Maikls Džeksons

Maikls Džeksons

Maikls Džeksons bija pasaulslavens ASV mūziķis. Viņš tiek dēvēts par popmūzikas karali, kā arī ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem un ietekmīgākajiem izklaides industrijas darboņiem. Vairāki no viņa solo albumiem ir iekļuvuši visu laiku pārdotāko albumu sarakstā. Dzīves laikā Džeksons bieži mēdza iekulties skandālos, taču tas nemazināja viņa pielūdzēju skaitu visā pasaulē. Neilgi pēc pēdējās koncertturnejas izsludināšanas 2009. gadā Maikls Džeksons mira no sirds apstāšanās.

Redaktors iesaka
Skaistas, talantīgas un apbrīnotas: slavenu vecāku žilbinošās atvases  (17)
01.jūnijs 2016 09:48
Ieņemt un radīt bērnus nav nemaz tik sarežģīti. Daudz grūtāk ir par dēliem un meitām pienācīgi rūpēties, sniegt tiem visu nepieciešamo un audzināt par labiem, saprātīgiem cilvēciņiem.
Slaveni vīrieši – plastiskās ķirurģijas upuri  (2)
02.aprīlis 2016 08:14
Plastiskā ķirurģija sniedz gandrīz neierobežotas iespējas uzlabot vizuālo izskatu līdz pilnībai, taču ne vienmēr pūles un sāpīgās operācijas attaisno cerības un sniedz vēlamo rezultātu.
FIB faili: Maikls Džeksons izmantojis 24 zēnus  (27)
02.jūlijs 2013 10:17
Britu laikraksts The Sunday People publiskojis sensacionālus Federālā Izmeklēšanas biroja (FIB) failus , kas apliecina, ka nelaiķis dziedātājs Maikls Džeksons (attēlā) jau kopš 1989. gada uzmācies vairākiem zēniem, neraugoties uz to, ka viņš pats to dēvēja tikai par draudzību.