselīga uztura pamatprincipiem, informē projekta organizatori.
Noskaidroti gada labākie kosmētikas produkti ķermeņa kopšanai, ādai un matiem  (1)
26.februāris 2016 10:08
Šī nedēļa Latvijas skaistuma pasaulē atzīmējama kā diezgan nozīmīga. Ne velti, jo 25. februārī norisinājās dubultsvētki – žurnāla "Pastaiga" 200. numura atzīmēšanas svētki, kā arī desmitais Latvijas kosmētikas topa apbalvošanas pasākums. Tajā iekļuvuši 66 izcilākie šī gada skaistumkopšanas produkti, kas pārstāv desmit dažādas kategorijas.
'Fit Model Latvija 2016' jaunākā sezona ir sākusies – izvēlēta 21 dalībniece  (7)
25.februāris 2016 06:48
Aizvadītās nedēļas nogalē iesākās ikgadējais, septītais pēc kārtas, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu "My Fitness Latvija" organizētais fitnesa projekts "Fit Model Latvija". 2016. gada projekts ir īpaši nozīmīgs ar to, ka pirmo reizi arī Lietuva un Igaunija ir pievienojusies Latvijai un uzsākusi projektus, lai kopējā gala fināla pasākumā, kas notiks Rīgā, nominētu labāko "Baltic Fit Model 2016" dalībnieci starp trijām Baltijas valstīm.
Foto: Daiļā Saša, kuras dēļ jūk prātā internets  (13)
17.februāris 2016 10:39
Mūsdienās jebkurai meitenei ar smuku, piemīlīgu sejiņu un talantu veidot jaukas bildītes ir iespējams kļūt par Instagram modeli. Šī profesija pamazām iesakņojas sabiedrībā, un arvien vairāk daiļavu savu karjeru kaldina sociālajos tīklos.
'Miss Fitness Model 2015' dalībnieces pozē vakartērpos un demonstrē sasniegtos rezultātus  (1)
23.oktobris 2015 21:05
Latvijas bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas (IFBB Latvija) rīkotā bikini fitnesa projekta "Miss Fitness Model 2015" fināla priekšvakarā tā dalībnieces piedalījušās vakarkleitu kolekcijas fotosesijā sadarbībā ar zīmolu "Glam Collection", informē projekta organizatore Kristīne Vederņikova.
Foto: Zināmas bikini fitnesa projekta 'Miss Fitness Model 2015' dalībnieces  (4)
22.septembris 2015 10:00
Augusta izskaņā iesākās ikgadējais rudens, nu jau sestais pēc kārtas, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla My Fitness Latvija organizētais projekts bikini fitnesa sporta veidā " Miss Fitness Model 2015", informē tā pārstāvji.
Slavenības ar izcilu izglītību, bet seju, kas par to neliecina  (5)
02.septembris 2015 14:22
Par tiem, kas darbojas radošajās šovbiznesa profesijās un pelna miljonus, pieņemts domāt, ka visu izšķīris izskats un sekss, bet ar prāta spējām tam ir maz sakara. Tomēr ir aktieri, mūziķi un sportisti, pēc kuru sejām jūs nekad neiedomātos, ka viņi ir krietni vien izglītotāki par jums.
Noderīgi paņēmieni kuplāku matu iegūšanai un to apjoma palielināšanai
21.augusts 2015 11:27
Ikdienā ieveidojot matus , viens no sieviešu biežākajiem mērķiem ir to apjoma palielināšana, iegūstot kuplāku matu efektu. Ja arī tevi apbēdina nepietiekams matu biezums, iepazīsties ar noderīgiem ieteikumiem, kā tos padarīt vizuāli biezākus, kuplākus un apjomīgākus. Padomus piedāvā žurnāls " Glamour ".
No 'misenes' par slavenu aktrisi: 12 klasiski piemēri
13.augusts 2015 15:22
Sievietes, kuras piedalās skaistumkonkursos, bieži vien kļūst par modelēm, bet, lai kļūtu par slavenu aktrisi, acīmredzot ir nepieciešamas arī citas īpašības. Tomēr šādi piemēri ir, un Skats.lv apkopojis 12 gadījumus, kad "misenes" kļuvušas par kinozvaigznēm.
