Madonna

Madonna

Madonna (īstajā vārdā Madonna Luīze Čikone) ir pasaulslavena ASV mūziķe. Māksliniece pazīstama ar atklātiem un pārdrošiem dziesmu videoklipiem un koncertiem, kuros tiek aizskartas tēmas kā, piemēram, sekss un reliģija. Karjeras laikā izdevusi vairākus albumus, kā arī saņēmusi neskaitāmus apbalvojumus. Tiek uzskatīta par popmūzikas dīvu un modes ikonu. Madonna aktīvi iesaistās dažādās labdarības akcijās. Viņa ir viena no visu laiku veiksmīgākajām solo dziedātājām.

Redaktors iesaka
Madonna atzīta par pēdējo 20 gadu diženāko dziedātāju  (16)
17.februāris 2012 16:15
Saskaņā ar mūzikas televīzijas kanāla VH1 aptaujas datiem, popmūzikas ikona Madonna atzīta par ietekmīgāko sievieti mūzikas industrijā, vēsta ārvalstu mediji.
Koncerta apskats: Madonna Tallinā  (124)
05.augusts 2009 14:41
4. augusta vakarā Tallinā notika viens no daudzu fanu gaidītākajiem koncertiem un viens no ievērojamākajiem notikumiem Igaunijas mūzikas dzīvē – par „popmūzikas karalieni” dēvētās Madonnas koncerts, kuru pēc organizatoru aplēsēm, apmeklēja vismaz 73 000 cilvēku.
'The Forbes' slavenību topā Madonna apsteidz grupu 'Rolling Stones'  (6)
15.jūnijs 2007 17:09
ASV izdevuma "The Forbes" publicētajā ietekmīgāko slavenību topa simtniekā no mūziķiem visaugstāko vietu ieņēmusi dziedātāja Madonna , apsteidzot pat tādas slavenības kā "Rolling Stones", informē ārvalstu mediji.