Maija Kovaļevska

Maija Kovaļevska

Maija Kovaļevska ir pazīstama latviešu operdziedātāja, soprāns. Karjeras laikā kļuvusi par vairāku prestižu konkursu laureāti, kā arī uzstājusies daudzos prestižos operas namos. 2004. gadā ieguva Lielo Mūzikas balvu.

Populārākie raksti
Foto: Pie opernama muzicē Rīgā dzimušie pasaulslavenie mākslinieki  (152)
07.jūlijs 2014 09:04
Svētdien, 6.jūlijā, Eiropas kultūras galvaspilsētas koncerts "Dzimuši Rīgā" pie Latvijas Nacionālās operas uz īpaši izveidotas brīvdabas skatuves bija tikšanās vieta Rīgā dzimušām pasaules mūzikas zvaigznēm. Koncertā "Dzimuši Rīgā" piedalījās neticama mākslinieku buķete.
Sociālajos tīklos jūsmo par 'Dzimuši Rīgā' augsto kvalitāti  (70)
07.jūlijs 2014 16:00
Svētdienas, 6.jūlija, vakarā pie operas notikušais koncerts "Dzimuši Rīgā" neatstāja vienaldzīgus tikai klātesošos, bet arī tos tūkstošus sociālo tīklu lietotāju, kuri koncertu skatīja dažāda izmēra ekrānos. Daudzi no viņiem savas emocijas pauduši arī "Twitter", "Facebook" un citviet internetā.
Dainis Kalns: Negodīgie dzimtļaudis  (111)
27.maijs 2013 00:52
Pirms nepilna gada, pats nopriecājos, ka izveidojās partija " Gods kalpot Rīgai !", jo, ja nākamajās vēlēšanās uzvar " Saskaņas Centrs ", tad valdošajā koalīcijā būtu vismaz arī kāds latvietis. Manas domas un simpātijas krasi mainījās par "Gods Kalpot Rīgai", kad no runām bija jāpāriet no darbiem.