Madonna

Madonna

Madonna (īstajā vārdā Madonna Luīze Čikone) ir pasaulslavena ASV mūziķe. Māksliniece pazīstama ar atklātiem un pārdrošiem dziesmu videoklipiem un koncertiem, kuros tiek aizskartas tēmas kā, piemēram, sekss un reliģija. Karjeras laikā izdevusi vairākus albumus, kā arī saņēmusi neskaitāmus apbalvojumus. Tiek uzskatīta par popmūzikas dīvu un modes ikonu. Madonna aktīvi iesaistās dažādās labdarības akcijās. Viņa ir viena no visu laiku veiksmīgākajām solo dziedātājām.

Populārākie raksti
Skaistas, talantīgas un apbrīnotas: slavenu vecāku žilbinošās atvases  (17)
01.jūnijs 2016 09:48
Ieņemt un radīt bērnus nav nemaz tik sarežģīti. Daudz grūtāk ir par dēliem un meitām pienācīgi rūpēties, sniegt tiem visu nepieciešamo un audzināt par labiem, saprātīgiem cilvēciņiem.
No Brežņeva līdz Britnijai: 10 slaveni skūpsti  (52)
28.aprīlis 2013 02:24
Lai gan tā ir ārkārtīgi īpatnēja nodarbe, skūpstīties patīk visiem. Saskaņā ar statistiku cilvēks aptuveni divas nedēļas no mūža pavada, saskāries ar cita cilvēka lūpām. Mīlnieki skūpsta viens otru, sportisti skūpsta kausus un medaļas, mūķenes skūpsta krustus, pat bezzobainie kaut kā pamanās tikt galā.
15 neparasti stāsti un fakti par mātēm  (19)
12.maijs 2013 00:02
DELFI Izklaide , atzīmējot Mātes dienu, piedāvā 15 interesantus, savādus un pat nedaudz baisus stāstus par sievietēm (un ne tikai), kas laidušas pasaulē un audzinājušas bērnus.