Madonas novada pašvaldība

Populārākie raksti
Ilgākie novadu vadītāji: daži ies pensijā, citi kandidēs atkārtoti  (63)
22.aprīlis 2017 00:10
Nemainīgi, vairākus gadu desmitus tiek vadītas ne tikai dažas lielās pilsētas, bet arī daudzas mazās pašvaldības. Portāls "Delfi" jau vēstīja par vietvalžiem - ilgdzīvotājiem Latvijas lielākajās pilsētas. Šoreiz aicinām ielūkoties, kāda situācija ir novados, kur dažs pašvaldības vadītājs bijis nemainīgs jau no astoņdesmitajiem gadiem.
Privātīpašums vai tūrisma centri – kam pieder Latvijas augstākie pauguri  (41)
16.septembris 2016 00:07
Aizvadīto nedēļu laikā sabiedrībā daudzkārt locīts Gaiziņkalna nosaukums – īpašniece to vēlējusies dāvināt valstij, taču teritorija izrādījusies par mazu, lai to atdalītu no viņas kopējā īpašuma. Lai gan ap kalnu vijas neskaidrības mākonis, to apsaimnieko vietējā pašvaldība. Kā noskaidroja portāls "Delfi", daļa Latvijas augstāko pauguru ir privātīpašumi, taču ne visos izveidota tūrisma infrastruktūra – dažs atrodams vien zinātājam.
Gatavojas Gaiziņa sadalīšanai: cik maksā kalna virsotne?  (78)
18.oktobris 2016 00:14
Juridiskās procedūras Gaiziņkalna virsotnes atdalīšanai no kopējā Ineses Apeles īpašuma, lai kalna galotni varētu dāvināt valstij, paredzēts sākt jau tuvākajā laikā – pēc tam, kad būs notikusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ( VARAM ) pārstāvju un Apeles advokāta tikšanās, portālam "Delfi" pastāstīja VARAM.