Madona

Populārākie raksti
Toreiz un tagad: cik ļoti gadu desmitu gaitā izmainījusies Latvijas ainava  (16)
16.maijs 2017 06:48
Mūsdienās nereti ir interesanti aizceļot pagātnē un ielūkoties Latvijas ainavā, kāda tā bija pirms aptuveni 80 gadiem – mūsu vecvecāku un vecvecvecāku laikā. Fotogrāfiju kolekciju, kur krātas tieši šādas ainavas, kopš 20. gadsimta 90.gadiem veido fotogrāfs un novadpētnieks Māris Locs, neatlaidīgi meklējot senajās atklātnēs redzamās vietas to pašu skatu punktu, diennakts laiku un gaismas virzienu. Par godu Latvijas simtgadei Pasaules dabas fonds projektā "Latvijas ainavas" ikvienu aicina iesūtīt arī senas fotogrāfijas no sava arhīva un to, kā tajās redzamās vietas izskatās tagad, lai izveidotu interesantu un realitāti atspoguļojošu kolekciju par mūsu Latviju.
Avārijā Madonas novadā bojā gājušas divas sievietes  (214)
14.janvāris 2017 17:53
Sestdienas rītā ceļu satiksmes negadījumā Madonas novadā bojā gājušas divas sievietes. Valsts policija (VP) pieļauj, ka avārijā vainojamas riepas ar nepietiekamu protektora dziļumu.
Ilgākie novadu vadītāji: daži ies pensijā, citi kandidēs atkārtoti  (63)
22.aprīlis 2017 00:10
Nemainīgi, vairākus gadu desmitus tiek vadītas ne tikai dažas lielās pilsētas, bet arī daudzas mazās pašvaldības. Portāls "Delfi" jau vēstīja par vietvalžiem - ilgdzīvotājiem Latvijas lielākajās pilsētas. Šoreiz aicinām ielūkoties, kāda situācija ir novados, kur dažs pašvaldības vadītājs bijis nemainīgs jau no astoņdesmitajiem gadiem.