Madara Līduma

Madara Līduma ir latviešu biatloniste, kura pārstāv Latvijas izlasi kopš 2001. gada. Karjeras laikā piedalījusies vairākos pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs.

Juškānei 86.vieta Pasaules kausa biatlonā trešā posma sprinta sacensībās
14.decembris 2012 19:04
Latvijas biatloniste Žanna Juškāne piektdien ierindojās 86.vietā Slovēnijā notiekošā Pasaules kausa trešā posma 7,5 kilometru sprinta distancē.
Rastorgujevam lielisks ātrums un 37.vieta Pasaules kausa pirmā posma sprinta sacensībās  (8)
01.decembris 2012 17:49
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcēlās ar lielisku slēpošanas ātrumu, ieņemot 37.vietu Pasaules kausa izcīņas pirmā posma desmit kilometru sprinta sacensībās.
Biatloniste Juškāne pirmo reizi karjerā PK posmā iekļūst starp 60 labākajām  (3)
29.novembris 2012 23:03
Latvijas biatloniste Žanna Juškāne ceturtdien izcīnīja 56.vietu Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensībās 15 kilometru distancē sievietēm.
Latvijas biatlonisti neiekļūst starp 70 labākajiem PK sezonas pirmajās sacensībās  (4)
28.novembris 2012 22:34
Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā biatlonā trešdien 20 kilometru distancē vīriešiem Latvijas sportisti ierindojās vietās ārpus labāko septiņdesmitnieka.
Krievijas biatlonisti uzvar PK pirmā posma jauktajā stafetē  (6)
25.novembris 2012 20:47
Pasaules kausa izcīņas biatlonā jaunās sezonas pirmajās sacensībās svētdien uzvaru izcīnīja Krievijas jauktās stafetes komanda.
Biatlonistiem finansiālas problēmas sezonas sākumā; nav par ko atbraukt no nometnes  (16)
12.novembris 2012 10:12
Latvijas biatlona izlasei ir finansiālas problēmas un šobrīd esot iztērēta visa nauda, bet nākotne ir miglā tīta, intervijā laikrakstam "Diena" teicis Latvijas Biatlona federācijas prezidents Jānis Bērziņš .
Nākamajām PK sacensībām biatlonā sievietēm kvalificējusies tikai Baiba Bendika
20.decembris 2011 15:02
Gaidāmajām Pasaules kausa izcīņas sacensībām biatlonā sievietēm, kas ievadīs otro sezonas trimestri, no Latvijas pielaista tikai Baiba Bendika, atklāja Latvijas Biatlona federācijas (LBF) ģenerālsekretāre Anna Jermolajeva.
Latvijas sporta panākumi un dīvainības - 2011  (5)
14.decembris 2011 08:35
Latvijas sports, tāpat kā visus citus gadus, dzīvojis krāšņu dzīvi – bija gan vēsturiski panākumi, gan lielas vilšanās.
Latvijas biatlona stafetes komanda Pasaules kausa sacensībās apsteidz tikai Ķīnu un Lielbritāniju  (17)
11.decembris 2011 15:03
Latvijas vīriešu biatlona stafetes komanda svētdien Pasaules kausa izcīņas otrā posma sacensībās ieņēma 23.vietu, apsteidzot tikai konkurentus no Ķīnas un Lielbritānijas.
Bergerai pārliecinoša uzvara Pasaules kausa biatlonā pirmā posma iedzīšanas sacensībās
04.decembris 2011 20:40
Pasaules kausa izcīņas pirmais posms biatlonā svētdien noslēdzās ar pārliecinošu norvēģietes Tūras Bergeres uzvaru desmit kilometru iedzīšanas sacensībās.
Rastorgujevam 33.vieta Pasaules kausa pirmā posma iedzīšanas sacensībās  (4)
04.decembris 2011 15:05
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien izcīnīja 33.vietu Pasaules kausa izcīņas pirmā posma iedzīšanas sacensībās.
Latviju pirmajā Pasaules kausa posmā, iespējams, pārstāvēs seši biatlonisti  (4)
28.novembris 2011 10:23
Iespējams, jau pirmajā Pasaules kausa izcīņas, posmā, kas šonedēļ notiks Zviedrijā, Latviju pārstāvēs seši biatlonisti, vēsta laikraksts "Diena".
Rastorgujevam 38.vieta pirmajās IBU kausa sacensībās  (1)
26.novembris 2011 15:27
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja 38.vietu pirmā IBU kausa posma, kas risinās Zviedrijas pilsētā Estešundā, desmit kilometru sprinta sacensībās.
LBF prezidents Bērziņš: biatlonistiem jāpieņem noteikumi, kādus diktē ekonomiskā situācija  (8)
25.oktobris 2011 19:38
Latvijas Biatlona federācijas (LBF) prezidents Jānis Bērziņš atzīst, nav patīkami, ja finansiālo problēmu dēļ sportisti nolemj pārtraukt karjeru, taču uzskata, ka arī sportā ir jāpieņem noteikumi, kādus diktē ekonomiskā situācija valstī.
Latvijas sieviešu biatlona izlase paliek bez savas līderes Līdumas  (19)
25.oktobris 2011 09:11
Latvijas sieviešu biatlona komandas līdere Madara Līduma šajā sezonā sacensībās nepiedalīsies, otrdien vēsta izdevums "Sporta Avīze".
