Maiju kalendārs

Populārākie raksti
Ivo Puriņš: magi patiešām pastāv, taču viņi neatbilst vairumam priekšstatu  (1)
14.septembris 2017 06:12
Stalkings, personīgās vēstures nodzēšana, "pasaules apturēšana"... Ko reāli izsaka šie Karlosa Kastanedas un citu tolteku līniju nagvālu grāmatās sastopamie jēdzieni? Vai tiešām "maģiskā pasaule" mums vienmēr ir līdzās? Vai nāve ir pilnīgi reāls, nevis abstrakts spēks? Šie un citi "maģiski" jautājumi tiks aplūkoti jau šoruden seminārā ezotērikas festivālā "Destiny's Gift".
25. jūlijs – diena ārpus laika, kad vēlēšanās piepildās. Patiesība vai mīts?
25.jūlijs 2017 05:08
Interneta plašumos nereti var uzdurties aptuveni tādiem apgalvojumiem – maiju kalendārā 24. jūlijā beidzas vecais gads un 26. jūlijā sākas jaunais, bet 25. jūlijs ir vienīgā diena gadā, kas brīva no pagātnes bagāžas un pilna potenciāla rītdienas formēšanai. Vai tā ir par pilnu ņemama informācija, jautāju maiju kalendāra ilggadējam priesterim, astrologam Ivo Puriņam.
Ivo Puriņš: Maiju kalendārs ir Dieva ritms  (2)
07.maijs 2017 18:12
Ivo Puriņa un Guntas Dauģes grāmata "Maiju kalendāra sakrālais laika cikls", ko nule klajā laidis apgāds "Jumava", nav sarežģīts, teorētisks un no dzīves atrauts burtu un dienu kārtojums – tā ir pašu izdzīvota pieredze, dienu no dienas ieklausoties sevī un pasaulē – kā tur pulsē laika enerģijas. Vēl dziļāku šo stāstu padara mākslinieka Roberta Blumberga veidotās ilustrācijas.