Lūiss Hamiltons

Lūiss Hamiltons ir pazīstams britu autosportists, kurš kopš 2007. gada piedalās prestižajās Formula 1 autosacīkstēs. Jau pirmajā sezonā Hamiltons kļuva par vicečempionu, bet otrajā sezonā viņam izdevās izcīnīt čempiontitulu, kļūstot par pirmo melnādaino Formula 1 čempionu.

'Mercedes' F-1 komanda ļaus saviem pilotiem savstarpēji sacensties  (46)
08.aprīlis 2014 15:15
" Mercedes " komanda, kas šajā F-1 sezonā jau izcīnījusi divas dubultuzvaras, pagaidām negrasās saviem pilotiem piemērot nekādu komandas taktiku un ļaus viņiem savstarpēji sacensties.
Aizraujošā sacīkstē Bahreinā uzvar Hamiltons, uz pjedestāla arī Peress  (68)
06.aprīlis 2014 20:01
Ar otro " Mercedes " uzvaru pēc kārtas ir noslēdzies Bahreinas GP posms. Luiss Hamiltons aizraujošā cīņš pārspēja komandas biedru Niko Rosbergu, bet Serhio Peress atnesa "Force India" otro goda pjedestālu vēsturē.
Niko Rosbergs uzvar kvalifikācijā Bahreinā; Fetels paliek ārpus desmitnieka  (21)
05.aprīlis 2014 19:18
Ar pārliecinošu " Mercedes " pārsvaru noslēdzās arī Bahreinas GP kvalifikācija, kur pole izcīnīja Niko Rosbergs . Vācietim tā bija pirmā pole šajā sezonā un otrā pēc kārtas Bahreinas GP izcīņā.
'Mercedes' atkal ātrākie, Fetels izslīd no trases  (2)
05.aprīlis 2014 16:12
" Mercedes " pilotu sniegums neatstāja nekādas cerības konkurentiem arī trešajā treniņu sesijā - Luiss Hamiltons uzrādīja pārliecinoši labāko apļa laiku.
'Mercedes' pārliecinoši ātrākie arī pie mākslīgā apgaismojuma  (7)
04.aprīlis 2014 19:47
Arī otrajā treniņu sesijā Bahreinā pie mākslīgā apgaismojuma nepārspēti palika abi "Mercedes" piloti un atkal ātrāks bija Luiss Hamiltons.
Hamiltons un Rosbergs ātrākie pirmajā treniņā Bahreinā
04.aprīlis 2014 15:53
Ar abu " Mercedes " pilotu ātrākajiem apļa laikiem ir noslēgusies pirmā treniņu sesija pirms Bahreinas GP izcīņas.
Džensons Batons svin 250. 'Grand Prix' jubileju  (2)
04.aprīlis 2014 07:00
2009.gada F-1 pasaules čempions Džensona Batons šajā nedēļas nogalē Bahreinā piedalīsies savā 250. " Grand Prix " sacīkstē. Viņš būs tikai piektais pilots F-1 vēsturē, kurš sasniedzis šo iespaidīgo skaitli.
Raikonens savās Malaizijas nedienās vaino F-1 debitantu Magnusenu  (5)
31.marts 2014 14:31
" Ferrari " komandas pilots Kimi Raikonens uzskata, ka jaunais " McLaren " pilots Kevins Magnusens somam izbojāja visu Malaizijas " Grand Prix " sacīksti, ziņo ārzemju mediji.
31.marts 2014 12:43
Šāgada F-1 sezonas otrajā posmā Malaizijā uzvarēja Lūiss Hamiltons , bet " Mercedes " komanda tika pie pirmās dubultuvzvaras.
Luiss Hamiltons uzvar Malaizijā, Rosbergs otrais  (18)
30.marts 2014 13:07
Ar " Mercedes " dubultuzvaru ir noslēgusies Malaizijas " Grand Prix izcīņa, kurā savu pirmo panākumu sezonā izcīnīja Luiss Hamiltons. Trešais finišēja četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels no "Red Bull" komandas.
Hamiltons Malaizijas lietū izcīna 'pole position'  (16)
29.marts 2014 12:29
Lietus dēļ aizkavējās Malaizijas " Grand Prix " izcīņas kvalifikācijas braucieni, taču tas netraucēja otro "pole position" pēc kārtas izcīnīt " Mercedes " komandas pilotam Luisam Hamiltonam. Viņš un četrkārtējais F-1 čempions Sebastjans Fetels no "Red Bull" svētdien gaidāmo sezonas otro posmu sāks no pirmās rindas.
'Mercedes' piloti pārliecinoši ātrākie pirms kvalifikācijas
29.marts 2014 08:24
Ar pārliecinošu abu " Mercedes " pilotu pārsvaru ir noslēgušies pēdējie treniņbraucieni pirms Malaizijas GP kvalifikācijas.
Hamiltons ātrākais, 'Lotus' komandā turpinās problēmas  (2)
28.marts 2014 05:50
Ar Luisa Hamiltona ātrāko apļa laiku ir noslēgušies pirmie treniņi Sepangas trasē, kur šajā nedēļas nogalē risināsies Malaizijas GP izcīņa.
Austrālijā uzvar Rosbergs, uz pjedestāla arī Rikjardo un Magnusens  (23)
16.marts 2014 10:01
Ar Niko Rosberga uzvaru noslēdzies pirmais 2014.gada F-1 sezonas posms – Austrālijas GP izcīņa. Uz goda pjedestāla kāpa arī " Red Bull " pilots Daniels Rikjardo un " McLaren " debitants Kevins Magnusens.