LOV ziemas sporta veidu sastāvā A grupā iekļauti 11 sportisti  (7)
15.aprīlis 2011 18:29
Piektdien, 15.aprīlī, Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce izvērtēja ziemas sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītājā sezonā un nosauca LOV "A", "B", "C" un "Soči 2014" sastāvus 2011./2012.gada sezonai. LOV "A" grupas sastāvā iekļauti 1 sportisti, kas pārstāv pieces sporta veidus.
Latvijas biatlonā nākamajā sezonā cer uz lielāku budžetu un sola īpaši pievērsties jaunatnei  (2)
29.marts 2011 18:40
Pagājušajā ziemā Latvijas biatlons ir veiksmīgi izdzīvojis, un sasniegtie rezultāti ļauj cerēt uz lielāku budžetu nākamajā sezonā, kurā īpaši tiks piedomāts par sporta veida attīstību jauniešiem, otrdien preses konferencē teica Latvijas Biatlona federācijas (LBF) prezidents Jānis Bērziņš.
Mekereinene izcīna uzvaru Pasaules kausa izcīņas biatlonā kopvērtējumā
20.marts 2011 19:00
Somijas biatloniste Kaisa Mekereinena svētdien Pasaules kausa izcīņas biatlonā noslēdzošajās sacensībās Norvēģijas pilsētā Holmenkollenē nodrošināja uzvaru kopvērtējumā, savā īpašumā iegūstot Lielo kristāla globusu.
Bricim 49.vieta Pasaules kausa pēdējā posma iedzīšanas sacensībās  (2)
19.marts 2011 19:46
Latvijas biatlonists Ilmārs Bricis sestdien ieņēma 49.vietu Pasaules kausa izcīņas pēdējā, devītā posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās vīriešiem.
Līdumai 33.vieta Pasaules kausa pēdējā posma iedzīšanas sacensībās  (1)
19.marts 2011 16:28
Latvijas biatloniste Madara Līduma sestdien ieņēma 33.vietu Pasaules kausa izcīņas pēdējā, devītā posma desmit kilometru iedzīšanas sacensībās sievietēm.
Līdumai 40.vieta Pasaules kausa pēdējā posmā sprintā  (5)
17.marts 2011 15:21
Latvijas biatloniste Madara Līduma ceturtdien Norvēģijā ieņēma 40.vietu Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā 7,5 kilometru sprintā.
Noinere uzvar pasaules čempionāta masu starta distancē  (2)
12.marts 2011 17:00
Pasaules čempionāta 12,5 kilometru distancē ar masu startu sievietēm sestdien uzvaru izcīnīja Vācijas biatloniste Magdalēna Noinere.
Zviedriete Ekholma kļūst par pasaules čempioni; Līdumu nepielaiž pie starta  (61)
09.marts 2011 16:13
Latvijas labākā biatloniste Madara Līduma trešdien Hantimansijskā, Krievijā, neatbilstoša ekipējuma dēļ netika pielaista pie starta pasaules čempionāta (PČ) 15 kilometru individuālajā distancē, kurā par uzvarētāju kļuva Helēna Ekholma no Zviedrijas.
Somu biatloniste Mekereinena triumfē PČ iedzīšanas sacensībās
06.marts 2011 17:12
Uzvaru pasaules čempionāta 10 kilometru iedzīšanas sacensībās svētdien izcīnīja Somijas biatloniste Kaisa Mekereinena.
Latvijas biatlonistēm neveiksmīgas sprinta sacensības pasaules čempionātā  (7)
05.marts 2011 16:48
Pasaules čempionātā sestdien Hantimansijskā neviena no Latvijas biatlonistēm nespēja iekļūt starp 60 labākajām, tādējādi nekvalificējoties iedzīšanas sacensībām.
Biatlonists Bē atnes Norvēģijai zeltu jauktajā stafetē; Latviju apdzen par apli  (36)
03.marts 2011 15:39
Par pasaules čempioniem biatlonā jauktajā stafetē ceturtdien kļuva Norvēģijas sportisti, kuriem zelta godalgas atnesa pēdējā posmā teicami startējušais Tarjejs Bē, bet Latvijas komanda tika apdzīta pa apli un palika bez rezultāta.
Bagāžas problēmu dēļ neatceļ jaukto stafeti pasaules čempionātā biatlonā
02.marts 2011 12:53
Lai gan vairākas komandas laikus nav saņēmušas savu bagāžu, pasaules biatlona čempionāta rīkotāji neplāno atcelt ceturtdien paredzēto jaukto stafeti, vēsta Krievijas masu mediji.
Laikraksts: Latvijas biatlonisti izlaidīs PK posmus Amerikā  (1)
25.janvāris 2011 11:55
Finansiālu apsvērumu dēļ Latvijas biatlonisti nebrauks uz nākamajiem diviem Pasaules kausa izcīņas posmiem, kas notiks februārī Amerikā, vēsta laikraksts "Diena".
Vācijas biatlonistiem uzvara Pasaules kausa posma stafetes sacensībās  (2)
23.janvāris 2011 19:10
Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā biatlonā, kas risinājās Itālijas pilsētā Antholcā, svētdien 4x7,5 kilometru stafetē vīriešiem uzvarēja Vācijas kvartets.