Saruna ar zinātnieci Dagniju Loču: Sievietēm ir citas prioritātes, tāpēc Nobela prēmiju vairāk ir vīriešiem  (3)
18.jūnijs 2015 08:16
Zinātniece Dagnija Loča (attēlā pirmā no labās puses) ir viena "L'Oreal" Latvijas stipendijas "Sievietēm zinātnē" saņēmēja, kas 2012. gadā viņai tika piešķirta ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu.Savu karjeru zinātnē Dagnija sāka kā laborante, mazgājot traukus, bet pašlaik viņas zinātniskās izpētes objekts ir mākslīgais kaulu materiāls, ko, iespējams, kādu dienu plaši izmantos medicīnā. Tā kā Dagnija ikdienā daudz strādā ar studentiem, viņai ir savs skatījums par to, kā mūsdienu Latvijā gūt panākumus zinātnē.
Karš pret vēzi. Saruna ar jauno un talantīgo zinātnieci Andu Hūnu, kas šogad saņēmusi stipendiju 'Sievietes zinātnē'  (5)
17.jūnijs 2015 11:12
28 gadus vecā Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes doktorantūras studente Anda Hūna strādā Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra Vēža Šūnu bioloģijas laboratorijā. Šogad Anda saņēmusi "L`Oréal Latvija" stipendiju " Sievietēm zinātnē ", lai padziļināti pētītu, kā pēc ārstēšanas neļaut ļaundabīgiem audzējiem atkal atjaunoties.
'Forbes' saraksts: Džobsa sieva un BMW 'mantinieces' - desmit pasaules turīgākās lēdijas  (19)
13.jūnijs 2015 08:18
Mūžībā aizgājušā "Apple" dibinātāja Stīva Džobsa sieva Lorēna, Valtonu dinastija un Vācijas autorūpniecības giganta BMW akciju līdzīpašnieces ir tikai daži piemēri no to dāmu vārdiem, kas atrodami ietekmīgā biznesa žurnāla "Forbes" bagātāko sieviešu sarakstā.
'L'Oreal Baltic' pērn apgrozījis 41,5 miljonus eiro  (1)
11.jūnijs 2015 13:37
Kosmētikas tirgotāja SIA " L'Oreal Baltic" apgrozījums pērn bija 41,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Populāra kļuvusi Andželīnas Džolijas līdziniece  (8)
22.maijs 2015 12:35
Šonedēļ pastiprinātu ārvalstu mediju ievērību izpelnījusies argentīniešu izcelsmes modele Viktorija Furnari (attēlā), kuras sejas vaibstos un auguma aprisēs saskatāmas zināmas līdzības ar slaveno aktrisi Andželīnu Džoliju.
Daži saules aizsargkrēmi nenodrošina nepieciešamo aizsardzību ādai
19.maijs 2015 21:10
Saules aizsargkrēmiem uz iepakojuma ir norādīts atšķirīgs SPF jeb saules aizsardzības līmenis, taču, kā noskaidrots jaunākajā pētījumā, ko veica žurnāls Consumer Reports , ne vienmēr šis rādītājs ir patiess un nodrošina minēto aizsardzību pret saules stariem.
Video: 'L'Oreal' ar 3D printeri ražos cilvēku ādu kosmētikas izmēģinājumiem  (2)
19.maijs 2015 14:38
Francijas korporācija "L'Oreal Group" vienojusies ar kompāniju "Organovo", kas specializējas biomateriālu 3D printēšanā, par ekskluzīvas tehnoloģijas izmantošanu cilvēka ādas printēšanā.
L'Oréal stipendiātes pētīs, kā efektīvāk cīnīties pret vēzi un kā padarīt atjaunojamās enerģijas avotus plašāk pieejamus
15.maijs 2015 15:47
Laura Beķere, Anda Hūna un Irēna Mihailova ir sievietes zinātnieces, kurām šogad piešķirtas 6000 eiro vērtās L΄Oréal Latvijas stipendijas "Sievietēm zinātnē". Viņas meklēs atbildes uz dzīvības zinātnēs un materiālzinātnēs būtiskiem jautājumiem – kā efektīvāk cīnīties pret ļaundabīgajiem audzējiem un kā padarīt atjaunojamās enerģijas avotus plašāk pieejamus.
Foto: Kā, tuvojoties projekta noslēgumam, progresējušas 'Miss Bikini Fitness' dalībnieces  (2)
22.aprīlis 2015 10:16
Pēdējo trīs nedēļu aktivitātes IFBB Latvija projekta " Miss Bikini Fitness 2015" ietvaros aizritējušas vienā elpas vilcienā. Tā dalībnieces cītīgi trenējas "My Fitness " sporta klubos, palielinot slodzi ikdienas kardio treniņos, rūpīgāk pārskatot savu ēdienkarti, kā arī apgūstot tik ļoti nepieciešamās skatuves defilē iemaņas fināla iznācienam, kas gaidāms jau 3.maijā, informē projekta organizatori.