Hamiltons uzvar kvalifikācijā, Rikjardo pirmajā rindā Austrālijā  (22)
15.marts 2014 09:22
Luiss Hamiltons izcinīja uzvaru pirmajā 2014.gada sezonas kvalifikācijā, kamēr vietējiem līdzjutējiem milzīgu prieku sagādāja Daniels Rikjardo, kurš ar "Red Bull" spēja kvalificēties pirmajā starta rindā.
Cilinskim vilka pase, tuvojas vētra, Krimas tatāru protesti  (50)
14.marts 2014 17:36
Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu piektdienas aktuālajos notikumos Latvijā un pasaulē
'Mercedes' ātrākie otrajā treniņā Austrālijā, Fetels veic 40 apļus  (1)
14.marts 2014 09:20
Otrajā treniņu sesijā Austrālijas GP izcīņā ātrākos apļa laikus uzrādīja abi "Mercedes" piloti Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs.
Alonso ātrākais pirmajā treniņā Austrālijā, pamatīgas problēmas 'Lotus' un Hamiltonam
14.marts 2014 05:24
Ar Fernando Alonso labāko apļa laiku ir noslēgusies pirmā treniņu sesija Austrālijā, kur šajā nedēļas nogalē sākas Formula 1 sezona.
11 komandas, 22 piloti, 19 'Grand Prix' posmi, divi tituli. Sākas 2014.gada F-1 sezona  (10)
13.marts 2014 18:00
Piektdien ar Austrālijas " Grand Prix " posma brīvajiem treniņiem oficiāli iesākas 2014.gada F-1 čempionāts, kas varētu nest daudz negaidītu pavērsienu.
28.janvāris 2014 22:54
" Mercedes " F-1 komanda nupat prezentēja savu šīssezonas bolīdu, bet tās pilots Lūiss Hamiltons vienu braucamo jau pamanījies sasist, avarējot pirmajā testu dienā Heresas trasē.
F-1 piloti izvēlējušies savus 'mūža numurus'  (15)
13.janvāris 2014 11:12
F-1 čempionāta dalībnieki ir izvēlējušies numurus, kādi uz viņu formulām atradīsies visu tālāko karjeras laiku šajā "karaliskajā" autosporta seriālā, informē FIA.
Dzimšanas dienas jubilāriem jāpiešķir 'pole position'. Nenopietni priekšlikumi F-1 noteikumu izmaiņām  (7)
12.decembris 2013 17:39
" Lotus " F-1 komanda allaž ir izcēlusies ar radošu un jautru pieeju pat visnopietnākajiem jautājumiem, un viņiem nekas nav pretī nedaudz uzjautrināties arī par tādu svarīgu lietu kā izmaiņas F-1 noteikumos.
Hamiltons: ceru, ka Rikjardo apdzīs Fetelu  (29)
06.decembris 2013 12:37
" Mercedes " F-1 komandas pilots Lūiss Hamiltons izteicis cerību, ka " Red Bull " jaunais pilots Daniels Rikjardo nākamsezon pārspēs Sebastjanu Fetelu.
Kurš ir labāks - Fetels vai Alonso? F-1 pilotu domās dalās  (47)
27.novembris 2013 15:08
Šāgada F-1 čempionāta dalībnieki aptaujā, kurš no līderiem ir labāks pilots - četrkārtējais pasaules čempions Sebastjans Fetels (" Red Bull ") vai Fernando Alonso (" Ferrari "), vairāk tomēr sliecas uz spāņu braucēja pusi.
Fetels izcīna devīto uzvaru pēc kārtas, Vēbers beidz karjeru ar 2.vietu  (31)
24.novembris 2013 19:56
Ar devīto Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās Brazīlijas "Grand Prix" izcīņa, kamēr Marks Vēbers savā pēdējā sacīkstē izcīnīja otro vietu. Trešais Interlagosā finišēja Fernando Alonso, kuram tas bija astotais goda pjedestāls Brazīlijā.
Fetels izcīna ‘pole’ arī Brazīlijā  (9)
23.novembris 2013 20:04
Ar Sebastjana Fetela uzvaru šodien Brazīlijā noslēdzās F1 sezonas pēdējā posma kvalifikācijas braucieni, kas notika lietus apstākļos. No pirmās rindas kopā ar “Red Bull” pilotu startēs Niko Rosbergs no “Mercedes”.
'Mercedes' piloti ātrākie slapjā trasē Interlagosā  (1)
22.novembris 2013 15:59
Ar Niko Rosberga ātrāko apļa laiku slapjā Interlagosas trasē ir noslēgusies pirmā treniņu sesija pirms Brazīlijas Grand Prix izcīņas.
Sebastjans Fetels ASV izcīna astoto uzvaru pēc kārtas  (34)
17.novembris 2013 22:59
Ar astoto Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās ASV GP izcīņa, kas bija pirmspēdējais čempionāta posms. Vācietis tādejādi pārspēja rekordu visvairāk vienā sezonā pēc kārtas izcīnīto uzvaru skaita ziņā. Otrais finišēja Romēns Grožāns, bet trešais palika Marks Vēbers.
Fetels apsteidz Vēberu ASV posma kvalifikācijā  (11)
16.novembris 2013 23:29
Nu jau četrkārtējais pasaules čempions vācietis Sebastjans Fetels no " Red Bull " komandas sestdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas ( F-1 ) pasaules čempionāta 18.posma ASV kvalifikācijā.