Maikls Džeksons

Maikls Džeksons

Maikls Džeksons bija pasaulslavens ASV mūziķis. Viņš tiek dēvēts par popmūzikas karali, kā arī ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem un ietekmīgākajiem izklaides industrijas darboņiem. Vairāki no viņa solo albumiem ir iekļuvuši visu laiku pārdotāko albumu sarakstā. Dzīves laikā Džeksons bieži mēdza iekulties skandālos, taču tas nemazināja viņa pielūdzēju skaitu visā pasaulē. Neilgi pēc pēdējās koncertturnejas izsludināšanas 2009. gadā Maikls Džeksons mira no sirds apstāšanās.

Populārākie raksti
Slaveni vīrieši – plastiskās ķirurģijas upuri  (2)
02.aprīlis 2016 08:14
Plastiskā ķirurģija sniedz gandrīz neierobežotas iespējas uzlabot vizuālo izskatu līdz pilnībai, taču ne vienmēr pūles un sāpīgās operācijas attaisno cerības un sniedz vēlamo rezultātu.
Skaistas, talantīgas un apbrīnotas: slavenu vecāku žilbinošās atvases  (17)
01.jūnijs 2016 09:48
Ieņemt un radīt bērnus nav nemaz tik sarežģīti. Daudz grūtāk ir par dēliem un meitām pienācīgi rūpēties, sniegt tiem visu nepieciešamo un audzināt par labiem, saprātīgiem cilvēciņiem.
10 slaveni cilvēki, kuru nāvei ļaudis negrib ticēt  (27)
23.janvāris 2017 14:49
Pasaulē netrūkst indivīdu, kuri spītīgi atsakās ticēt kāda dižena vai slavena cilvēka nāvei, un šo ticību nekas nespēj sagraut – nedz mediķu slēdziens, nedz zārka atvēršana bērēs. Konspirācijas teorijas apvij daudzus pasaulslavenus miroņus, un nemitīgi uzvirmo pretrunīgi vērtēti pierādījumi, kas it kā apliecina, ka šo cilvēku nāves bijušas inscenētas.