Foto: 'Miss Bikini Fitness' dalībnieces piedzīvojušas krasas stila pārvērtības
03.aprīlis 2015 11:57
Otrdien, 28. martā, projekta "Miss Bikini Fitness 2015" pavasara sezonas ietvaros norisinājās īpašs skaistumkopšanas seminārs, kurā projekta dalībnieces tika iepazīstinātas ar jaunākajām modes un stila tendencēm matu kopšanā, kā arī četras drosmīgākās projekta dalībnieces ļāvās stila pārvērtībām, pieredzējušiem friziermākslas meistariem uzlabojot meiteņu izskatu, informē projekta "Miss Bikini Fitness 2015" organizatore Kristīne Vederņikova un zīmola "L'Oreal Professional" pārstāvji Latvijā.
Mila Jovoviča laidusi pasaulē meitu Dašielu
02.aprīlis 2015 13:20
Ukrainā dzimusī aktrise Mila Jovoviča (attēlā) trešdien Losandželosā laidusi pasaulē otro meitu Dašielu Edonu.
Foto: 'Miss Bikini Fitness' dalībnieču progress un pirmajās nedēļās gūtā pieredze
11.marts 2015 10:07
Pirms divām nedēļām aizsāktais Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla "My Fitness " organizētais projekts " Miss Bikini Fitness 2015" rit pilnā sparā, un šai sakarā piedāvājam iepazīties ar projekta dalībnieču panākumiem un pirmo progresu, kas panākts, cītīgi sekojot sastādītajam uztura un treniņu plānam.
Foto: Atklāta 'Miss Bikini Fitness 2015' jaunā sezona - zināmas projekta dalībnieces un programma  (5)
26.februāris 2015 13:11
Aizvadītajā nedēļas nogalē atklāts jau piektais Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla "MyFitness Latvia" organizētais projekts "Miss Bikini Fitness 2015", kurā šī gada pavasara sezonā piedalās līdz šim lielākais projekta dalībnieču skaits – 33 sievietes, informē projekta organizatore Kristīne Vederņikova.
Konkursā aicina atsaukties sievietes - zinātnieces 6000 eiro vērtas stipendijas ieguvei  (4)
27.janvāris 2015 16:11
Līdz 5.martam Latvijas zinātnieces ir aicinātas pieteikties 2015.gada konkursam par 6000 eiro vērto L`ORÉAL Latvijas stipendiju "Sievietēm zinātnē" ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu.
Sarkanā lūpukrāsa, kas vienmēr ir modē
30.oktobris 2014 08:47
Kas kopīgs Merilinai Monro, Madonnai, Odrijai Hepbernai un Elizabetei Teilorei? Viņas visas ir zināmas kā sarkanās lūpukrāsas dīvas. L'Oréal Paris ir pasludinājis mūsdienu jaunās sarkanās lūpukrāsas dievietes - Eva Longorija, Bleika Laivlija, Dženifera Lopesa un Doucena Krousa, radot tieši viņām atbilstošas lūpukrāsas "Pure Reds" ar unikāli pieskaņotu sarkano toni.
Noderīgas skaistumkopšanas un veselības aplikācijas ikvienai sievietei  (1)
24.oktobris 2014 15:58
Nav noslēpums, ka lielākā daļa sieviešu mūsdienās iet vienā solī ar laiku un interesējas par jaunumiem, kas parādās interneta plašumos. Šai sakarā portāls Intensa.Pro piedāvā noderīgas aplikācijas, kas atvieglos arī tavu ikdienu.
'Prodigy' - apbrīnojami dabiska izskata matu krāsa
24.septembris 2014 09:05
Vēlies iegūt apbrīnojami dabiska izskata matu krāsu, kas mirdz miljoniem izsmalcinātās nokrāsās? L’Oréal ir radījis revolucionāru produktu - matu krāsu Prodigy . Uzzini, ko par to saka sievietes, kas jau ir atklājušas Prodigy noslēpumu. Arī Tev ir iespēja izteikt savu viedokli par jauno matu krāsu - dodies uz uz L'Oréal mājaslapu un veic ierakstu.