Maija Tabaka

Maija Tabaka

Maija Tabaka ir pazīstama latviešu gleznotāja. Karjeras laikā māksliniece saņēmusi daudzus apbalvojumus, kā arī viņai bijušas personālizstādes ne tikai Latvijā, bet arī vairākās citās pasaules valstīs. Tabaka tiek uzskatīta par vienu no Latvijas ievērojamākajām mūsdienu gleznotājām. Viņas darbi ir atrodami vairākās pasaulē pazīstamās mākslas galerijās.

Populārākie raksti
No Vorhola līdz Džemmai Skulmei. 10 mākslinieki – modes ikonas – Latvijā un pasaulē  (17)
10.decembris 2017 08:00
Mākslinieks nav profesija, kurai nodoties no deviņiem līdz pieciem, bet pārējā laikā "būt pašam". Būt par mākslinieku nozīmē dzīvot nemitīgos radīšanas procesu dažādajos līmeņos, kas aptver visas dzīves sfēras – sākot no gluži ikdienišķas un šķietami garlaicīgas sadzīves un beidzot ar tērpšanos un iziešanu sabiedrībā.
Foto: Maijas Tabakas krāsas un fantāzija izstādē 'Dienvidu dārzi'  (24)
11.februāris 2016 09:59
Galerijas "Daugava" izstāžu zālē 10. februārī tika atklāta pazīstamās latviešu gleznotājas Maijas Tabakas izstāde "Dienvidu dārzi", portālu "Delfi" informēja galerijas pārstāvji.
Foto: Gaismas pilī atklāj Tabakas un Kurševas darbu ekspozīciju  (18)
09.novembris 2014 10:11
Sestdien, 8. novembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Mākslas un mūzikas centrā atklāta izstāžu cikla "Patība. Latvijas laikmetīgās mākslas vēsture" otrā ekspozīcija. Tā veltīta Maijas Tabakas gleznām no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) kolekcijas, kā arī jaunradītām Maijas Kurševas grafikām, portālu "Delfi" informē Ināras un Borisa Teterevu fonds.