Maija Tīruma

Maija Tīruma

Maija Tīruma ir latviešu kamaniņu braucēja, kura profesionālās sacensībās startē kopš 1998. gada. Lielākos panākumus guvusi stafetes komandas sastāvā, izcīnot zelta medaļu 2008. gada Eiropas čempionātā, kā arī divas bronzas godalgas pasaules čempionātos. Piedalījusies vairākās olimpiskajās spēlēs.

Populārākie raksti
Sports man pietrūks kā dzīvesveids. Saruna ar bijušo kamaniņu braucēju Maiju Tīrumu  (33)
05.aprīlis 2013 00:47
Kad uz interviju tiek aicināts sportists, lasītājam galvenokārt interesē rezultāti, komentāri par sasniegto, kļūdām, perspektīvām. Mazāk tiek iepazīts sportists kā personība. Šoreiz portāls "Delfi" uz sarunu aicināja bijušo kamaniņu braucēju Maiju Tīrumu, kura pavisam nesen atvadījās no lielā sporta , un viņa pastāstīja par savām atmiņām un šī brīža ikdienu.
Latvijas sportisti Soču olimpiskajās spēlēs  (7)
07.februāris 2014 08:00
Jau piektdien tiks atklātas XXII Ziemas olimpiskās spēles, kuras risināsies Krievijas Melnās jūras kūrortā Sočos. Piedāvājam ieskatu Latvijas olimpiskās izlases dalībnieku sarakstā.
Kamaniņu braucēja Maija Tīruma noslēgusi karjeru  (34)
09.marts 2013 18:25
Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma sestdien pēc Siguldā notikušā ledus trašu sportistu sezonas noslēguma pasākuma paziņojusi par sportistes karjeras beigām.